KAKO...!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: KAKO...!

JA-MI
    Guest

Podrazumevano KAKO...!

Ima li neko neku ideju kako iznenaditi decka za novu godinu, i sta mu kupiti?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Kupi sebi novi sexy donji ves i pokloni mu sebe te noci, lepo izazovnu sexy, divlju. Pamtice taj poklon ceo zivot! Evo sta sam ja uradila za n.g. mom decku. Nazvala sam ga prethodni dan i rekla mu naziv hotela broj sobe i tacno vreme kad da dodje. Naravno dosao je tacno u sekund! A ja sam ga docekala obucena u satenskom crveno-crnom korsetu sa halterima, crnim carapicama i naravno crne cipele sa visokom stiklicom. Naravno svetlo priguseno, neko alkoholno pice i spremni ste za docek NAJLUDJE noci. Ne moram da ti pisem koliko se iznenadio, odusevio, zabalavio i koooooooooliko li je samo bio dobar te noci u krevetu.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

mislim da ces mu najvece iznenadjenje prirediti ako se ne drzis ovakvih sterotipa nego uradis nesto sto ne bi mogao da ocekuje od tebe, nesto skroz ludo i autenticno... jer ako se slucajno nakaci na ovaj forum pokvarice mu se iznenadjenje

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano dgh

...

Guest

Podrazumevano Re: KAKO...!

Citat Original postavio JA-MI
    Ima li neko neku ideju kako iznenaditi decka za novu godinu, i sta mu kupiti?
    Slazem se sa savetnicom!
    Kupi sebi seky,donji ves i iznenadi ga najlepse sto mozes.Poklon ce mu se sigurno dopasti.A kome ne bi!!!!

Slične teme

1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 19:28
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •