Шта то би у Новоме Саду?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Шта то би у Новоме Саду?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Шта то би у Новоме Саду?

Посвађаше се два ока у глави?

Колега модератор јомини рече да ово нема везе са мозгом, али ја ипак мислим да има. Константно потенцирање дискусија са паролома младих либерала како је демократичност коју носе у називу предиспозиција за улазак међу културан и развијен свет, а мало по мало проради адреналин и онда имамо уличне изливе мржње, гађање министара, Владе и посланика упаљачима, сада видимо и некрофилско иживљавање над покојним Премијером које се завршило тучом два грађанска демократска блока. А можда је и то радикалска ујдурма? Рекоше да од радикала нема горих, а сами показују да су најгори сваким даном и све више напредују у томе. Да ли је парола ”Издали сте Војводину” која се чула разлог да модератор затвара тему, ко ће га знати? Чињеница да је све више разговора на тему некрофилског размишљања о данашњој политичкој сцени у Србији типа шта би било да се није родио Милошевић или да је Стамболић био паметнији или још горе да нам се није десило убиство Премијера, један је од разлога да његова удовица бира данас најнормалнију политичку опцију која нема нимало везе са ова два ока помало разрока.

Колеге, шта би било и у ком правцу би ишао данашњи свет да није ЈФК убијен? Не би било Вијетнама и још многих ружних ствари, цветале би руже, а ми би имали плате 20.000 УС$

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano Re: Шта то би у Новоме Саду?

kako ne bi bilo Vijetnama...prve "savetnike" je tamo poslao Kenedi...
    Arguing on the internet is like running in the Special Olymipics.
    Even if you win, you're still retarded...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Колега Нексус послао их као превентиву. Колико ја знам историју прекидање напетости у Заливу Свиња и акција са пилотом Пауерсом су спречили да се деси најгоре.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ма то је Јоминија блам да се ИЗНОСИ ПРЉАВИ ВОЈВОЂАНСКИ ВЕШ - а све су им замесили ћопави Чанак и удувани Чедомир..........као и све прљавштине до сада.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

OD TIH I TAKVIH "DEMOKRATA" OČEKIVATI BILO ŠTA DRUGO BILA BI NIČIM POTKREPLJENA ILUZIJA. ONI SU SPOSOBNI JEDINO DA ORGANIZUJU GAY-PARADE...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Видим на неким другим форумима да и окорели ЛДП агитпроповци осуђују тај чин и најављују оштро санкционисање изгредника. Да не буде само као оно пуцање у колено што су приписивали радикалима као показну меру осталима. Уосталом зна се како црвени излазе на крај са штеточинама у својим редовима.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Citat Original postavio dr hirurg
    Колега Нексус послао их као превентиву. Колико ја знам историју прекидање напетости у Заливу Свиња и акција са пилотом Пауерсом су спречили да се деси најгоре.
    pa, sprecili su zato sto su im rakete bile u susednom dvoristu...
    a sta ih zabole za Vijetnam?
    spreciti komunizam, domino teorija, i slicne floskule...
    mozda bi bilo drugacije, ali ne verujem da ne bi bilo sukoba u Vijetnamu...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nexus 6
    pa, sprecili su zato sto su im rakete bile u susednom dvoristu...
    a sta ih zabole za Vijetnam?
    spreciti komunizam, domino teorija, i slicne floskule...
    mozda bi bilo drugacije, ali ne verujem da ne bi bilo sukoba u Vijetnamu...
    Можда би и било, али не би било Ирака, не би било Никарагве, не би било 9/11. Колико би невиних људи данас било живо и имало потомке. И све то због тог једног фантастичног метка чија путања је ушла у Гинисову књигу рекорда.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

a zasto ne bi bilo Nikaragve i Iraka?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nexus 6
    a zasto ne bi bilo Nikaragve i Iraka?
    Па истом основу по коме да је Ђинђић жив а не покојни, ми би данас били у ЕУ.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

znaci po imaginarnom osnovu...?
    mi bismo bili na dobrom putu, tacnije boljem nego danas, ali u EU...ni u ludilu...

a Nikaragve i Irak bi se desili u svakom slucaju...to je sve "maslo" republikanaca...onih istih u koje se ovdasnji "nacionalisti" kunu...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ви то колега предвиђате будућност, по вама су значи републиканци на неки начин одговорни за смрт ЈФК. Маните нас теорија завере. ЈФК је убио Ли Харви Освалд.

Ми смо колега на добром путу. Развијени свет нас подржава. А наравно и нови Устав.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Занимљиво да ниједан демократа или члан ЛДП да прокоментарише дивљаштво у Новом Саду. А можда се и није ни десило. Лажу новине.

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Посвађаше се два ока у глави?

Колега модератор јомини рече да ово нема везе са мозгом, али ја ипак мислим да има. Константно потенцирање дискусија са паролома младих либерала како је демократичност коју носе у називу предиспозиција за улазак међу културан и развијен свет, а мало по мало проради адреналин и онда имамо уличне изливе мржње, гађање министара, Владе и посланика упаљачима, сада видимо и некрофилско иживљавање над покојним Премијером које се завршило тучом два грађанска демократска блока. А можда је и то радикалска ујдурма? Рекоше да од радикала нема горих, а сами показују да су најгори сваким даном и све више напредују у томе. Да ли је парола ”Издали сте Војводину” која се чула разлог да модератор затвара тему, ко ће га знати? Чињеница да је све више разговора на тему некрофилског размишљања о данашњој политичкој сцени у Србији типа шта би било да се није родио Милошевић или да је Стамболић био паметнији или још горе да нам се није десило убиство Премијера, један је од разлога да његова удовица бира данас најнормалнију политичку опцију која нема нимало везе са ова два ока помало разрока.

