Ode ZAMKA

Kad bi izbacili i Grand Show i klonove istog to bi bio pravi potez.Ali verovatnije je da ce izbaciti sve ostalo da bi oslobodili termin za nove zvezde istog.
 
Tanja Vidojević i njena emisija su čist plagijat.!!! To je kopija "Klopke".
Ali, bez obzira, Tanja Vidojević je retko odvratna novinarka. Raduje me da kretena neću više gledati.
 
emisija ko emisija...ni prva ni poslednja tog tipa...a i nije bila nista posebno, Olivera Kovacevic je ipak Klopku vodila sa vise stila od Tanje, koja je nekako odbijala vec svojom pojavom...Imala je i dobrih komentara, ali je je bilo tesko slusati.Sledece nije se ona razlikovala od drugih...u principu bila je manje vise neobjektivna, standarna, i slicna ostalim politickim emisijama sa cesto istim gostima...
Mada mi nije bas jasno o cemu se raspravlja ovdfe.Ko je hteo da gleda, mogao je, ko nije, nije morao...
 
Klopka je bila najbolja emisija tog tipa, sve ostale su smesne u poredjenju sa njom. Pravi potez bi bio kad bi neka danasnja tv stanica preuzela pravo na emitovanje klopke.
 
Torrente-BG:
Cuvena i sirom Srbije poznata politicka emisija Zamka izbrisana sa Pinka.
Tanja Vidojevic dobila sut u dupe sa tv pinka.
Kod mene si uhvatio mustuluk.Sta se pije? :)
Emisija je bila skrnava,samo zbog voditeljke i malo zbog toga sto je smesna kopija Klopke.Idi Tanja i ne vracaj se.
 
Elvin:
1.ko te je terao da gledaš? :shock:


2.šta će ovo na politici? :roll:
Ako bih hteo da budem tako "razložan" kao ti mogao bih da ti postavim
takođe 2 pitanja kao odgovore :
1. Jesam li Ja tebe nešto pitao ? :confused:
2. Šta tražiš ti ovde na forumu ? :confused:

Ali neću to da te pitam ...

Gledam rado političke emisije i njihov kvalitet pored gostiju
u velikoj meri čini i visprenost i pristojnost novinara.
A Vidojevićka me nervira zato što je krađa tuđih ideja (pogotovu autorizovanih)
beskrupuloznost koja samo kod nas može da prođe.

Isto je uradila i Miljkovićka na RTS-u svojom Tamnom i Svetlom maskom.
po ugledu na Bećkovićkin Utisak Nedelje. Srećom to nije dugo trajalo ...
 
urospo:
Klopka je bila najbolja emisija tog tipa, sve ostale su smesne u poredjenju sa njom. Pravi potez bi bio kad bi neka danasnja tv stanica preuzela pravo na emitovanje klopke.

Слажем се. Бк је била неупоредиво боља телевизија, па и појединачне емисије. Мислим, није ми криво што је Бк угашен, али сада пошто Пинк стварно ретко гледам, а Б92 органски не подносим, не остаје много домаћих канала... Али мислим да би Клопка требала на Јавни сервис, међутим, пошто већ имају Кључ, Интервију и сличне емисије, онда не знам дал' им је уопште потребна... :roll:
 
glupa emisija..ja chak bio jednom u onom mini studiju u podrumu,zamolila nas ortakinja da idemo(ona je riba u jednoj stranci,pa joj zapalo da nadje josh nekoliko ljudi),pa smo iz zezanja i otishli,nas josh troje i bili jedini u publici.
iako mi je voditeljka bila cist degen, prilicno je gotivan lik kad nije live.i nije ni blizu tako debela uzivo;) lidija vukicevic nam je prisla posle emisije-pita-kako da izadjem iz zgrade ?:D
 
Драго ми је због оне кучке Видојевићке....
А Оља Ковачевић је прешла на РТС и убудуће ће водити получасовну емисију о дешавањима у политици, мислим три пута недељно...
 

Back
Top