pomoc

Zdravo zasto ne ide kada treba da se registrujem tamo piše

Soory,we are unable to reach your mobile operator
Please continue your registration by using a mobile
number from a different operator.

Šta to uepšte znaci molim za pomoc hvala.
 
Hmmm... meni devojcica salje SMS-ove bez problema... Kao i ja njoj... Ja njoj mogu da posaljem za dzaba preko: http://www.pinkponk.com, a ona mi je slala sa neke njihove stranice (031 mreza, koja god da je)...

Uostalom, SMS-ovi su bez malo dzaba i ovde i tamo... Neces ostvariti neku ustedu...

Poz.
 
sefi:
Zdravo pisem iz Slovenije mene zanima kako da posaljem SMS iz Slovenije u Srbiju.Postoji neka dobra strana za SMS hvala.
Lahko pošlješ preko mobitelove strani www.mobitel.si in sicer preko linka PINK PONK (na vrhu strani) ampak samo če imaš naročniško razmerje... registriraš se ter ti na tel pošljejo sms s kodo, ki jo vneseš ter lahko potem pošiljaš neomejno količino sms-ov... le da zadeva ni brezplačna ter ti poslane SMSe obračunajo... sicer pa so le ti zelo poceni (16 SIT se mi zdi) ...

ona ti seveda lahko preko iste strani pošilja sms (brezplačno) ker mobitel podpira brezplačno pošiljanje po sloveniji na omrežja 031, 041, 051... le da ji prej daj navodila kaj in kako saj je stran v slovenščini... no tako bo vsaj ona prišparala kak dinar 8)

1stwap žal ne deluje za omrežje 00381 63 ali 64... sicer pa je tako ali tako bil omejen na 15 sporočil tedensko

drugega načina brezplačnega pošiljanja sms-ov v YU pa zaenkrat ni...

Za Incognita: kiss ljubavi 8)
 

Back
Top