Digitv u Srbiji

bez svih obecanih kanala , svi treba da tuzite svoje provajdere koji su vam davali spisak kanala kojih nema. To se lako dobija na sudu po zakonu o zastiti potrosaca,lazni marketing. Pa neka digi razmislja sta savetuje svoje predstavnike i neka pazi ko mu je provajder.
 
rpc:
bez svih obecanih kanala , svi treba da tuzite svoje provajdere koji su vam davali spisak kanala kojih nema. To se lako dobija na sudu po zakonu o zastiti potrosaca,lazni marketing. Pa neka digi razmislja sta savetuje svoje predstavnike i neka pazi ko mu je provajder.
A kako mislis da tuzis s' obzirom da u ugovoru ne postoji spisak kanala? Ako je neki distributer nesto i obecao kako to dokazati kad nije pismeni dokaz? Ocigledno ne poznajes pravna pitanja i od takvih tuzbi nema nista, a koliko je meni poznato svi se ,,lepe'' zato sto ne placaju nista osim pretplate i niko nikog nije terao na tako nesto. Ti si mi nesto sumnjiv s obzirom na datum registracije, kao da si iz konkurentske firme pa palis vatru? :) P.S. Nema osnove ni za tuzbu Digi TV jer je do 1. Februara promotivni program, sve lepo pise, a ti ocigledno si nesto nacuo a da ugovor nisi ni procitao.
 
procitao sam ugovor i zvao sam digi da pitam, i oni su mi 0113602360 rekli da im je zao ako me je neko prevario na taj nacio da mi je dao lazni spisak kanala pre odlucivanja za paket. koliko ja vidim svi imaju taj problem da su dobili na uvid spisk kanala koje nije nudio digi pa su oni nas navukli sa tim spiskom i pricom bice to posle promo perioda. A uzeo sam digi zato sto mrzim pink i total. A ko hoce totaltv neka proveri koliko ce da plati za paket sa pinkovim kanalima i sportklubom ima da padne na dupe kad cuje cenu... i jos prikljucak i gorivo da dodju da te prikace i i i i ..... jeste cena to sto me privuklo digi-ju ali vise me je privuklo to sto su mi dali taj spisak sa tv1000,sportklub,rts1,2 ,b92, film+,halmark,viasat explorel i history i drugih kanala ali ovi su me privukli jer ja hrvate rtl,hrt1,2,nova tv imam preko zemaljske savrsene a beogradske ne mogu da hvatam jer mi se mesaju razne novosadske i prigradske stanice i bukvalno imam samo rts1 od bg televizija.
 
tako da pravno nam ostaje samo jedan izlaz,ako ne bude nista valjano na digiju, a to je da uzmemo svi te letke i da svi pojedinacno tuzimo svako svog dobavljaca u svojim gradovima a ujedno ce to biti veliki marketinski minus za digitv ... ako u svakom gradu bude po 50 tuzbi bice to opsti haos za digitv.
 
"jelena.rakonjac@digi.co.yu"
to me, tatjana.sokcic

show details
Jan 19 (2 days ago)
Postovani Gospodione

Veoma smo svesni da je bilo mnogobrojnih nepravilnosti na terenu i veoma
nam je krivo zbog toga.Za sada Vas molimo za strpljenje.
Vase poverenje nece biti iznevereno, uskoro cemo Vas obradovati sa jos
boljom ponudom! Trenutno Vam ne mogu nista konkretnije reci jer su
pregovori u toku, ali sigurna sam da cete biti zadovoljni. Period do
01.02.2007. je promotivni period u kojem se nasa programska sema jos
usaglasava, a korisnici imaju mogucnost da gledaju sve kanale koje
trenutno emitujemo besplatno.
Nadam se da cete biti zadovoljni sa uslugom Digi Tv-a!