Колеге, шта би било и у ком правцу би ишао данашњи свет да није ЈФК убијен? Не би било Вијетнама и још многих ружних ствари, цветале би руже, а ми би имали плате 20.000 УС$
    LDP je skracenica za levaci dangube prostaci

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

dr hirurg mozes li mi reci sta se desilo to u NS nisam informisan

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Колега лост ин спејс. Занимљив ник, моја омиљена серија. Изволите.

Skup DS-a o 5. oktobru i upad LDP-a
    5. oktobar 2006. | 20:51 | Izvor: Beta
    Novi Sad -- Dok se referendumska kampanja zahuktava uz pozive na glasanje ili bojkot, i dalje traje rasprava o predlogu ustava.

Dok predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš i dalje smatra da predlog ustava ne ispunjava veliki broj zahteva građana Vojvodine, mnogi smatraju da je nedostatak javne rasprave glavni problem predloga novog ustava. Istovremeno, pristalice Liberalno-demokratske partije ponovo su prekinule stranačke aktivnosti Demokratske stranke, ovog puta u Novom Sadu.

Govor potpredsednika Demokratske stranke Bojana Pajtića na večerašnjoj konvenciji stranke u Novom Sadu prekinule su pristalice LDP-a.

U momentu kada je Pajtić izašao za govornicu, u salu Srpskog narodnog pozorišta ušlo je nekoliko desetina pristalica LDP-a, koji su uzvikivali "Izdali ste Zorana (Đinđića)" i "Izdali ste Vojovodinu".

Prisutni članovi DS-a uzvratili su im zvižducima, nakon čega je došlo do kratkog koškanja između pristalica LDP-a i pripadnika obezbeđenja, a sve je rezultiralo njihovim izbacivanjem iz sale.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

A nema mrtvih ni krvi? Ma nista strasno, decica se bre malo majmunisala

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

др кирург

Чек', чек', чек' ......а када је то Ђинђић обећао ВОЈВОДИНА - РЕПУБЉИК ????????
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Ma to je samo bila borba dvoje "kosmopilta" oko toga ko je veći čovekoljubac ...
    Ko će da iznese "teret" još većeg rasta demokratije u našoj već opustošenoj Srbiji.
    Ne razumete "žar" za dobrobit - malo ih je pa borba mora da bude srčana.
    U toj srčanosti malo se zanesu a onada .. radi i štipkanje i gađanje špricevima ....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja bi njima podelio ko u onoj reklami Meridijan Banke topuze i maceve pa da se pokolju kao ljudi a mi onako sa strane da se kladimo i navijamo

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    др кирург

Чек', чек', чек' ......а када је то Ђинђић обећао ВОЈВОДИНА - РЕПУБЉИК ????????
    Колега, верујте да ми је та материја тотално непозната. Није ме срамота да признам.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Колега, верујте да ми је та материја тотално непозната. Није ме срамота да признам.
    Пише да су ЛДП-овци викали "издали сте Ђинђића" ------ тако да........не знам......

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Ви то колега предвиђате будућност, по вама су значи републиканци на неки начин одговорни за смрт ЈФК. Маните нас теорија завере. ЈФК је убио Ли Харви Освалд.

Ми смо колега на добром путу. Развијени свет нас подржава. А наравно и нови Устав.

kako predvidjam buducnost, kad pricamo o proslosti...

iako mislim da Osvald nije jedini tog dana bio sa puskom u ruci, to nije bitno sada...
    Nikaragva i Irak su operacije zapocete u ludilu neokonzervativizma osamdesetih...dakle Regan i Bus...dakle, republikanci su odgovorni za anti-komunisticke odrede smrti u Nikaragvi i slicno...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

А питање је уважени колега Нексус, да ли би лудило неоконзерватизма икада настало да тај фамозни Ли Харви Освалд није сам на своју руку преокренуо точак историје. Можда би демократи и даље грејали удобне фотеље Беле куће. Ма, можда би били несмењиви.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Kenedi je bio "slab" lider, liberal...ultra konzervativci su ga smatrali za komunistu, po receptu koji uvazeni koloega eremita upotrebljava na ovom forumu...
    u eri hladnog rata i konstantne pretnje atomskom terapijom, popustanje bilo kakvoj formi socijalizma, demokratskog ili ne, moralo je rezultovati okupljanju oko republikanaca...
    demokrate su imale niz "slabih", popustljivih, liberalnih lidera, kao sto je i Dzimi Karter...logican zakljucak u zemlji nacionalistickoj i konzervativnoj kao sto je Amerika je Regan

Slične teme

1. ЦРНА КУЋА У НОВОМ САДУ
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 250
    Poslednja poruka: 18.08.2008., 17:36
  2. Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 09.10.2007., 20:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku