Kako lecite tugu??

ZaLjUBlJeNa90

Zainteresovan član
Poruka
168
Veoma sam tuznaaa,jedna osoba koja mi se mnogo svidja i radio je kod mene pored kuce dao je otkaz,studirfa u ulici iznad mene.Ja ga necu vise vidjati...A svidjamo se jedno drugom,znam...Krivo mi je...Pitao moga komsiju da li ima sanse kod mene,a mene nesme,cak sam ga zvala i on ne kapira da mise svidja.Sta da mu radim da ukapira...Ljuta sam na njega,jer nije hteo da doje na kafu i to sam mu rekla i od tad ga nisam videla ima 5dana.Dajte mi savet.. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
 
Pozovi ga da izadjete... mada... koliko vidim moraces ti njega da smuvas... ali to ne bi trebalo da je problem... samo polako i pokazi mu kako je on trebao tebe da smuva tako sto ces ti njega ;)
 
О, животе, што ме баци на ову бедну планету, јер ја мога драгога никад више видети нећу. ОООО, бедни усуде, бежи, бежи, и пусти ме да жиииииииииивим...


:lol:

Овај форум је тетка-савета :lol:
 
ZaLjUBlJeNa90:
Veoma sam tuznaaa,jedna osoba koja mi se mnogo svidja i radio je kod mene pored kuce dao je otkaz,studirfa u ulici iznad mene.Ja ga necu vise vidjati...A svidjamo se jedno drugom,znam...Krivo mi je...Pitao moga komsiju da li ima sanse kod mene,a mene nesme,cak sam ga zvala i on ne kapira da mise svidja.Sta da mu radim da ukapira...Ljuta sam na njega,jer nije hteo da doje na kafu i to sam mu rekla i od tad ga nisam videla ima 5dana.Dajte mi savet.. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
ne mogu da verujem da si se zaljubila u mekusca koji ne sme u lice da ti kaze da mu se svidjas, ne mogu da verujem kako takvi mediokriteti mogu da privuku jednu devojku i da onapati za njim :?
 

Back
Top