SEX POD ALKOHOLOM
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: SEX POD ALKOHOLOM

SRCULENCE
    Guest

Podrazumevano SEX POD ALKOHOLOM

Da li ste doziveli(a verovatno jeste) i kakav je osecaj, da li postoji uzbudjenje? Pitanje vise za devojke ali i za momke. Ja nisam uspela da dozivim vrhunac.

nonica
    Guest

Podrazumevano sex pod alkoholom

Mislim da moze biti interesantno aliipak sam za onu realniju formu.Naime sta ako taj neko nema zastitu?Ili mu\mi postane lose kada ne treba?

GULE
    Guest

Podrazumevano

Delim mislenje sa tobom, osecaj je njesra

Capablanca
    Guest

Podrazumevano Sex pod alkoholom

Zavisi od kolicine alkohola...od vrste onoga sto si srucio u sebe.Nekad moze da opusti,da te podstakne,nekad je katastrofa.U sustini malo je bez veze ako to stalno radis doziran...malo vina da,u svakom slucaju

Grga 33
    Guest

Podrazumevano Re: Sex pod alkoholom

E pa mogu vam reci da moja partnerka kada je pod uticajem alkohola sasvim druga osoba , potpuno se opusti i uziva u svakoj pozi sto nije slucaj kada je potpuno trezna, kod mene barem ja ne vidim neke velike promene.

SRCULENCE
    Guest

Podrazumevano

E vidis u tome i jeste problem, popijem koje pice da se opustim i onda njemu bude super i istina, ja budem vatrenija, ali se ja ne uzbudim i ne dozivim nista posebno.Mozda je tako i sa tvojom devojkom.

betty
    Guest

Podrazumevano

Kod mene zavisi od kolicine pica. Ako preteram onda nema uzitka, malte ne se i ne secam sta je bilo. Ovako sa jednim ili dva pica...to podize moral.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Alkohol povecava zelju, a smanjuje polnu moc...
    U malim kolicinama alkohol popusta kocnice, eliminise strah, cini ljude hrabrijim, a kod muskaraca pospjesuje erekciju...
    Ali, sasvim suprotan efekat ima par casica vise... U nekim slucajevima vec samo jedna casica previse moze onemoguciti erekciju...
    U pijanom stanju gubi se kontrola, ponekad se cine i stvari koje cesto nisu ni pametne, ni dobre...
    Pijanstvo moze uspavati nerve, usporiti reflekse i oduzeti osjecaj za prostor...
    U takvom stanju muskarcima moze biti jako tesko dovesti odnos do kraja...
    Zena koja je previse popila imace pasivan odnos kojeg se mozda nece ni sjecati...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    U malim kolicinama alkohol popusta kocnice, eliminise strah, cini ljude hrabrijim, a kod muskaraca pospjesuje erekciju...
    Ali, sasvim suprotan efekat ima par casica vise... U nekim slucajevima vec samo jedna casica previse moze onemoguciti erekciju...
    U pijanom stanju gubi se kontrola, ponekad se cine i stvari koje cesto nisu ni pametne, ni dobre...
    Pijanstvo moze uspavati nerve, usporiti reflekse i oduzeti osjecaj za prostor...
    Zena koja je previse popila imace pasivan odnos kojeg se mozda nece ni sjecati...

Gazdarica je doktorka ?
    hmm

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ja ili pijem ili sexam... for both I take my time and right company :))))

ponekad to i pomešam ali nisam nikad radi toga imala bilo kakve probleme...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

...hheheheheeheeh....mi se prvo napijemo pa se onda pobijemo,a posle se hehehehheheheeh..mirimoooooo....ma super fora....(ne sa nepoznatim)...

kiki
    Guest

Podrazumevano Re: Sex pod alkoholom

Citat Original postavio Grga 33
    E pa mogu vam reci da moja partnerka kada je pod uticajem alkohola sasvim druga osoba , potpuno se opusti i uziva u svakoj pozi sto nije slucaj kada je potpuno trezna, kod mene barem ja ne vidim neke velike promene.
    to je zato sto te nevoli da ne kazem nesto gore

kiki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio SRCULENCE
    E vidis u tome i jeste problem, popijem koje pice da se opustim i onda njemu bude super i istina, ja budem vatrenija, ali se ja ne uzbudim i ne dozivim nista posebno.Mozda je tako i sa tvojom devojkom.
    Da li bi se uzbudila da nisi nista popila?
    Kod zena je sve mnogo komplikovanije nego kod muskaraca.
    Sve mi se vise cini da nama zenama nije toliko potreban sex vec LJUBAV MAZENJE ROMANTIKA....

SRCULENCE
    Guest

Podrazumevano

Kiki slazem se, mene vise uzbudjuje to mazenje, slatke rijeci... Kad sam trezna uzbudim se vise, ali sam pomalo stidna u toj situaciji. Glupo ali istinito.

LUDICA
    Guest

Podrazumevano

Alkohol moze samo da smanji uzbudjenje, a sta ce vam onda to sto ste se oslobodile kad ne mozete nista da dozivite?!

Početnik
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

...mani se alkohola,uzmi neku drogu,hemiju ili tripove...

Obećava
    Učlanjen
    27.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Izvrsno objasnjenje

Nego nije mi jasno kakve su ovo teme: droga, alkohol ?? Kakve gluposti. Nije mi jasno ko tim mladicima i devojkama puni glavu glupostima?

Trebalo bi ovaj sajt snimiti i prebaciti ga na sajt vlade Srbije. Valda ce neko shvatiti koliko je situacija ozbiljna, jer zanemarljiv postotak omladine koristi racunare i ovakav vid komunikacije, a ako se ekstrapolise na populaciju, cini mi se da cemo postati nacija narkosa, alkosa i ludaka.
    Molio bih da se po ovom pitanju suzdrze svi od za*ebancije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Dva tri pica su u redu,ali ubijanje treme sa velikom kolicinom alhohola(pogotovu na prvom seksu) dovodi obicno do katastrofe u krevetu.

Strelac42
    Guest

Podrazumevano

Slazem se,dva tri kratka moze /dalje ne sme/ .
    Barem kod mene, to prelazi u maraton ako se ``dobijem ``malo vise.

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio sassa
    Dva tri pica su u redu,ali ubijanje treme sa velikom kolicinom alhohola(pogotovu na prvom seksu) dovodi obicno do katastrofe u krevetu.
    па тих пар комада онако, да се лакше одради посао...некако се опуштено осећаш.
    али ако се претера (мислим на пиће, наравно) - онда те вечери нема ништа

Slične teme

1. Problem sa alkoholom
    Autor AA SRBIJE u forumu Muškarci
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 24.07.2006., 13:00
  2. Problemi sa alkoholom
    Autor AA SRBIJE u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.07.2006., 10:47
  3. Problem sa alkoholom
    Autor AA SRBIJE u forumu Zdravlje