Bioskopske predstave u Kruševcu

raven

Primećen član
Poruka
552
Šta mislite, kakav je film "Moja super bivša devojka"?
Gledala bih ga, ali... U suštini to je romantična komedija... A pošto nisam romantični tip, malo mi je odbojno...
Doduše, sviđa mi se jedna rečenica koju izgovara Uma Turman:
"I had a feeling you'd realise your mistake and come back to me. That's why I didn't kill you." :)
Mada... Otići zbog jedne rečenice na romantičnu komediju... :-?
 
U komediji Ivana Rajtmana, Met Saunders (Luk Vilson) misli da je konačno pronašao savršenu devojku, prelepu Dženi Džonson (Uma Turman) – koja je, sasvim slučajno, superheroj. Kada Dženi/G-devojka postane malo više posesivna, Met bi da prekine – ali kako raskinuti sa superherojem? Odbačena, Dženi/G-devojka usmerava punu snagu svog super-moćnog besa kada se namerači da razbije Metovu novu vezu sa njegovom saradnicom Hanom (Ana Feris).

Tako izgleda zaplet.
Pogledao bih taj film iz tri razloga: prvi je Uma, drugi je prilično originalna ideja, a treći - volim komedije. :D
 
U suštini, rado bih pogledao sve ove filmove. Osim "Poroka Majamija".
A prednost bih dao "Optimistima", jer mislim da je to jako kvalitetan film. Mislim da sam čuo da je film "Ruske lutkice" veoma zanimljiv i otkačen, a "Vitezovi neba" je, kao, neka francuska varijanta "Top-Gana". Kvalitetnija varijanta "Top-Gana".
"7 1/2" i "Zmije" bi na listi prioriteta došli na četvrto i peto mesto. :D
 
"Poroci Majamija"... Glupo!
To je bilo glupo i kao serija (jel' beše serija?), a tek je glupo kao film!
Pogotovu Kolin Farel! Daj... Molim te!
Stave pretty face u film, devojčice ga obožavaju, naravno; misle da su time ostvarili remek delo! :x
Ne znam... Možda ću gledati "7 1/2"... Trebalo bi da bude dobar film.
 
E, da napomenem da se do 01. novembra u bioskopu Kruševac prikazuje film "Anđeli 3 - Roken rol uzvraća udarac".
Projekcije su u 18:00, 20:00 i 22:00

A u bioskopu Evropa do 29. oktobra ide film "Zmije u avionu" (19:00 i 21:00)
a od 30 oktobra do 01. novembra "Ja, ti i Dupri" (19:00 i 21:00)
 

Back
Top