Pitanja, primedbe, žalbe, predlozi...

Je l bi administratori mogli da banuju korisnika 50 cent, svuda je ostavio link za neku glupu anketu sveta is vuda ``kaci`` slike nekih sminkera iz sapunice rebelde i to preko pla strane, sta rade u njihovom pod forumu me uopste ne zanima, ali mi treba minut da otvorim bilo koju stranu gde toga ne bi trebalo da bude
 
Moderatori moze li nko malo da regulise temu razmena serija, da recimo pobrise jedno 10ak stranisa postova koji nisu vezani za temu, naravno ukljucujuci imoje postove :) Posto ako malo bolje pogledate zadnjih 5 strane videcete sta se desava tamo, i naravno da obrisete velike slike koje ljudi ostavljaju...

Pozdrav modovi
 
Ovi opet otvaraju milion tema vezanih za Rebelde Way i Rebelde,izbrisite to...Mislim da su dve teme sasvim dovoljne..

Aj to nego sto klinci chatuju na tim temama jedna od tih tema ima 504 strane ! I vecina toga je chat-eventualno slike koje ko zna koliko treba da se ucitaju ako neko ima dial-up.A na temi je ovaj fazon : User1:Gde si sta ima novo? User2 : Evo krecem u skolu. User3 : Ok,i ja. I tako u nedogled.Mislim o cemu mi pricamo ako ovo nije spam i izivljavanje ne znam sta je.Nek ljudi nabave MSN il nek idu na neki chat pa nek chatuju koga interesuje jos da cita sta oni u tom trenutku rade.Ocigledno treba neke ljude podsetiti sta je to forum :roll:

Razmislite moderatori o svemu-pocecete da gubite stalne clanove foruma....
 
Vidim da je REBELDE tema zakljucana!!Da li ce se otkljucati ili ce biti izbrisana????
MAlo pre sam otvorila novu temu,i odmah je izbrisana..Da li to znaci da vise necemo moci da imamu REBELDE temu owde???Mislim da je to neposteno prema fanovima,kojih ima puno......Ako ne mozemo imati temu ovde,ja odoh na svet,zajedno sa ostalima....:roll:..Skazem se da smo spamovali,i izvinjavam se,takodje smo postawljali welike slike ali mislim da to nije nikakav problem,jer svi sa ove teme imaju brz internet,a ako nama ne smeta,zasto bi smetalo moderatorima,ne razumem......

219123.gif
219123.gif
219123.gif
 
Molim admina da banuje "andjelaRBD" jer nekim ljudima stvarno ne vredi nista pricati...Opet zapocinje svadju na temi RebeldeWay..A i vise je dosadila sa tim serijama Rebelde....

ok,priznajem da sam pogreshila...nisam htela da zapochinjem swadju,ali me stwarno powredjuje kada neko wredja anahi,dulce,seriju ili grupu,jer ja ih stwarno obozawam,,zato se tako ponasham...jesam preterala ali ja sam samo branila ono shto wolim...netje wishe biti nekulturnih rechi,narawno ukoliko neko ne wredja mene ili anahi,dulce,seriju ili grupu.,..nadam se da sam bila jasna...andjelaRBD.:-|
 
ok,priznajem da sam pogreshila...nisam htela da zapochinjem swadju,ali me stwarno powredjuje kada neko wredja anahi,dulce,seriju ili grupu,jer ja ih stwarno obozawam,,zato se tako ponasham...jesam preterala ali ja sam samo branila ono shto wolim...netje wishe biti nekulturnih rechi,narawno ukoliko neko ne wredja mene ili anahi,dulce,seriju ili grupu.,..nadam se da sam bila jasna...andjelaRBD.:-|

Ти имаш озбиљан проблем уколико увреде упућене телевизијској серији схваташ као увреде упућене теби. :|
 
Milka Canic - kultna tema, Americko rvanje - dobili upozorenje, Veliki brat - zakljuchan, mogla si lako da primetish, samo da si pogledala.
A sada da te upozorim da nije dozboljeno meshanje u rad moderatora, da ti napomenem da imash obaveshtenja gde je sve objashnjeno, i ta de zamolim da ne postavljash bespotrebna pitanja!
 
Milka Canic - kultna tema, Americko rvanje - dobili upozorenje, Veliki brat - zakljuchan, mogla si lako da primetish, samo da si pogledala.
A sada da te upozorim da nije dozboljeno meshanje u rad moderatora, da ti napomenem da imash obaveshtenja gde je sve objashnjeno, i ta de zamolim da ne postavljash bespotrebna pitanja!

"kultna tema"? :???:
to shto se tebi dopada ne treba da temi daje posebna ovlashcjenja,da se tako izrazim :roll:
kao drugo,devojka je postavila pitanje,a ti i Madona ste tu da joj odgovorite i pomognete,zar ne,a ne da popujete.
"Nije dozvoljeno meshanje u rad moderatora..."-da ako pretpostavimo da isti rade posao kako valja.
A pretpostavicjemo. :-|:-|:-|
 
"Molim vas da prestanete da nas zamarate privatnim porukama ili porukama na temi u vezi moderacije. Sve shto imate da iznesete, iznesite na temi o radu podforuma!"
Tvoje rechi,zar ne? :|
Kad ste tako dobri moderatori,rezultati vasheg rada cje biti pokazani kad za kratko vreme ostanete sami na ovom podforumu jer zloupotrebljavate "polozhaj".
 

Back
Top