Lepa ili jebozovna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Iskreno da vam kazem,lepe devojke su lepe,ali to ne mora da bude uvek plus kod momaka.Mene mnogo vise pale one privlacne, jebozovne cure, koje usput i ne moraju biti nesto narocito lepe.To je onaj fazon sedamdesetih ili tako nesto.Suknje,brinete...Sta vi mislite?
 
Pa to je fetish "sexi nastavnice"dominantne autoritativne zenqe u strogoj unformi....qlasichna mushka fantazija....i da je grob najgori bila bi ti privlachna....i ona te npr.izlupa figutrativno po goozi,izdere se na tebe jer nisi doshao na praksu a ti cesh onda da joj pokazesh.....ma nema veze asistenqinja ili Bog ima da slusha tvoju batinu..paljenje na motj dominantne zesnke figure u drushtvu vezano sa negiranjem straha od smrti kroz sex ovim reflektovano straha od profesora/ispita uchenja kroz sex.....shto se sve,naravno,naslanja po malo i na edipov komplex..... ima da te slusha ta na na na.....lepo zvuchi a?
 
livija:

meni lichish na koshtunicu... ne znam za druge... jedino shto si ti odradiJo usta.... ;)
u jbte... Koshtunica :lol:
Gde njega nadje na meni, majke ti... pre par nedelja mi neko reche za onu slichkicu sto mi je kratko stajla u avataru da sam isti Billy Idol iz mladih dana... pocetkom leta me keva prozvala da imam osmeh ko Bruce Willis... prosle jeseni su se kunuli da sam isti Keanu Reevs iz Matrixa... a ti jeeeeee Koshtunica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ja sam student 3. godine engleskog jezika i knjizevnosti.Lepo sam vaspitan, ne psujem cesto i tako.Pre sam igrao kosarku, a sad vise ne igram.Dosadio mi je taj sport.To je samo presipanje iz supljeg u prazno.Sad volim da idem po house zurkama i pomalo se bavim dj-ingom.Mozes me naci na www.thedjlist.com. Nastupam pod imenom Rudjer Boskovic.
 
u je... al se tebi shlitaju.... :shock:
ma... ne znam.. nisam ja nikoga nashla ni na kome... al ako ti kazhes da ste verali dobro.... lepo je to....
al da ste isti... ma.... ko preslikani..... nego .... da...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top