MALO PRE SAM ORALNO ZADOVOLJILA DECKA

Nesi:
Savetnica:
SOKIRANA:
Zakljucali su mi temu pa sam tuzna :cry:
Decko me je prvo lizao a onda sam ja njemu lizala.
Necu da pitam dali je to normalno, ali opet je zapeo da mi ga stavi izmedju grudi.Sto ga to toliko pali?
E sestro, samo kukas li kukas. Daj bre uzivaj malo u zivotu. Da bar ja imam nekog ko ce da me lize i koga cu ja da lizem.....

Bas, vala ':twisted:'
Sta ces.... nisam muslimanka, al' uvela sam ramazan nevoljno.....
:?
 
Pa svaka cast, prosto nemam reci!!!!!
Ako je to stvarno bilo od srca!!!Vodim te na veceru!!!
Pozdrav Aboridzin!!!

Nesi:
Savetnica:
SOKIRANA:
Zakljucali su mi temu pa sam tuzna :cry:
Decko me je prvo lizao a onda sam ja njemu lizala.
Necu da pitam dali je to normalno, ali opet je zapeo da mi ga stavi izmedju grudi.Sto ga to toliko pali?
E sestro, samo kukas li kukas. Daj bre uzivaj malo u zivotu. Da bar ja imam nekog ko ce da me lize i koga cu ja da lizem.....

Bas, vala ':twisted:'
 
Aboridzin:
Pa svaka cast, prosto nemam reci!!!!!
Ako je to stvarno bilo od srca!!!Vodim te na veceru!!!
Pozdrav Aboridzin!!!

Nesi:
Savetnica:
SOKIRANA:
Zakljucali su mi temu pa sam tuzna :cry:
Decko me je prvo lizao a onda sam ja njemu lizala.
Necu da pitam dali je to normalno, ali opet je zapeo da mi ga stavi izmedju grudi.Sto ga to toliko pali?
E sestro, samo kukas li kukas. Daj bre uzivaj malo u zivotu. Da bar ja imam nekog ko ce da me lize i koga cu ja da lizem.....

Bas, vala ':twisted:'
Sta to: ako je bilo od srca?
Hocu reci na sta se odnosi?
 
Mnogo si dosadna! Hoce mu se pa sta. Ako ti se nece, objasni mu da ti se nece i tacka. To ti je nauk za neku vezu u perspektivi: dogovorite se/kazete sta vam se radi i hoce pre nego sto zabrazdite u vezu/krevet.

Kakav odgovor zelis: "...imam komplex majke iz ranog detinjstva, pa me sad pali...!"

I hoce da ti ga stavi izmedju sisa, a ne grudi - pa nemas 4 sise ili je to u pitanju?! Mislim da imas prekobrojne - to bi i mene popalilo...
 
SOKIRANA:
Zakljucali su mi temu pa sam tuzna :cry:
Decko me je prvo lizao a onda sam ja njemu lizala.
Necu da pitam dali je to normalno, ali opet je zapeo da mi ga stavi izmedju grudi.Sto ga to toliko pali?
Malopre si oralno zadovoljila decka i, takoreci, punih usta i silovanih sisa, dosla ovde - SOKIRANA, da se ispovjedis. Ne pitas se da li je TO normalno i da li je normalno sto si, opet, SOKIRANA nakon sexa. I jos Tuzna zbog zakljucane teme...
Kada te nakon sexa pocnu obuzimati i neki drugi osjecaji osim "stanja shoka" i tuge, neces dolaziti na Forum da se provaljujes. A odgovor na pitanje - sta ga toliko pali - vise te nece interesovati.
 

Back
Top