VOLIM SEKS I RADO GA SE SECAM!

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Imam decka vec oko dve godine,vidjamo se skoro svaki dan,volimo se,svidjamo se jedno drugom,ALI,ja jednostavno vise ne zelim seks.
Svaka veza mi je pukla posle oko godinu do godinu i po dana,uglavnom zbog moje seksualne nezaintresovanosti,a u pocetku sam tako dobra u krevetu,i zelim seks cesto,i uzivam,i napalim se,i onda,posle par meseci veze ja jednostavno ne mogu vise da se "napalim".
Razgovarala sam o tome sa deckom,on je dobar i ne pritiska me i ne tera me,mada je meni pritisak sama situacija po sebi,znam ja o cemu on misli i sta ocekuje mada ne prica stalno o tome,iako me ne tera,ja osecam napetost,jer znam da on zeli seks...
UH!
Inace,kad god imam novog partnera,seks mi je super! Meni zadovoljstvo u seksu predstavlja 90% moje uzbudjenje (kad se toliko napalim,svaki mi je dobar),a samo 10% kakav je tip realno u krevetu...Dalje,ja nekako seks povezujem sa ljubavi,ovako:prvo se zaljubim,pa se onda smuvam,pa onda se i fizicki spojim sa svojom ljubavi,i to je to. Meni dalje nema,meni seks dodje kao nekakav cilj ljubavi,a ponavljanje mi postaje dosadno,sve je bledje i bledje.
Probala sam i da prevarim decka,posle skoro 2 godine,samo da se uverim da li je kod mene nesto organski (boli me seks sa deckom,pa sam se pitala jesam li bolesna ili me boli zato sto nisam napaljen anego na silu to radim da bih odrzala vezu)ili psihicki,i seks mi je bio ok,znaci,nije da mi nesto fali...
Desi mi se ponekad da mi kao na sekundu prodje kroz glavu kad vidim neku seksi scenu "I ja bih ovo rado radila" :) ,a pored mene sedi moj decko,znaci imam sa kim,a ne mogu! Vec smo jednom bili raskinuli na oko mesec dana,ali smo mnogo nedostajali jedno drugom,pa smo se pomirili. Ja nemam pojma treba li da ostanem sa njim ili ne?On je dobar,narocito kad ga poredim sa drugim muskarcima koji su generalno skotovi,izvinjavam se,ali jeste tako,on je ipak koliko toliko normalan s obzirom da je muskarac :lol: SALIM SE,ne mrzim ja muskarce...
Stalo mi je do ove veze,ne zelim da raskinemo zbog seksa. Ima li jos neko ovakav problem?
p.s. koga god sam do sada pitala svi su mi rekli:Ako ti nije do seksa,nemoj se terati,ko njega yebe ako njemu jeste,nemoj na silu,sve dok ti ne bude do seksa,nemoj se terati.
On nije takav da mi trazi,mada ponekad se pozali,s vremena na vreme,a ja onda osecam kao da sam pod pritiskom i uhvatim sebe kako razmisljam otprilike ovako:"Joooj,danas stvarno ne mogu,aj da se pripremim psihicki,sutra cu to da `odradim` nek se malo smiri",onda dodje to sutra,a ja onda u sebi kazem "aj prekosutra cu" i onda konacno jedan dan odradim taj seks,sama sebi se zgadim plus sto me boli,em se osecam kao lazov jer sam glumila ono dahtanje i sta sve treba....I dokle ovako?
 
Hah! Kakva tema :) Ne kapiram kako mozes da budes sa nekim u vezi ako se ne palish na njega. Taj tvoj decko treba da ti postane prijatelj, a ti treba da imas novog ljubavnika. Koji ce ti, takodje, postati dobar drug kad prestanes da se lozish na njega. Tako ces, vremenom, imati dosta bliskih i dragih prijatelja... a sve vreme ces uzivati u seksu. Tako bih ja. To jest, tako sam ja - kad sam bila mladja :) Poz
 
A da probate ređe da se viđate pa da ga se uželiš?

teddy.gif
 
muvalo:
Hah! Kakva tema :) Ne kapiram kako mozes da budes sa nekim u vezi ako se ne palish na njega. Taj tvoj decko treba da ti postane prijatelj, a ti treba da imas novog ljubavnika. Koji ce ti, takodje, postati dobar drug kad prestanes da se lozish na njega. Tako ces, vremenom, imati dosta bliskih i dragih prijatelja... a sve vreme ces uzivati u seksu. Tako bih ja. To jest, tako sam ja - kad sam bila mladja :) Poz

