PRIJATELJ
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: PRIJATELJ

MISSNA
    Guest

Podrazumevano PRIJATELJ

DRUZILA SAM SE SA JEDNIM DECKOM OSAM GODINA,BIO MI JE JADAN OD BOLJIH PRIJATEJLA.UVEK JE BIO TU KADA MI JE BIO POTREBAN,DELILA SAM SA NJIM SVE....PRE JEDNO MESEC DANA ON JE PRAVIO ISPRACAJ U VOJSKU NA KOJI JA NISAM OTISLA IZ NEKOG BEZVEZE RAZLOGA KOJI NI MENI NIJE JASAN I AKO ME JE ON PRE TOGA NEKOLIKO PUTA PODSECAO DA DODJEM.MENI SE JEDNOSTAVNO NIJE ISLO.POSLE TOGA NISAM IMALA HRABROSTI DA GA POZOVEM JER NISAM ZNALA KOJI IZGOVOR DA NAJDEM,A NI ON VISE MENE NIJE ZVAO.NE ZNAM NI GDE JE U VOJSCI NITI STA DRUGO A NJEGOVE RODITEJLE TAKOJDE NE MOGU DA ZOVEM JER SU I ONI SIGURNO LJUTI.MOLIM VAS POMOZITE MI KAKO DA POSTUPIM,KOJI IZGOVOR DA NADJEM JER NIKAKO NE ZELIM DA IZGUBIM PRIJATEJLA.HVALA

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Umesto laznog izgovora bolje jedno iskreno izvinjenje i samo napred. Ako te voli i ako je ok lik, oprostice i razumece!Nazovi njegove! Zelim ti srecu!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica
    Umesto laznog izgovora bolje jedno iskreno izvinjenje i samo napred. Ako te voli i ako je ok lik, oprostice i razumece!Nazovi njegove! Zelim ti srecu!
    on jeste ok. ali je dosta ponosan i tvrdoglav.u svakom slucaju hvala ti

Primećen član rasa77 (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano za prijateljicu

Stvarno prijatelj?! Ili nesto vise? Od toga zavisi kako da postupis. U svakom slucaju moras se videti sa njim. Sretno!

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Pa eto, meni nekako mirishe da on nije samo prijatelj... jerbo zashtobi se toliko ustezala od eventualnog izvinjenja i drhtala nad tim shta ce on i njegovi roditelji da kazu? To je vishe simptomaticno za zaljubljenost... jerbo nakon 8 godina druzenja, ne bi trebalo da bude nekih prepreka u vidu stidljivosti...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Pa eto, meni nekako mirishe da on nije samo prijatelj... jerbo zashtobi se toliko ustezala od eventualnog izvinjenja i drhtala nad tim shta ce on i njegovi roditelji da kazu? To je vishe simptomaticno za zaljubljenost... jerbo nakon 8 godina druzenja, ne bi trebalo da bude nekih prepreka u vidu stidljivosti...
    jel to zajlubljenost? ja sam onda u svakog zaljubljena

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    NE NISAM UOPSTE ZAJLUBJLENA U NJEGA,ON MI JE DOBAR PRIJATEJL

KICA
    Guest

Podrazumevano ¤¤¤¤¤¤¤

Nebi bilo lose da saznas gde je u VSCG,od nekog njegovog druga,pa da odes u posetu kod njega,ali pod uslovom da on nezna da mu dolazis u posetu,jer iznenadjenje moze da bude od velike koristi.Ja mislim da ce on tako videti da je tebi stvarno stalo do njega.I onda mu reci istinu zasto stvarno nisi dosla,ali istinu.Ako je on stvarno tvrdoglav moze da bude i opasno do dodjes do kapije i da se vratis opet nazad.Ali ti ga znas kakav je zaista pa proceni sama dali mozes to da uradis ili ne.Sa srecom.

Guest

Podrazumevano Re: PRIJATELJ

Citat Original postavio MISSNA
    DRUZILA SAM SE SA JEDNIM DECKOM OSAM GODINA,BIO MI JE JADAN OD BOLJIH PRIJATEJLA.UVEK JE BIO TU KADA MI JE BIO POTREBAN,DELILA SAM SA NJIM SVE....PRE JEDNO MESEC DANA ON JE PRAVIO ISPRACAJ U VOJSKU NA KOJI JA NISAM OTISLA IZ NEKOG BEZVEZE RAZLOGA KOJI NI MENI NIJE JASAN I AKO ME JE ON PRE TOGA NEKOLIKO PUTA PODSECAO DA DODJEM.MENI SE JEDNOSTAVNO NIJE ISLO.POSLE TOGA NISAM IMALA HRABROSTI DA GA POZOVEM JER NISAM ZNALA KOJI IZGOVOR DA NAJDEM,A NI ON VISE MENE NIJE ZVAO.NE ZNAM NI GDE JE U VOJSCI NITI STA DRUGO A NJEGOVE RODITEJLE TAKOJDE NE MOGU DA ZOVEM JER SU I ONI SIGURNO LJUTI.MOLIM VAS POMOZITE MI KAKO DA POSTUPIM,KOJI IZGOVOR DA NADJEM JER NIKAKO NE ZELIM DA IZGUBIM PRIJATEJLA.HVALA
    ma boli bre D njegove roditelje da l si ti bila ili nisi ono bice srecni da pitas za njega sigurno se smara a izhena bi mu dobro dosla

Slične teme

1. J.....Prijatelj???
    Autor It's a bravery to... u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 21.07.2007., 20:55
  2. Prijatelj
    Autor Maxy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 15.09.2005., 15:17
  3. prijatelj mi je gay
    Autor Pirat u forumu Arhiva
    Odgovora: 38