TFT ekran
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: TFT ekran

pancho
    Guest

Podrazumevano TFT ekran

cuo sam da su TFT ekrani losi za igrice(ostavljaju "repove" i imaju los refresh(60hz))
    neke uopste nece da rade.da li je to tacno i da li se isplati uzimati tft ekran za igrice

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

TFT ekrani su buducnost... manje zrace, manje naprezes oci, manje zauzimaju na stolu...

ali... ako hoces TFT ekran, ne kupuj one koji kostaju po 200 evrica... To su gola go'na od monitora, prvenstveno napravljeni za upotrebu na recepcijama, na stolovima sekretarica i sl., kao modni detalj... jer jos uvek vaze za statusni simbol...

Imas izuzetno kvalitetnih TFT monitora... ali u skladu sa svojim kvalitetom, i njihova cena je podosta velika... Tako da se vise isplati uzeti CRT monitor profesionalne klase, umesto TFT iz srednje...

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Samsung SyncMaster 870
    Bilo koji ekran koji sadrzi ovu oznaku tvom kompu dace mnoooooogo dobru sliku. Ali ce zbog odrzanja kolicine materije isto to mnoooooogo uzeti iz tvog novcanika(slamarice, racuna...).

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Sve pametnjakovici....
    Kao prvo, taj Samsung je postao takva bulja u zadnjih godinu dana da je to katastrofa...
    Po kvalitetu panela daleko ispred Samsunga su sada i LG, DELL, ADI...
    A da li se isplati?
    Meni zaista znachi da mi monitor koji daje besprekornu sliku zauzima 10cm2 na stolu...
    Dalje...za dobranu 17" CRT morate izdvojiti bar 200e-potpisujem, testirao sam bar 150 modela...dobra 17-ica TFT LCD koshta oko 480-500e...Vredi, ako mene pitate, osim ako niste graf. designer-i, poshto njima TFT monitori uopshte ne rade posao...
    Pozdrav

Slične teme

1. plavi ekran... :|
    Autor marco3dx u forumu Hardver
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.03.2008., 13:57
  2. Crni ekran
    Autor boko46 u forumu Hardver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.06.2006., 00:57
  3. Ekran
    Autor clan u forumu Mobilna telefonija