Parfemi

Petar_Pan:
Jedini lik koga znam da koristi parfeme je rekao Dolce Gabana kolekcija i nista drugo...
Vidis ti kako je svako nadobudan sa svojim kolekcijom... opravdano ili ne... svako brani svoju teoriju...
Gde si Petre Bane (ovo Bane nije nadimak izveden od ličnog imena Branislav - samo da se zna)!
Nedostajao si mi, a vidim da si nedostajao i drugima...
Razni parfemi raznima odgovaraju. Da nije tako, svi bi ljudi koristili jedan parfem.
Meni odgovaraju i svidjaju mi se muški parfemi od Krizie.
Predlažem ti da svakog dana pomirišeš po par parfema, ne više - pomešaće ti se, pa posle nekoliko meseci odluči koji ti se sviđa. A možeš i da pitaš neku devojku čijem ukusu veruješ da ti pomogne u izboru.
 
A ako ništa, može i " Baltik " sapun da POVRŠI posao !!!
Em je jeftinije ( veoma bitno :lol: ! ), em temeljnije ( ne samo da prikriva, već i ELIMINIŠE ... hmmm ... ) !!! :-)
 
ggolub:
Gde si Petre Bane (ovo Bane nije nadimak izveden od ličnog imena Branislav - samo da se zna)!
Nedostajao si mi, a vidim da si nedostajao i drugima...
Razni parfemi raznima odgovaraju. Da nije tako, svi bi ljudi koristili jedan parfem.
Meni odgovaraju i svidjaju mi se muški parfemi od Krizie.
Predlažem ti da svakog dana pomirišeš po par parfema, ne više - pomešaće ti se, pa posle nekoliko meseci odluči koji ti se sviđa. A možeš i da pitaš neku devojku čijem ukusu veruješ da ti pomogne u izboru.
:shock: Bokte svaki dan saznam nesto novo... Cak ni sopstveno ime do danas nisam znao... :lol: Polupao si loncice...
Kakvi nekoliko meseci to ja resavam za par dana...
Pozdrav i tebi...
 
krvolok:
A ako ništa, može i " Baltik " sapun da POVRŠI posao !!!
Em je jeftinije ( veoma bitno :lol: ! ), em temeljnije ( ne samo da prikriva, već i ELIMINIŠE ... hmmm ... ) !!! :-)
Opet ovaj matori sa svojim neduhovitim posalicama... da ne kazem bljutavim...
A al se nalozio na mene... :lol: Da ne znam da je kresao onu bakutu od 5 i kusur banki pomislio bi da je derpe... :lol:
I dodje cale na caj u 17h :lol: i kaze ... Okupo sam se... sa sapunom... :lol:
A sto je opterecen sa lovom.... :roll: Svaki post mu je o nemanju love... cccc...
 
krvolok:
Si to PERMUTOVALA u poslednjem trenutku OSNOVNU misao - vodilju, u slobodnom prevodu ; na VRHU MUŠKARCA ?!? :lol:
Sto ti tumacis postove o pafemima kad ne znas ni sta je to sto si napisao...a kamoli parfem... :lol:
Prevodilac nam nije potreban... pogotovo onaj koji tumaci sa 50% tacnosti... neki nemusti... :lol:
 
evo je cela od Nervoznog postara

Paco Raban

Nista vise nije kao prije


U skolu smo skupa isli ja i ti,
ludo smo se ludo, ludo voljeli,
lete lete lete godine,
nista vise nije kao prije…

Ja sam jos u letu,
skitam se po svijetu,
a ti si domacica, nekom slatka zenica,
nista vise nije kao prije…

Nas dvoje zauvijek zivot rastavi,
ni prezime ni adresu vise ne znam ti,
hej tugo, tugo moja, bivsa ljubavi,
za tobom ce me citav zivot dusa boljeti…

Na meni su Levi’s farmerice blijede,
patike all-stars i par vlasi sijede,
lete lete lete godine,
nista vise nije kao prije…

Mirise mi dan na Paco Raban,
a tebi na pelene i paprike punjene,
lete lete lete godine,
nista vise nije kao prije…

A kad se samo sjetim da smo mastali
Da cemo jednom skupa djecu imati,
hej tugo, tugo moja, bivsa ljubavi,
 
e kod mene na poslu pochela jedna da donosi redovno parfeme...one male dal su za test shta li...cijena prava sitnica 500din komad...a u bgu na bulevaru isti takvi su shta znam 350din...i zhene ko pomahnitale...a ja...ja ih gledam i pitam se
 
e paaaco rabane...to sam imo mislim da je zvao zx ili sx il tako neshta...bilo ono devedesetih...pa tu neki iz okoline otqpljivali prazne bochice od parfema..pa ih iglom punili vodom u kojoj je razmutjena tempera da lichi na parfem...pa onda odu u parfimerije po kraljevu kragujevcu beogradu i menjaju ih...naravno menjaju ne glavu za glavu nego na kvarnjaka kad se okrene...i prodavali tipa 30maraka...a ja pametnica uzmem od matere 50maraka za exkluzivni parfem...i hop 20 sebi u dzep...ahhh the good ol times...posle su se isti ti spricali u vene istim tim tupim iglama jer nisu imali bolju u datom trenutq...sad imaju 30kg i ne mirishu
 

Back
Top