Srdacan pozdrav,
Rakonjac Jelena, CC Supervisor



POKAZUJEM MAIL KOJI SAM DOBIO!!
CISTO DA POKAZEM DA NE PRICAM IZ SUPROTNOG TABORA I DA NE ''SAMO PALIM VATRU''!!
 
izgleda da su počeli da "slušaju" molbe svih onih koji su tražili domaće kanale.
pre neki dan sam pročitao da će nas uskoro iznenaditi sa novim domaćim kanalima(zvanična izjava od digitv srbija), pa moram reći da sam iznenadjen........... i uvredjen!
 
mi jako malo znamo,samo nagadjamo, a ovi iz call centra srbija ili znaju jos manje od nas ili se krije. Ali mislim da ce na kraju digitv srbija biti veliko razocarenje za mene i ostale. Moje misljenje je tako. A ako bude tako verujem da ce svi hteti da vrate pa ce nastati velika frka kao sto je i nastala pa sad oni produzavaju promo i spasavaju sta se spasiti moze.
 
Trenutno mozemo pratiti :
1 AS TV
2 Metropolis
3 Palma
4 Pratech
5 Animal Planet
6 Discovery Channel
7 Discovery Civilisation
8 Discovery Science
9 Discovery Travel & Living
10 Zone Reality
11 Zone Romantica
12 National Geographic
13 Hallmark
14 Eurosport
15 MTV Adria
16 VH1
17 Croatian Music Channel
18 Cartoon Network
19 CNN
20 Spice Platinum**
21 A1
22 OBN
23 Minimax*
24 Jetix
25 TVS CRAIOVA/Playboy TV***
26 Galaksija Cacak

* 2-4h dnevno na srpskom
** Vreme emitovanja programa: 23.00-05.00
*** TVS CRAIOVA 04:00-23:00 Playboy TV 23:00-04:00

Dodatni Madjarski paket :
1 ATV
2 Duna TV
3 4! Story TV
4 Minimax Hungary / A+ Hungary
5 MTV 1
6 MTV2
7 Jetix
8 Hir TV
9 RTL Klub
10 Film +
11 Cool TV (Hungary)
12 Viasat 3
13 TV 2 Ungaria
(ne podudara se sa paketom koji sada mozemo pratiti fali Jetix CE gde je moguce ukljuciti madjarsku sinhronizaciju)

Dodatni Rumunski paket :
1 Antena 3
2 Favorit TV
3 Taraf TV
4 DDTV
5 UTV
6 Pro TV International
7 Realitatea TV
8 Etno TV
9 OTV
 
Izvor : www.rdi-digitv.com (da se trenutno moze gledati ali nije identicno sa realnim stanjem)
Osnovni paket :
1 Cartoon Network / TCM
2 VH-1 (Video Hits One)
3 Zone Romantica
4 Belle Amie
5 OBN
6 Metropolis TV
7 A1 Plus
8 Palma TV
9 CMC
10 MTV Adria
11 Film+ Serbia
12 Sport Klub Serbia
13 CNN
14 AsTV Sabac
15 AXN Central Europe
16 National Geographic Romania
17 Eurosport Intelsat
18 Private Spice
19 Animal Planet Eastern Europe
20 Discovery Civilisation
21 Discovery Science Channel
22 Discovery Travel and Adventure
23 Discovery Channel Eastern Europe
24 ZoneReality
25 Hallmark East Europe
(ne podudara se sa paketom koji sada mozemo pratiti fale : Belle Amie,
Film+ Serbia , Sport Klub Serbia, AXN Central Europe)

Dodatni Madjarski paket :
1 ATV
2 Duna TV
3 4! Story TV
4 Minimax Hungary / A+ Hungary
5 MTV 1
6 MTV2
7 Jetix
8 Hir TV
9 RTL Klub
10 Film +
11 Cool TV (Hungary)
12 Viasat 3
13 TV 2 Ungaria
(ne podudara se sa paketom koji sada mozemo pratiti fali Jetix CE gde je moguce ukljuciti madjarsku sinhronizaciju)

Dodatni Rumunski paket :
1 Antena 3
2 Favorit TV
3 Taraf TV
4 DDTV
5 UTV
6 Pro TV International
7 Realitatea TV
8 Etno TV
9 OTV
 

Back
Top