tipicno zensko...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: tipicno zensko...

slatkica
    Guest

Podrazumevano tipicno zensko...

e ovako,svidja mi se godinu dana decko iz skole i to bas jako,presladak mi je i tako to...ali...sad za vikend sam bila na nekom rodjendanu,bio je i on,nesto je krenuo...igrao oko mene...i nista na kraju,on zna da mi se svidja,ali je jako smotan a plus to bio je jako pijan a i pije uvek kad izadje...on bukvalno ne zna kako da pridje,sta da kaze...i stalno nesto gleda u mene od tada.Znam da mogu biti s njim,ali znam i kako,na 1 vece i to ne bi ni pricala s njim,posle se ne bi ni javljali...a ja bi da budem s njim na duze,a znam da on nikad nije imao vezu,sve tako bezveze.
    cenim svacije misljenje,a molim vas pomozite,ne znam sta da radim,da probam da zaboravim,ili da probam bar na 1 vece,ili sta???!!!
    odgovorite,jer me ovo muci vec duze vreme
    hvala unapred! :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: tipicno zensko...

Citat Original postavio slatkica
    e ovako,svidja mi se godinu dana decko iz skole i to bas jako,presladak mi je i tako to...ali...sad za vikend sam bila na nekom rodjendanu,bio je i on,nesto je krenuo...igrao oko mene...i nista na kraju,on zna da mi se svidja,ali je jako smotan a plus to bio je jako pijan a i pije uvek kad izadje...on bukvalno ne zna kako da pridje,sta da kaze...i stalno nesto gleda u mene od tada.Znam da mogu biti s njim,ali znam i kako,na 1 vece i to ne bi ni pricala s njim,posle se ne bi ni javljali...a ja bi da budem s njim na duze,a znam da on nikad nije imao vezu,sve tako bezveze.
    cenim svacije misljenje,a molim vas pomozite,ne znam sta da radim,da probam da zaboravim,ili da probam bar na 1 vece,ili sta???!!!
    odgovorite,jer me ovo muci vec duze vreme
    hvala unapred! :wink:
    on osetljiva pijandura neka ati zensko
    pa zovi ga na cepi ili tako nesto izadjite ono bioskop zainteresuj se za njega
    i to, pricajte... ako je vec to takoreci ocigledno mislim prichaj s njim...lako meni za savete ali eto

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano sdghh

...

xxl
    Guest

Podrazumevano

Probaj na jedno vece,cisto da vidis kako ce ti biti.A mozda posle toga i prestane da ti se svidja.

MASHA No 1
    Guest

Podrazumevano Muske svinje

Cao,zaljubljena!Budi srecna sto si u takvoj situaciji,jer sve to moze da se sredi (i sredice se,veruj mi na rec),za razliku od mene koja sam stvarno u big problemu.Jel znas gde ce on biti za Novu godinu?Gde izlazi?Da li si (citaj:za koliko dana ces biti) strava s njegovim dobrim drugom?Prvo i osnovnon mora da te primeti i nikako da te ne gleda (samo) kao drugaricu.Drugo je ono najtaze:treba da mu se svidis.A po meni,najbolji recept za to = zenstvenost+samouverenost!Necu ti reci da ga zaboravis,jer to da si htela,tj.mogla,ti bi vec uradila.Zato ti je moj najiskreniji savetotrudi se i osvoji ga!!!

slatkica
    Guest

Podrazumevano

hvala devojke!!!
    puno mi znaci da ste odgovorile!!!

Slične teme

1. Fleke... tipicno zenska tema :P
    Autor malecka u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.05.2012., 15:55
  2. Tipicno plitkoumne teorije o strahu (+drugim emocijama)
    Autor up§dljivo_tih__ u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.07.2009., 19:43
  3. Tipicno mamski "nepismene" poruke
    Autor -HUGH HEFNER u forumu Arhiva
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 21.06.2008., 18:30
  4. BOG JE ZENSKO
    Autor Dragantaur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.09.2007., 09:17

Pravila za slanje poruka