Onda recite i meni!!!

morganlovelove

Ističe se
Poruka
2.420
Aj kad smo krenuli da se ispovedamo...
Ovako ima neki decko,ne izgleda lose..a dobar je ko `leb..ali mi se ne svidja.Ne znam. :-( :-?
On pise pesme...i stalno mi daje kopije tih pesama...
Jedno vreme me cimao sveko vece u 00:00.To je trajalo jedno mesec dana.Sada je poceo da dolazi pod prozor...svako vece.Ne vice me...nista,samo stoji i gleda u moj prozor..(zivim na 3.spratu tako da nema sanse da me vidi ako ja to necu..).
Moje drugarice ga zezaju...kao Romeo i te fore...neke kazu i da je poremecen(ali nije! :evil: ).
Stalno mi salje MMS poruke..onako ljubavne. :roll: :roll:
Skoro je bio u Italiji i kupio mi poklon..neki suvenircic i ogrliciu sa priveskom T (to sam ja..) i razglednicu...Na njoj je napisana pesma..
Kada mi je davao poklon ruke su mu drhtale strasno.Mnogo mi je krivo ne znam sta da radim... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Aj sad da vas vidim..
 
ako ti se ne svidja na taj nachin, odmah mu reci i skrati mu muke. znam devojku koja je u vezi iz sazhaljenja vec 2 godine... dobro, i ja sam na neki nachin, ali ja sam prvo volela svog dechka....
u svakom sluchaju morash da mu kazhesh ili da mu pruzhish shansu. sama izaberi ali pod hitno..
 
morganlovelove:
On zna to ...i to vec dugo.Ja sam mu odmah rekla kako stoje stvari.
Ali je uporan...ili kako se to vec zove!
O bozee osecam se kao potencijalni crveni krst.
A da nisam rekla da ovo sve traje vec godinu dana!

bice da ti je u pocetku prijalo to sto on radi pa se nisi ni potrudila da ga "stavis na led"...ondak ti je dosadilo pa sad ne znas kako da ga otkacis a da ga ne povredis? Jbg, ne kazu bez veze, istina boli...Tresni mu je u lice, on ce prezivi,malo ce da pati pa ce ga prodje, a ti ces da zivnes
 
e pa ******, ponovi mu to josh par puta, a ako ne ide slomi mu srce. reci mu da ocesh da se vidish sa njim i onda reci da se samo sa njim osecash tako bliska da prichash o tome i kad se on nalozhi reci da si spavala sa likom u koga si ludo zaljubljena i napravi extra hepi kez. tako cesh mu slomiti srce, ali ce i odjebati tako.
 
Dirk:
bice da ti je u pocetku prijalo to sto on radi pa se nisi ni potrudila da ga "stavis na led"...ondak ti je dosadilo pa sad ne znas kako da ga otkacis a da ga ne povredis? Jbg, ne kazu bez veze, istina boli...Tresni mu je u lice, on ce prezivi,malo ce da pati pa ce ga prodje, a ti ces da zivnes
Nije tako bilo.Od samog pocetka je znao da nema sanse!!Koliko se secam ja sam tada imala decka...posle toga jos jednog..pa jos...bla bla...on je to sve znao,ali...
 
A ti znaci godinu dana ne radis nista a on te juri... mislim jel bilo nesto vise ili samo te pesme i slicno... jeste izasli nekad bar...

Najbolje bi bilo da pokusas, nemas sta da izgubis... mozda ti se svidi, vidis kako ce sve to da ide i tako ;)
 
ali covek je pesnik, nemoz tako sa njima...to je prefinjeno bice...
a jel su mu lepe pesme?

i ja sam jednoj pisao pesme, isto trajalo duuugo, a inspirisala me ko prava muza...i nije bila muzara...na posletku pao jednovecernji cmok na nekoj zurci i sledeca pesmica:

ŽELJA


Imam jednu želju,
Neostvarenu,
I neostvarivu…
Pogađaš!?
Povezana je čvrsto sa,
Ljubavlju…



Volim tvoj lik,
Najviše,
I tvoje ruke,
Su mi kao priroda drage,
Oči tvoje,
Gledam sa posebnom pažnjom,
Ceo kosmos u njima je,
Igra planeta,
Igra sunca…

Kosa ti na vetru,
Prkosi bogovima,
O, kako lepa kosa,
Mirisna i draga,
Kao da je poznajem vekovima…

Ti…
Nikada neċeš biti moja,
Ja to znam!
Iako nekim slučajem,
Spotakneš se,
I u moj zagrljaj padneš,
To biti ċe samo,
Spontano i kratko,
Ja to znam!

I kada bi bila moja,
I ja kada bih bio tvoj,
To nikada ne bi bilo potpuno,
Ne bi bilo svo,
Bilo bi to samo onako;
Usputno,
Slučajno…

I gledam te celu,
I sa posebnom pažnjom,
I upijam te svim čulima svojim,
Uvek kada si tu,
Negde unutar moga prostora,
I potpuno sam bespomoċan,
Svakog puta…
Kada samo poželiš uċi,
U moje sfere kretanja…
Uvek te puštam,
I ċutim,
Tih sam,
A možda i ne bih,
Da te vidim sada…

Ne, nije mi teško,
Kada si tu,
Nije mi duša razigrana,
Srce ne preskače taktove mira,
Sve je O.K.,
Uvek,
Ja to znam!

Da! Volim te veċ,
Brzo te zavoleh,
Odmah,
Mada nisam to hteo,
A šta ċu sada!?

Koristim svaki sekund,
Tvoga prisustva,
Pa te potom u tišini,
Svoje sobe,
Nevešto pretvaram u reči,
Kao da si moja,
A nisi,
I nikada neċeš biti,
Ja to znam!

Samo još neki put,
Da vidim te ovde,
U blizini mojoj, negde…
Samo još malo,
U tvojoj lepoti, da uživam,
A onda,
Moraċu ti reċi,
Da nema više smisla,
Stvarno više ne,
I da više ovako stvarno nije O.K.
I ti to znaš!

(C) Ranislav Šela - Malteze
 

Back
Top