NEPOZNATI BORIS RUMJANCEV

libe

Početnik
Poruka
1
Postovani,
posedujem dve minijature Borisa Rumjanceva ruskog slikara emigranta ,koji je u Srbiji ziveo do 1945.g.,kada se odselio u SAD.O njemu nemam nikakvih podataka ,osim da je rodjen 1906,ziveo do preseljenja u Novom Sadu ,a od 1945 u Njujorku.Umro je krajem XX veka.
Hvala.Libe
 
[Pozdrav svima evo ja san novi ode pa me zanima nesto slicno za Rumjanceva naime iman jednu sliku i koliko njegove slike uopce vride zna li ko ..ok to sad ovisi od slike do slike al prosjek kako se krecu cijene npr u eurima i drugo....imam isto jednu lipu sliku Srpskog slikara Stojadinovica ..cini mi se da je slika nastala tamo dvadesetih il tridesetih jel ko cuja za njega? I koliko se cijene njegove slike fala unaprid svima i lip pozdrav
 
[Pozdrav svima evo ja san novi ode pa me zanima nesto slicno za Rumjanceva naime iman jednu sliku i koliko njegove slike uopce vride zna li ko ..ok to sad ovisi od slike do slike al prosjek kako se krecu cijene npr u eurima i drugo....imam isto jednu lipu sliku Srpskog slikara Stojadinovica ..cini mi se da je slika nastala tamo dvadesetih il tridesetih jel ko cuja za njega? I koliko se cijene njegove slike fala unaprid svima i lip pozdrav
Evo mene opet...ima li kakav odgovor? Ajde nemojte se sramit..nego vidin da ispo mog nicka pise poruke 4....a gori desno na privatnim porukama nema nista...jel san ja to dobija cetri odgovora...di ja to mogu vidit nevidin nista corav ka kokos ....upomoc..
 
Poslednja izmena:

Back
Top