JA PROBALA. A VI?
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: JA PROBALA. A VI?

Viktorija
    Guest

Podrazumevano JA PROBALA. A VI?

E pa drage moje ja sam ispunila svoju zelju i probala sa drugaricom. Mogu vam reci da je bilo dosta uzbudljivo i nezno. Kad se nadju dva meka tela i jos nezna. trajalo je pa poprilicno ali vrhunac je bio ono najsladje sa obe strane. Lepo je i sa curom i sa muskarcem. To nemoze se uporediti za one koji neznaju. Sve ima svoje ceri. CAO!!!!!!!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kad god vidim/procitam/cujem ovako nesto odmah se potpuno razocaram u celokupnu musku populaciju

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    kad god vidim/procitam/cujem ovako nesto odmah se potpuno razocaram u celokupnu musku populaciju
    Ma kakvi... Samo ces imati pune ruke posla veceras (LOCK)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Hej, bre, pa nisu muskarci krivi zato sto neko zensko naginje ka nastranim stvarima! Ako je uzbudjuje zensko telo, to ne moze da promeni ni najsavrseniji muskarac na svetu. Mozda ce hteti i njega ali verovatno i nju...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

necu da lockujem vec da ostavim temu da sluzi kao dokaz na sta je spao muski rod kad devojke sve vise traze izvor zadovoljstva i srece medju sobom

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Zar opet ovo? :shock:
    Hm :? odoh...
    /me vec odgovorila na ovu temu 100 puta ....

Guest

Podrazumevano Re: JA PROBALA. A VI?

pa shta ste radile sestro daj detalja malo...

Viktorija
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Savetnica
    Hej, bre, pa nisu muskarci krivi zato sto neko zensko naginje ka nastranim stvarima! Ako je uzbudjuje zensko telo, to ne moze da promeni ni najsavrseniji muskarac na svetu. Mozda ce hteti i njega ali verovatno i nju...
    Nisam ja rekla da su muskarci krivi i slicno, samo sam rekla da je bilo i da moze da bude dobro i uzbudljivo. A naravno i muski su dobri. Ja imam fenomenalan s.. sa momkom. Ali lepo morala sam to je bilo jace od mene. Dobro nisam bas morala ali vi ste mi dali hrabrost preko poruka. Lepo sam pitala i NEZALIM SE niti OKRIVLJUJEM

kamasutra270773
    Guest

Podrazumevano od ovako lepe priche choveku stane sat

shto su lepe ove prichice,josh kad bi bilo i nekih detalja...ihhhh

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Daj detalje...

Viktorija
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Daj detalje...
    da pa da mi udarite onaj krstic posle. onu zabranu vasu. Ja bih rado al me je sramota!!!!!!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma, kakva sramota... Pa, ko te zna ovdje...?
    Samo ti pricaj...

vicanovic
    Guest

Podrazumevano PRESLATKO JE KAD SE DVE KOMSINICE VOLE

[quote="d1"]Probala sam komsinicinu picu duso.A volela bih probati i tvoju ako pozelis.Odgovori cmok.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio vicanovic
    quote="d1"Probala sam komsinicinu picu duso.A volela bih probati i tvoju ako pozelis.Odgovori cmok.
    nadam se da nisi ti to meni.... ako jesi ti to meni e ondaK ces morati da mi kazes kakvu picu volis.... kapricozu.... vegetarijanu.... napolitanu.... nisam jos nikad pravio pice ali mogu probam, sto da ne

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Viktorija
    E pa drage moje ja sam ispunila svoju zelju i probala sa drugaricom. Mogu vam reci da je bilo dosta uzbudljivo i nezno. Kad se nadju dva meka tela i jos nezna. trajalo je pa poprilicno ali vrhunac je bio ono najsladje sa obe strane. Lepo je i sa curom i sa muskarcem. To nemoze se uporediti za one koji neznaju. Sve ima svoje ceri. CAO!!!!!!!
    Dobra ti drugarica. Proveri da li ti je decko uradio nesto slicno sa njegovim ortakom.

Guest

Podrazumevano Re: PRESLATKO JE KAD SE DVE KOMSINICE VOLE

[quote="vicanovic"]
    Probala sam komsinicinu picu duso.A volela bih probati i tvoju ako pozelis.Odgovori cmok.
    Sto da ne ako ti budem odgovarala

Guest

Citat Original postavio Zak
    Citat Original postavio Viktorija
    Dobra ti drugarica. Proveri da li ti je decko uradio nesto slicno sa njegovim ortakom.
    nije to sigurno. A i da jeste njegovo dupe je bilo udarano

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ovo gore NISAM ja rekao....

ogradjivanje, ogradjivanje.... 8)

najgora
    Guest

Podrazumevano

ma, daaaaj! devojko sta je s' tobom!? ima previse pedera, zezbejki i "mesanaca", tako da ti tom svetu bas i nisi bila neophodna! tebi treba reci k'o Kolumbu ono za radoznalost, ali ja sam strejt pa necu :wink:

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sad znaš zašto mi volimo vas žene. Mislim da ipak ima uticaja iskustvo sa muškarcima na to "naginjanje ženama". Jer, ako je muškarac neverovatno nežan i pažljiv, ako vodi računa da i ona neprestano uživa a u isto vreme ne prestaje da izbija strast prema njoj, ne verujem da bi poželela žensko telo pored sebe.

Početnik
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PRESLATKO JE KAD SE DVE KOMSINICE VOLE

[quote="vicanovic"]
    Probala sam komsinicinu picu duso.A volela bih probati i tvoju ako pozelis.Odgovori cmok.

E MOGU JA DA SE PRIJAVIM?

Slične teme

1. Probala sam fisting
    Autor katja04 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 432
    Poslednja poruka: 01.08.2009., 12:01
  2. ti probala
    Autor nenadbo32 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.05.2005., 23:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu