SEX POD ALKOHOLOM

  • Začetnik teme SRCULENCE
  • Datum pokretanja
Zavisi od kolicine alkohola...od vrste onoga sto si srucio u sebe.Nekad moze da opusti,da te podstakne,nekad je katastrofa.U sustini malo je bez veze ako to stalno radis doziran...malo vina da,u svakom slucaju
 
E pa mogu vam reci da moja partnerka kada je pod uticajem alkohola sasvim druga osoba , potpuno se opusti i uziva u svakoj pozi sto nije slucaj kada je potpuno trezna, kod mene barem ja ne vidim neke velike promene.
 
E vidis u tome i jeste problem, popijem koje pice da se opustim i onda njemu bude super i istina, ja budem vatrenija, ali se ja ne uzbudim i ne dozivim nista posebno.Mozda je tako i sa tvojom devojkom.
 
Alkohol povecava zelju, a smanjuje polnu moc...
U malim kolicinama alkohol popusta kocnice, eliminise strah, cini ljude hrabrijim, a kod muskaraca pospjesuje erekciju...
Ali, sasvim suprotan efekat ima par casica vise... U nekim slucajevima vec samo jedna casica previse moze onemoguciti erekciju...
U pijanom stanju gubi se kontrola, ponekad se cine i stvari koje cesto nisu ni pametne, ni dobre...
Pijanstvo moze uspavati nerve, usporiti reflekse i oduzeti osjecaj za prostor...
U takvom stanju muskarcima moze biti jako tesko dovesti odnos do kraja...
Zena koja je previse popila imace pasivan odnos kojeg se mozda nece ni sjecati...
 
Gazdarica:
Alkohol povecava zelju, a smanjuje polnu moc...
U malim kolicinama alkohol popusta kocnice, eliminise strah, cini ljude hrabrijim, a kod muskaraca pospjesuje erekciju...
Ali, sasvim suprotan efekat ima par casica vise... U nekim slucajevima vec samo jedna casica previse moze onemoguciti erekciju...
U pijanom stanju gubi se kontrola, ponekad se cine i stvari koje cesto nisu ni pametne, ni dobre...
Pijanstvo moze uspavati nerve, usporiti reflekse i oduzeti osjecaj za prostor...
U takvom stanju muskarcima moze biti jako tesko dovesti odnos do kraja...
Zena koja je previse popila imace pasivan odnos kojeg se mozda nece ni sjecati...


Gazdarica je doktorka ?
hmm
 
SRCULENCE:
E vidis u tome i jeste problem, popijem koje pice da se opustim i onda njemu bude super i istina, ja budem vatrenija, ali se ja ne uzbudim i ne dozivim nista posebno.Mozda je tako i sa tvojom devojkom.
Da li bi se uzbudila da nisi nista popila?
Kod zena je sve mnogo komplikovanije nego kod muskaraca.
Sve mi se vise cini da nama zenama nije toliko potreban sex vec LJUBAV MAZENJE ROMANTIKA....
 
Gazdarica:
Alkohol povecava zelju, a smanjuje polnu moc...
U malim kolicinama alkohol popusta kocnice, eliminise strah, cini ljude hrabrijim, a kod muskaraca pospjesuje erekciju...
Ali, sasvim suprotan efekat ima par casica vise... U nekim slucajevima vec samo jedna casica previse moze onemoguciti erekciju...
U pijanom stanju gubi se kontrola, ponekad se cine i stvari koje cesto nisu ni pametne, ni dobre...
Pijanstvo moze uspavati nerve, usporiti reflekse i oduzeti osjecaj za prostor...
U takvom stanju muskarcima moze biti jako tesko dovesti odnos do kraja...
Zena koja je previse popila imace pasivan odnos kojeg se mozda nece ni sjecati...

Izvrsno objasnjenje :!: :!:

Nego nije mi jasno kakve su ovo teme: droga, alkohol ?? Kakve gluposti. Nije mi jasno ko tim mladicima i devojkama puni glavu glupostima?

Trebalo bi ovaj sajt snimiti i prebaciti ga na sajt vlade Srbije. Valda ce neko shvatiti koliko je situacija ozbiljna, jer zanemarljiv postotak omladine koristi racunare i ovakav vid komunikacije, a ako se ekstrapolise na populaciju, cini mi se da cemo postati nacija narkosa, alkosa i ludaka.
Molio bih da se po ovom pitanju suzdrze svi od za*ebancije.
 
sassa:
Dva tri pica su u redu,ali ubijanje treme sa velikom kolicinom alhohola(pogotovu na prvom seksu) dovodi obicno do katastrofe u krevetu. :roll:

па тих пар комада онако, да се лакше одради посао...некако се опуштено осећаш.
али ако се претера (мислим на пиће, наравно) - онда те вечери нема ништа :roll:
 

Back
Top