Kod "16 Ventila" - šoferska kafana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol: :lol: :lol:
Ma kakvi... kamo srece da je bar bio moj :lol:
Ja imam Golfa I '81 i Rovera 416i '98... ovo bejashe Audi 80, zagoreo im ispred skupshtine! Kako, zasto, neam pojma ne pitajte me, samo sam video da je nesto gadno pochelo da purnja i zagadilo pola grada. Otrchao na prozor, kad ja tamo ono medjutim, gori veselo, pa razbija... dok sam ja dovatio apart i strchao dole, vatrogasci su vec stigli i ugasili buktinju. Eto sta je ostalo od svega... jbga.
 
hehehehehe, rostilj na 4 tocka! :D

ali nije Audi 80 nego stari 100 CC

62305_1.jpg
 
Extra ideja... samo... posle jednog dana voznje po PA meni treba tri dana da prepricam sve to :lol::lol::lol:
Onaj ko prezivi voznju u PA taj je ili lud ili nije normalan :lol::lol::lol:

Za pocetak najvise me nervira sto Pancevci nemaju osnovnu vozacku kulturu, a to je voznje desnom stranom na auto putu :roll:
E i da... pre nekog vremena poceo sam da vozim sa upaljenim svetlima i kad god stanem pesacima da predju obavezno se neko nadje da mi kaze da mi gore svetla :roll: jbt jel zabranjeno voziti upaljena svetla preko dana :roll:
 
@Garwor
Mene je letos zaustavio pandur kad sam se vracao s mora i kao razlog zaustavljanja naveo to sto sam iz krivine izasao vozeci po liniji :shock: i to je jos bila isprekidana posto je to nesto kao polukrivina izuzetno pregledna i po danu i po noci... i hteo da mi pise kaznu :shock: kao ne mora da mi pise bas za to al moze i za nesto drugo kaze "ima ovde materijala" gledajuci u moju jadnu 128-icu... al sam ga ubedio da se vracam s mora i da nemam prebijene pare :lol::lol::lol:
 
Jedan mi je uzeo kintu kad sam isao na more bas po tom osnovu... to mi je bila treca na putu do mora :?:?:?
Prve dve sam priznao i to je ok cak su bili potpuno korektni... u oba slucaja sam isao 40 preko ogranicenja u naseljenom mestu i uzeli su mi po 5EUR, ali ovaj treci me je bas iznervirao.. nije imao radar i onda poceo da trazi gde sta ne radi... i dok se ja raspravljam sa jednim vaj drugi zaustavlja neki Krajsler onaj vojadzer i ovaj sto se raspravlja sa mnom kaze ovom drugom "ma pusti ga vidis da je kombi nov sve je ok..." :evil::evil::evil:
 
daj meni jedno pivo, jes rano, ali završila sam današnji posao:lol:
može i deset s' lukom.
e bre...vozim ja u švici.(nemam međunarodnu, auto maćehin, nemam ovlašćenje)
..zaustavi me i kaže...izvolite ovamo
(pliz 'vuda) gde bre? a ono u kamiNJon veeeliki...
u.srala sam se, ali vidim neka sokoćala unutra, i jbg ima čovek uniformu, značku, a
i ja vozim corollu. nije neki auto, a nisam ni neka faca da me kidnapuju..
uvezeš auto unutra, oni mu lepo na licu mesta urade tehnički, i kako ti se zalomi,
e, sad srećom, pa to nije srbija te auto u perfektnom stanju, jer tamo tako mora:lol:
ovde bi bilo povuci-potegni:lol:
pogledao dokumenta, pitao me šta radim, čime se bavim, kažem da sam na odmoru...
jbt jedino mu bilo bitno da ne radim nigde, ni pasoš mi nije tražio...
eto, inače sve se to događalo u periodu kada je na auto putu u ch dozvoljena brzina bila 80!
zbog nerentabilnosti železnice na putu zurich-geneve;)
eto..
e kad mi dođe pisaću vam doživljaje...
ipak sam ja radila ko trgovački putnik po celoj sfrj:lol: i prelazila i po 2000 nedeljno...
 
E ljudi dajte mi jedno ladno pivo i ladnu oblogu za vrat... Isao sam nekom uskom ulicom i kad sam ostavio putnike na kraju ulice vracam se u rikverc... i sad... idu dva auta takodje ka glavnoj cesti ali unapred... i cim sam video likove znao sam da ce biti haos... ukljucim ja lepo stopericu i izmerim da su njih dvojica UNAPRED isli nekih 20-ak metara citav minut :shock:I jbg posto je kisa mokri mi retrovizori ne vidim nista i moram da se okrenem... :roll: vrat me sad otkida... :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top