Ne slazem se sa tobom!!!
Dokle tako, po tvojoj teoriji onda bi do kraja zivota izmenjala ceo Beograd. Uzas!!!
Neko iznad ti je rekao da odes do psihologa ili psihijatra, slazem se u potpunosti, to nije sramota, samo treba da vidis sta prouzrokuje takvo ne zadovoljstvo kod tebe.
Mozes da postavis pitanje na forumu www.doctor.co.yu/forum tu ima raznih doktora, kao i diletanata, ali prepoznaces ko je ozbiljan i i ciji savet da poslusas.

Pozz i puno srece :)
 
bundeva:
ma ti imas problem sa inteligencijom..samo neinteligentni ljudi mogu da se ebu stalno sa istom osobom i da im bude zanimljivo..


Hahahahaha.. :lol: :lol: :lol: ...pazi ne postujem sve vreme...i ova izjava me natera da ostavim post...izvinjavam se ali ovakvu glupost uopste nisam ocekivala od tebe... :shock:

..u pitanju je mastovitost..i uklapanje partnera (koje se u startu moze videti)......a ne inteligencija.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
CURSE:
Hahahahaha.. :lol: :lol: :lol: ...pazi ne postujem sve vreme...i ova izjava me natera da ostavim post...izvinjavam se ali ovakvu glupost uopste nisam ocekivala od tebe... :shock:

..u pitanju je mastovitost..i uklapanje partnera (koje se u startu moze videti)......a ne inteligencija.... :lol: :lol: :lol: :lol:

i sta sad, ne postujes sve vreme i dodjes tu da mi kazes da sam glup..koj si ku.. i dolazila, to sam znao i bez tebe..

pa dobro ako ti mastovitost ide dotle da mastas da te krese roko sifredi dok te dandari bundeva..

(a ti, majche, sto ne rece da se i ja salim..mozda bi pomislili da je stvarno tako, posto ionako nikad ne znaju kad sam ozbiljan)
 
bundeva:
i sta sad, ne postujes sve vreme i dodjes tu da mi kazes da sam glup..koj si ku.. i dolazila, to sam znao i bez tebe..

pa dobro ako ti mastovitost ide dotle da mastas da te krese roko sifredi dok te dandari bundeva..

(a ti, majche, sto ne rece da se i ja salim..mozda bi pomislili da je stvarno tako, posto ionako nikad ne znaju kad sam ozbiljan)

Znaci sta ti to govori?
Da ne umes da se salis i da ti sale ne idu od ruke, a pogotovo na tudj racun!!!

:-|
 
cosmogirl:
Ne slazem se sa tobom!!!
Dokle tako, po tvojoj teoriji onda bi do kraja zivota izmenjala ceo Beograd. Uzas!!!
Neko iznad ti je rekao da odes do psihologa ili psihijatra, slazem se u potpunosti, to nije sramota, samo treba da vidis sta prouzrokuje takvo ne zadovoljstvo kod tebe.
Mozes da postavis pitanje na forumu www.doctor.co.yu/forum tu ima raznih doktora, kao i diletanata, ali prepoznaces ko je ozbiljan i i ciji savet da poslusas.

Pozz i puno srece :)

Форум би био досадан без оваквих ликова......:lol:

Онда бих морала да се пребацим на други форум, док ми и тај не досади, па на трећи....:roll:
 
Ja shvatila u rekordnom roku u cemu je problem!
Svaka veza mi je isto izgledala: u pocetku se vidjamo ono,u grad,kod mene,kod njega,standrad,a posle smo non stop zajedno,maltene zivimo zajedno (zapravo,i zivimo,samo sto to nije "zvanicno"),sad se setih kad mi decko negde ode zbog obaveza ili tako nesto,posle je ok...Vidis...treba se malo razdvojiti.
A sta onda radite vi koji ste u braku?
 
moze_bolje:
Posalji decka u teretanu na par meseci pa kada te dovati posle... :)

