sin od vanzemaljca...

i koje bi boje bilo to vanzemaljcevo dete?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh, sad... tamno-crni ili tamno-plavi... znaci, nema sanse... a dosije iks nije istina uopste... mada se secam jedne epizode sto su neke bube pa onda kad je svetlo one odu... i tako oni sede u kolima i taman kad su ih napale skroz a ono izadje sunce, koje stvara svetlos' i onda bube se povucu ispod sedista... a oni se posle smeju... ha haha...
 
Lilu:
batka_mijo, da li ti mislis da je vreme da popijes jedan mali, malecki ban?

Nema razloga Lilu ... kad ja koji ga nisam podnosio ...ovog puta mislim da je tema ok , kao i svaka njegova na ovom podforumu ... ovo je bre ljudi SVASTARA , ovde su forumasi da se zabavljaju ... a ne da se svaka tema zakljuca .... nema razloga za ban ...


@batka_mija lud si 100 % , mislio sam da je shala ...brate ali ti si odlepio , svaka ti cast :lol:

pozz od whitenicky-ja 8-)
http://ombrekepasa.blogspot.com/
 
znaci... ja mislim da su vanzemaljci crno-beli... u stvari, ne mislim, nego znam... ali oni su fudbalski vanzemljaci... :mrgreen: a dogovorio sam se sa jednim skotom (shkotom iz shkotske, da ne razumete pogresno :D) da idemo u glazgov na utakmicu... kazu da tamo navijaci bacaju sekire jedni na druge... imam sanse... posto sam samo ove godine iscepao jedno 15 metra drva... ljudi... jedva cekam... svega mi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top