G I T A R E
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: G I T A R E

Obećava НеШко (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano G I T A R E

Imam je vec 15 godina. Treci sam vlasnik. Prethodni vlasnici su je doveli u ovo stanje (uklonjen naziv sa glave, "ugradjena" ploca za potenciometre...).
    Karakteristicno da su telo i vrat od jednog komada drveta. Zahvalan sam za svaku informaciju koja ce me odvesti do imena proizvodjaca, tip, model...

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: G I T A R E

Gitara izgleda veoma fino, bar ovako sa slike, mada je tesko proceniti.......lici mi na nekog japanca...........mozda Yamaha, nisam siguran..........samo sto je neko upropastio dodajuci ove ruzne potenciometre...........

Imas li neki serijski broj........., neka metalna plocica na zadnjem delu mozda...........

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ham iz daljine podseca na Les Paul doble cut al sumnjam da je to to, moguce da je neki Hamer oni prave djitre u ovom fazonu il ko sto klika kaze yamaha il je neka ukrainska kopija ko zna cega

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Nije uopste Gibson u pitanju, pogledaj glavu.........a ako se dobro secam , Gibson nije pravio gitare sa ovim centralnim uzduznim delom drveta koji mi se cini da je izjedna uradjen sa vratom.........to je bio slucaj samo sa Firebird-om ali to je potpuno drugacija gitara od ove .........
    Poslednji put ažurirao/la klika : 05.10.2006. u 22:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •