BEOGRADSKA POSLOVNA SKOLA

borivoje.cg:
Hoćeš diplomski povoljno, samo reci kod koga?

Borivoje IP ti dolazi iz BPS i nisi preterano pametan/na............IZA BORIVOJA BG VEROVATNO SE KRIJE BORJANA MIRJANIC, JEDNA OD OSUMLJICENIH ZA LANAC PRODAJE DIPLOMA I INDEKSA NA BPS. NJENO IME JE DOVOLJNO UKUCATI NA GOOGLE.COM zar ne Borivoje?

BEOGRADSKA POSLOVNA SKOLE JE LEGLO KORUPCIJE I POVRH SVEGA TOGA IZDAJE DIPLOME TROGODISNJE VISOKE SKOLE ZA KOJE NEMA DOZVOLU MINISTARSTVA. GENERACIJE SU UPROPASTILI, PA JE SAD MOZDA I DEGUTANTNO PRICATI SAMO O KUPOVINI ISPITA.

Zna se da je MILA JANCETOVIC najgori lopov od kada je sazidana zgrada BPS.

Zna se da lanac kupovine ispita ide preko MILE JANCETOVIC.

Zna se i kako je dosla do direktorske fotelje i da je rusila Radovana Knezevica, bivseg direktora koji je bio poslednja sansa za BPS.........


I zna se ko joj u svemu tome pomaze.
 
e ljudi mnogooooo ali mnogoooo mlatite praznu slamu ovde na forumu....
svi koji posecuju forum su vec ukapirali ali dzaba vi nama to dokazujete......
uradite to na pravi nacin..... prijavite nekog od tih..... nahvatajte nekog od tih kako uzima novac.... preduzmite nesto konkretno .... ovo vase je presipanje iz supljeg u prazno a to nikuda ne vodi !!
 
Evo nesto od cega bi Mila Jancetovic i njoj slicni trebali da strahuju:


Korupcija u prosveti

Član 255

(1) Nastavnik ili drugo lice u obrazovnoj ustanovi koje pri ocenjivanju uspeha učenika ili studenata zloupotrebi svoj položaj i na taj način pribavi kakvu korist za sebe ili drugoga, kazniće se zatvorom od jedne do pet godina.

(2) Kaznom iz stava 1 ovog člana kazniće se i drugo lice u obrazovnoj ustanovi koje utiče na nastavnika ili drugo lice pri ocenjivanju učenika ili studenata i time pribavi kakvu korist za sebe ili drugoga.

(3) Ako je izvršenjem dela iz st. 1 i 2 ovog člana pribavljena imovinska korist u iznosu preko dvesta hiljada dinara, učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do deset godina.

(4) Ako je izvršenjem dela iz st. 1 i 2 ovog člana pribavljena imovinska korist u iznosu preko šest stotina hiljada dinara, učinilac će se kazniti zatvorom najmanje tri godine.
 
Chhedda:
Evo nesto od cega bi Mila Jancetovic i njoj slicni trebali da strahuju:


Korupcija u prosveti

Član 255

(1) Nastavnik ili drugo lice u obrazovnoj ustanovi koje pri ocenjivanju uspeha učenika ili studenata zloupotrebi svoj položaj i na taj način pribavi kakvu korist za sebe ili drugoga, kazniće se zatvorom od jedne do pet godina.

(2) Kaznom iz stava 1 ovog člana kazniće se i drugo lice u obrazovnoj ustanovi koje utiče na nastavnika ili drugo lice pri ocenjivanju učenika ili studenata i time pribavi kakvu korist za sebe ili drugoga.

(3) Ako je izvršenjem dela iz st. 1 i 2 ovog člana pribavljena imovinska korist u iznosu preko dvesta hiljada dinara, učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do deset godina.

(4) Ako je izvršenjem dela iz st. 1 i 2 ovog člana pribavljena imovinska korist u iznosu preko šest stotina hiljada dinara, učinilac će se kazniti zatvorom najmanje tri godine.

Rekla bih da Mila Jančetović treba da bude nominovana za sva četri dela,
Borjana Mirjančić i Ljiljana Trikić mogu da budu prva i druga pratilja!
 
Vidimo da je Borivoja tj. Borjana Mirjančić počela da prima prve ponude za prodaju ispita preko pp na ovom forumu!
Kakva greška u koracima!
Mislim da Borivoje- Borjana da ti ovoga puta ni blanko saobraćajci neće pomoći,
pardon oni su sada napredovali u službi!
 
nekome smeta nacin poslovanja skole, sve je na dobroj volji, vi upisite FON, megatrend, i sta ti ja znam... a nemojte da dolazite ko najveci luzeri, jer znate da cete proci prijemni i da vas mama i tata onda nece terati da idete na posao. krajnje jadno, sta reci
 
Ljudi moji, ja ne znam sta da kazem. Meni niko nece verovati da sedim u ucim.
Znam da ima onih koji su platili ispite, ali kako moze neko sebi da dozvoli da pored ovakvog kriterijuma placa ispite. Zbog takvih mentola smo svi na losem glasu, a matematiku kod Luke sam spremio za 3 dana i dobio 9.
Nisu tu krivi samo profesori, na bi oni to mogli bez glupavih razmazenih derista kojima mame i tate kupuju sve najnovije igracke. Znate ono - sto skuplja igracka to dete vise razvija svoje mentalne sposobnosti.
Sto neko sa E biznisa nije kupio ispit?
 
assabgd:
Ovo je stvarno necuveno-u ovoj zemlji radi ko sta hoce!!!
Predlazem strajk u BPS dok Mila Jancetovic ne napusti fotelju sa mesta direktora!


pa draga nam direktorka mila jančetović je smenjena sam mesta direktora bpš,
zbog finansijskih malverzacija i korumpiranosti.
takođe dokazano da je uzela učešće u organizovanom kriminalu, tako što je blisko povezana sa beogradskim poznatim kriminalcem kekom, koji joj je završavao poslove u samoj školi i van nje.
kada može ceca u tvorza...može i mila jančetović atanasovska :D
 

Back
Top