Sad ce u vojsku! :)
A jednom se pojavio kod mene sa obrijanom glavom i u nekom totalno drugacijem fazonu,i kad sam ga dohvatila,bilo je super :)
Doduse,i to smo skoro sve isfurali,sve fore i fazone,sve frizure ,boje kose,i on i ja.
Odoh ja sad da ipak pitam i psihologa ovde na forumu...
Mada,kod mene nije problem tipa:"Hocu seks a ne mogu" nego "Ja seks vise ne zelim,ili jako slabo,moje potrebe su otprilike jednom u dva meseca,sto mi je bilo taman kad nisam imala decka,pa tako nesto i "naleti" na dva meseca,a u vezi decko i njegove potrebe su znatno zahtevnije,e tu je problem....on bi par puta sedmicno,a ja bih par puta godisnje :lol:
 
muvalo:
Hah! Kakva tema :) Ne kapiram kako mozes da budes sa nekim u vezi ako se ne palish na njega. Taj tvoj decko treba da ti postane prijatelj, a ti treba da imas novog ljubavnika. Koji ce ti, takodje, postati dobar drug kad prestanes da se lozish na njega. Tako ces, vremenom, imati dosta bliskih i dragih prijatelja... a sve vreme ces uzivati u seksu. Tako bih ja. To jest, tako sam ja - kad sam bila mladja :) Poz

Kad si bila mladja! A sad? Nisam ni ja tako mlada (31) Necu da menjam decka,nego sta i kako a da ostanem sa njim? Sta ti radis? :)
 
Desilo mi se to jednom. Ista stvar. Super veza , sve ok , dobar decko, cak dobar i seks ali meni se nece!
E vidis , ja sam tad sela i dobro se preispitala . I dosla do zakljucka koji sam negde i gore procitala da mi taj decko vise nije ljubav vec najbolji drug.Izgubila se ona primarna emocija koja dovodi do seksa- ljubav ! Al trebalo je to priznati samoj sebi. KAd sam shvatila da ja njega vise ne volim nego da smo postali ko brat i sestra - raskinula sam sa njim.
Nije mi to bilo lako, patila sam se ko isus, al na kraju smo ipak zajednicki priznali da se ono pravo izgubilo. Nisam bre mogla da se seksam sa " bratom".

Inace sam isto kao i ti imala za frajere rok trajanaj. Dev godine i gotovo. Posele toga su mi veze pucale. Ne znam zasto. Al evo vec 5 godina sam sa istim covekom i to u braku, imamo i det... I sve za sad funkcionise. U prilog cinjenici da mozda ipak nemas pravog decka.

Ajd srecno!
 
Sad se setih mladih dana,:lol: kad sam se ,pre izlaska u grad sa najboljom drugaricom sminkala i oblacila po dva sata,i tako izlazile u grad pune optimizma,nade a ako se smuvamo sa nekim slatkim tipom,wow,sreci nikad kraja! Da mi je tad neko rekao da ce mi muskarci jednog dana dopizdeti i da cu se sminkati zbog sebe a pomalo i iz inata (namontiram se,neka gledaju,ali samo-gledaju,pa nek crknu :) ) ja bih ga proglasila ludim...cudno je to sta se desi sa godinama...Pomalo su mi se muskarci popeli na k...na vrh glave (pogledati temu "Kako se osecate u zenskom telu")
Jos nesto:dok sam bila zadovoljna poslom i platom,tada sam imala svoj stan,bila sam zadovoljna svojim zivotom i sobom generalno,seks sam obozavala,imala sam tada decka oko godinu dana smo bili u vezi,nismo se nekada vidjali zbog obaveza i po 10-ak dana,nismo bili bliski,ali je seks bio super. Cim sam sa nekim toliko bliska,to valjda podrazumeva i da imam vremena za bliskost--->sto znaci da imam ili los posao ili ga nemam,pa stoga imam mnogo vremena pa sam sa njim stalno,ali sam nezadovoljna sobom ,a i zavisim od njega finansijski. Dok sam imala svoje "sigurno parce hleba/neba" i znala da mogu da odem kad god hocu,nisam bila pod pritiskom.
Izgleda da ima od svega po malo.
A i kad zivis sa nekim,ako dodje do svadje,ne mozes da se okrenes i odes...makar da izadjem da se "izduvam",ali znam moracu da se vratim (kad-tad,a onda ce biti jos gore),a najradije bih sela u neki prevoz ,autobus,voz,kamo srece da imam auto,i otisla daleko od svega u piiii....
Kazu da nije resenje bezati fizicki od problema,da se sa problemima treba suociti.Mozda je i to tacno,ali ja se svaki dan samo suocavam i suocavam,pa ne mogu vise ni da se suocavam...
 

Back
Top