Zasto momci varaju???

Mrvica_88:
Znate sta mi nije jasno??? Momci pricaju bajke o tome koliko nas vole,kako ne mogu bez nas,zaklinju se na vernost...bla,bla,bla....i onda vec sutra cujes od nekog da ga je video s'drugom!!!! Kad mu kazes da znas,pocne konstantno pravdanje da nije hteo to da uradi,da se desilo,da bez obzira na sve i dalje te voli......a ako im jednom oprostis to se stalno desava....PA ZASTO TO RADITE??????? :-? :-? :-? :-? :-?
Zene ne varaju? Ja sam na forumu stekao drugaciji utisak...
 
Mrvica_88:
Znate sta mi nije jasno??? Momci pricaju bajke o tome koliko nas vole,kako ne mogu bez nas,zaklinju se na vernost...bla,bla,bla....i onda vec sutra cujes od nekog da ga je video s'drugom!!!! Kad mu kazes da znas,pocne konstantno pravdanje da nije hteo to da uradi,da se desilo,da bez obzira na sve i dalje te voli......a ako im jednom oprostis to se stalno desava....PA ZASTO TO RADITE??????? :-? :-? :-? :-? :-?


A da ti sreco predjes na tinejdzere?? :shock: :mad:
 
...jooooj...upisacu se...joooooj....
c008.gif
 
Mrvica_88:
Znate sta mi nije jasno??? Momci pricaju bajke o tome koliko nas vole,kako ne mogu bez nas,zaklinju se na vernost...bla,bla,bla....i onda vec sutra cujes od nekog da ga je video s'drugom!!!! Kad mu kazes da znas,pocne konstantno pravdanje da nije hteo to da uradi,da se desilo,da bez obzira na sve i dalje te voli......a ako im jednom oprostis to se stalno desava....PA ZASTO TO RADITE??????? :-? :-? :-? :-? :-?
Nda... danas je jedan od najvecih problema, bas to nepoverenje... Odnos poverenja treba izgraditi... bas sam slusao neki simpozijum o tome... "Sta zena u Srbiji misli" :lol: Kako ih malo koriste kondom da ne poverujes... :lol:
Tesko je to kad imas takoreci na dlanu njih 15 i sve da ih batalis zbog samo jedne... u koju opet nisi 100% siguran... Vazi i obrnuto naravno...
Jeste neki idealni san biti s nekom i imati takav odnos koji te skroz zadovoljava i ispunjava da ti i ne treba niko drugi i da nemas potrebe za drugima... Naravno to je moguce samo ako volis... Da li je to iluzija ili utopija pitanje je sad... :lol:
 
znam dechka koji ima filozofiju '' ako mi se neka devojka svidi zashto bi ja kazhnjavao samog sebe i ne muvao je, samo zato shto imam devojku?''
eto, nadam se da ce ti to malo pomoci u razumevanju mushkaraca......
sebichni su...
al dobro, i devojke varaju, ali mislim da one vishe varaju zato shto vole pazhnju....
 
stvarno vi ste sve fine :) varaju i jedni i drugi, ali pre neki dan klinac iz kraja mi pokazuje na mobilnom neki filmic....devojka koja ima felacio i usput prica na mob sa svojim deckom, kao pa da evo blejim kuci, da, da vazi nacicemo se veceras, ali ja moram prvo da operem kosu i da se istusiram...i sve vreme odradjuje felacio ovom drugom koji je snima sa svojim mob...na kraju mu kaze LJUBIM TE. Spusti slusalsalicu, a ovom se pozali kako je bas smara taj njen decko...i dade se na posao.
 
a i razliciti ljudi razlicito dozivljavaju prevaru.
mislim,znam par ljudi koji naprave skandal i osecaju se prevarenim zbog pogleda,predugog razgovora ili sta god .
a nekima treba mnogo,mnogo vise od toga...
 
Zato sto:

- smrdi ti iz usta/p.ce/pazuha/nogu...
- loshi su ti zubi
- loshe se ye8es
- ona se bolje ye8e iako se i ti dobro ye8es (sve je relativno)
- loshe izgledas
- ona bolje izgleda, mada i ti dobro izgledas

...kombinuj prethodne stavke, pusti malo masti na volju...

Mozda si ga videla sa sestrom.
 
Bad_Wolf:
Zato sto:

- smrdi ti iz usta/p.ce/pazuha/nogu...
- loshi su ti zubi
- loshe se ye8es
- ona se bolje ye8e iako se i ti dobro ye8es (sve je relativno)
- loshe izgledas
- ona bolje izgleda, mada i ti dobro izgledas

...kombinuj prethodne stavke, pusti malo masti na volju...

Mozda si ga videla sa sestrom.
Eto sada i nama muskarcima razloga ;-)
 

Back
Top