Romi protiv ustava

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Potpredsednik Svetskog parlamenta Roma Dragoljub Acković kaže da je razočaran rešenjima koje predlog novog ustava Srbije nudi pripadnicima nacionalnih manjina i najavio da će na referendumu glasati protiv.
 
_Milanche_:
Potpredsednik Svetskog parlamenta Roma Dragoljub Acković kaže da je razočaran rešenjima koje predlog novog ustava Srbije nudi pripadnicima nacionalnih manjina i najavio da će na referendumu glasati protiv.

Koju temu sa foruma politika misliš da proteraš na sledeću stranu kada postavljaš ovu?
Ako je stvarno ovoliki pritisak da propadne rešerendum onda mi to govori nešto drugo,
svi su svesni cene toga.Kaži zašto da vidim da li cilj opravdava sredstva.
 
MAXIMUS !:
Koju temu sa foruma politika misliš da proteraš na sledeću stranu kada postavljaš ovu?
Ako je stvarno ovoliki pritisak da propadne rešerendum onda mi to govori nešto drugo,
svi su svesni cene toga.Kaži zašto da vidim da li cilj opravdava sredstva.

ovu temu sam postao iz cistog zezanja jer mi je naslov bio simaptican :-)
 
_Milanche_:
Potpredsednik Svetskog parlamenta Roma Dragoljub Acković kaže da je razočaran rešenjima koje predlog novog ustava Srbije nudi pripadnicima nacionalnih manjina i najavio da će na referendumu glasati protiv.

a to je potpredsednik..nisam znao :shock:
ja mislim da je predsednik neki stojkovic dragan :roll:
 
_Milanche_:
Potpredsednik Svetskog parlamenta Roma Dragoljub Acković kaže da je razočaran rešenjima koje predlog novog ustava Srbije nudi pripadnicima nacionalnih manjina i najavio da će na referendumu glasati protiv.

Је л' ? Да ли је навео ЧИМЕ ЈЕ ТО КОНКРЕТНО РАЗОЧАРАН - јер све друге националне мањине су веома задовољне - у другим земљама нема ни приближно таквих права за националне мањине - а цигањштуре су се мЛого наклатиле на Србију. 8-)
 
eremita:
Је л' ? Да ли је навео ЧИМЕ ЈЕ ТО КОНКРЕТНО РАЗОЧАРАН - јер све друге националне мањине су веома задовољне - у другим земљама нема ни приближно таквих права за националне мањине - а цигањштуре су се мЛого наклатиле на Србију. 8-)
da li postoji nacionalnost,religija ili manjina koje se nisu nasle na listi onih koje je vrli eremita,inace olicenje mudrosti,inteligencije i apsolutne istine na forumu,uvredio? :?
 
Banshee:
da li postoji nacionalnost,religija ili manjina koje se nisu nasle na listi onih koje je vrli eremita,inace olicenje mudrosti,inteligencije i apsolutne istine na forumu,uvredio? :?

А хоћеш ли ти бити љубазна да ме ЗАОБИЂЕШ и да одскакућеш далеко од мене....и то ОДМАХ !!!!!!!!
И да престанеш да изиграваш "контролора" и "проналазача" увреда...

Ако си опседнута мноме - а ти отвори тему о мени - шта ти имаш да коментаришеш моје постове........ауссссссссс !!!!!!! 8-)

п.с. Због осталих учесника морам да напоменем да сам више пута бранио Цигане на овом подфоруму од таквих као што си ти - а специјално за Ацковића као и за Батића мислим да су ЦИГАЊШТУРЕ - наравно да ћеш морати да савладаш СРПСКИ ЈЕЗИК како ваља да би могла да схватиш шта сам хтео да каже,- 8-)
 
eremita:
А хоћеш ли ти бити љубазна да ме ЗАОБИЂЕШ и да одскакућеш далеко од мене....и то ОДМАХ !!!!!!!!
И да престанеш да изиграваш "контролора" и "проналазача" увреда...

Ако си опседнута мноме - а ти отвори тему о мени - шта ти имаш да коментаришеш моје постове........ауссссссссс !!!!!!! 8-)

nemam nameru da bilo koga zaobilazim niti da bilo gde skakucem :lol:
samo primecujem kako si uspeo u ovih...koliko imas 7000 i nesto postova,da izvredjas sve moguce nacije i religije.
o svetli apsolute klanjaju ti se svi inferiorni ljudi na ovom svetu :neutral:

btw,nisam ja ta koja nalazi uvrede nego neki tvoji istomisljenici koji konstantno guse ljude na primedbama :) ja samo kada naletim na neku tvoju neverovatnu glupost ili bezovbrazluk volim da skrenem paznju na to...jer hej,ko je slusao vise tvojih uvreda na ovom forumu od mene? :D prosto si sam ucinio da se specijalizujem za tvoje nebuloze i da ih primecujem kako otvorim podforum politike:D

btw,znam da si branio cigane iliti rome,sto samo govori koliko si kontradiktoran i selektivan u svemu sto pises.
evo ti za kraj jedan kul smajli :cool: koji toliko volis da koristis.jer si...kul :neutral:
 

Back
Top