Digitv u Srbiji

Cenovnik za Srbiju
komplet hyundai 6450 (samo uredjaj 4900)
komplet humaxs 7200 (samo uredjaj 5700)
U promotivnom periodu do 1.februara oprema i montaza su besplatni.
cena osnovnog paketa je 390 din a ako uzmete i rumunski i madjarski dodatno jos 60 dinara
oprema i montaza su besplatni u promotivnom periodu odnosno do 1 februara
 
DanijelVR:
Cenovnik za Srbiju
komplet hyundai 6450 (samo uredjaj 4900)
komplet humaxs 7200 (samo uredjaj 5700)
U promotivnom periodu do 1.februara oprema i montaza su besplatni.
cena osnovnog paketa je 390 din a ako uzmete i rumunski i madjarski dodatno jos 60 dinara
oprema i montaza su besplatni u promotivnom periodu odnosno do 1 februara

Hoćeš da kažeš, da ako uzmem taj paket od 390 dinara, dobijem reseiver besplatno?
Recimo, ako plaćam 6 meseci, i posle prestanem, da li treba da vratim reseiver?
 
Cek,cek... mene interesuje, ako ja uznem opremu i placam recimo kasnije deset meseci pretplatu, i odustanem, znači posle deset meseci plaćanja, više ne želim da koristim paket... Da li treba da vratim opremu (ako je nisam kupio prethodno) ili ne?
 
Da li je ovo sigurno da ako napravimugovor do 1.februara onda je besplatno ?
gde mogu i kada ugovor da npravim ? ja zivim u Kuli, recimo u Kuli ima predstavnistvo Sattrakta, da li kod njih ? Ja bih sto pre pa molim za pomoc, unapred hvala
 
ma ti mozes to da uradis ali ispastace diler koji ti je namestio antenu jer prilikom potpisivanja ugovora sa tobom mora se tacno navesti sve vezano za mesto boravka ulica, broj stana i zgrade, znaci mora se upisati tacna adresa gde ce se instalirati oprema
 
DanijelVR:
za sada mislim da ne jer ce biti kontrole svakog dilera gde je prodao opremu i namestio
Kakve gluposti

Pa da li ti znas koliko nasih ljudi u zapadnoj Evropi ima TotalTV?

TotalTV ne kontrolise adrese u Srbiji jer TotalTV-u je u interesu da ima sto vise korisnika.Isto vazi i za DigiTV ako zeli da opstane u trci
 
Iz Kule mnogo nas se prijavio, i reko mi drug da su njega danas zvali i pitali kada mu odgovara sledece nedelje da dodju da postave, samim tim mislim da krece na vreme. Ako saznas novosti napisi, thanks :)
 

Back
Top