Brdo starog za jedno novo........ moze li?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

idol...

Domaćin
Banovan
Poruka
3.441
Ovako......
Na ormanu po kutijama imam:
1) Skener Bear paw 1448ta plus koji ne radi (pre godinu placen 5000)
2) Stampac Lexmark Z55 bez kertidza u odlicnom stanju (pre dve placen 6000)

Moze li ovo neko da reciklira ili kupi pa da mani, uz neku doplatu ako je potrebno, da :

1)graficku (u tom slucaju onoj listi dodajem i nvidia geforce 2 mx\mx)
2) neki jaci sonijev tft monitor (u tom slucaju dodajem i ctx monitor, ne znam tacno koj)
 
:Idol::
Ovako......
Na ormanu po kutijama imam:
1) Skener Bear paw 1448ta plus koji ne radi (pre godinu placen 5000)
2) Stampac Lexmark Z55 bez kertidza u odlicnom stanju (pre dve placen 6000)

Moze li ovo neko da reciklira ili kupi pa da mani, uz neku doplatu ako je potrebno, da :

1)graficku (u tom slucaju onoj listi dodajem i nvidia geforce 2 mx\mx)
2) neki jaci sonijev tft monitor (u tom slucaju dodajem i ctx monitor, ne znam tacno koj)

Kažeš da ne budem sarkastičan. A imaš običaj okolo bacati otrovne primjedbe. Hajde da malo analiziramo ovu tvoju ponudu.

I. Odgovori da li bi ti prihvatio obrnutu ponudu - da neko nudi ono što si ti ponudio.

II. Skener koji ne radi = 0 dinara, Štampač (ink-jet bez kertridža) prije dvije godine plaćen cca 70 evra danas vrijedi cca 15 evra ako je ispravan. CTX monitor jedno 30 evra. Za grafičku ne znam, odavno ne koristim tako nešto. Na drugoj strani jača grafička i jači tft monitor (i to Sonijev). I kažeš da ne budem sarkastičan.

(DCXII)
 
@gordan Pitam: da li skener moze nekako da se reciklira ili nesto sl, samo da ga ne bacam
Kao sto si i sam rekao mogu da dobijem barem 50 evra od svega ovoga, a ostatak bih doplatio. Ja ne trazim da pojedinac ovo kupi, nego da li postoji neka firma koja ovo radi (video sam pre u nekim oglasima ''staro za novo'' i sl)

Snejks, MRSH!
 
:Idol::
@gordan Pitam: da li skener moze nekako da se reciklira ili nesto sl, samo da ga ne bacam
Kao sto si i sam rekao mogu da dobijem barem 50 evra od svega ovoga, a ostatak bih doplatio. Ja ne trazim da pojedinac ovo kupi, nego da li postoji neka firma koja ovo radi (video sam pre u nekim oglasima ''staro za novo'' i sl)

Snejks, MRSH!
Neznam zašto mršh? Pa video si i sam da ovo ide u male oglase, zar nije tako?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top