Novogodisnji Program

Kako ocenjujete ove godine novogodisnji program.

  • Nevidjeno sra.nje

    glasova: 28 62,2%
  • 1

    glasova: 4 8,9%
  • 2

    glasova: 2 4,4%
  • 3

    glasova: 8 17,8%
  • 4

    glasova: 0 0,0%
  • 5

    glasova: 2 4,4%
  • Fenomanalan

    glasova: 1 2,2%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .
Onaj Carlston za Ognjenku je,po meni,tolika glupost,da nemam reci.....Najgori film domace kinematografije,verujem i strane.....Od svih ovih za praznike,opet kazem po meni,vrede samo Mrak film 4,Pink Panter,Pirati sa Kariba,Klik,Zoro......
 
dobro je da su ukinuli jovu radovanovica...taj humor za ljude koji imaju ozbiljnih psihickih poremecaja je vredjanje inteligencije svakog normalnog ko koristi obe strane mozga i ko ima vise od 3 sive celije...

Ti to mene vredjas? Jok cini mi se... Ne secam se sta mi je bilo smesno ali se secam da mi je, kad sam bila mala, Jova Radovanovic bio smesan. Ali to je bilo kad sam imala 8 godina.
 
Ma nama se samo cini da je program bio uzasan. Novogodisnji program je bio sjajan. Cak se moze reci nikad bolji. Pogledajte samo na sajtu RTS-a koliko ljudi ih hvali sto pustaju tako "dobre" filmove i serije. Nisam nasao ni jedan negativan komentar u vezi nihovog programa za praznike. Neverovatno ali istinito..
 
Ma nama se samo cini da je program bio uzasan. Novogodisnji program je bio sjajan. Cak se moze reci nikad bolji. Pogledajte samo na sajtu RTS-a koliko ljudi ih hvali sto pustaju tako "dobre" filmove i serije. Nisam nasao ni jedan negativan komentar u vezi nihovog programa za praznike. Neverovatno ali istinito..

Ma to sve Tijanicevi rodjaci(sa sela) z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top