stranci se plase da dodju u srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sranje. Primer: ove godine sam ishla sa drugom u Grchku na letovanje i tamo upoznala Makedonce, SLovence, par Grka, dosta Engleza i Nemaca. I sa svima njima je normalno tekao razgovor, sa dosta njih sam izmenila brojeve i niko nije napravio facu kad je chuo da sam iz BGa. Svi su rekli da su chuli da je to lepa zemlja, a neki su i bili ovde, posebno NEmci i Englezi, i odushevljeni su BGom.
Eto, moje iskustvo..... Kad sam jednom isto tako bila u Grchkoj, neki crnci iz Francuske su me muvali i nije im ni najmanje smetalo shto sam iz Beograda, jedan me je terao da mu pokazhem nashe pare, a drugi da mu pricham na srpskom. Eto vam ga na...;)
 
chypawa_18:
Sranje. Primer: ove godine sam ishla sa drugom u Grchku na letovanje i tamo upoznala Makedonce, SLovence, par Grka, dosta Engleza i Nemaca. I sa svima njima je normalno tekao razgovor, sa dosta njih sam izmenila brojeve i niko nije napravio facu kad je chuo da sam iz BGa. Svi su rekli da su chuli da je to lepa zemlja, a neki su i bili ovde, posebno NEmci i Englezi, i odushevljeni su BGom.
Eto, moje iskustvo..... Kad sam jednom isto tako bila u Grchkoj, neki crnci iz Francuske su me muvali i nije im ni najmanje smetalo shto sam iz Beograda, jedan me je terao da mu pokazhem nashe pare, a drugi da mu pricham na srpskom. Eto vam ga na...;)

Bljak ...
 
/I/I@Ī@:
kao sto sam naslov kaze stranci se plase da dodju u srbiju .misle da je ovde rasulo (sto nije bas toliko daleko od istine ) imaju utisak da ako dodju ,da im zivot vrlo lako moze biti oduzet ...
sta mislite o ovome ?
imate li neka iskustva ?

Аха.....ТОЛИКО СУ СЕ УПЛАШИЛИ ДА ИМА 1000 УЧЕСНИКА НА ФЕСТИВАЛУ
ДЕЦА ЕВРОПЕ... плаше се странци за себе па су послали своју децу......

8-)
 
Deratizator:
Draga moja, nemoj da ti to imponije sto te crnci muvaju ... Nego, pazi da ne zavrsis u nekom kontejneru, imala si srecu ...

Dragi moj. Ja se nisam hvalila. I kazhe se IMPONUJE, kad vec pokushavash da prichash tako. Ja se time nisam hvalila, a nisam ni glupa, koliko god da ti je teshko da poverujesh u to. I nisam bila sama i naravno da necu ''zavrshiti u kontejneru'', koliko god to glupo zvuchalo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top