Kada emocije pomute razum

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Otadžbinoljubac

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
103
Даме и господо,

На свој e-mail: krstan.kovjenic@siol.net добих, вероватно као реаговање на оно што пишем на овом форуму, поруку која ме је посебно узнемирила. Речи као што су:

"Ili cu da ubijem njih ili cu da
ubijem sebe?"

су нешто најстрашније што човеков ум уопште и сме да помисли, а камо ли људска рука напише. Пошто је тих и таквих порука на овом форуму даном сваким све више молим уредника и модератора овог форума да овај мој одговор том јаднику који ми је поруку упутио не бришу, јер сам својим одговором одговорио и на многе сличне изјаве које се овде толеришу. Молио бих све учеснике овог форума да и сами нешто више напишу о вим и оваквим зверостима како бисмо помогли себи и другима.

Унапред се свима захваљујем !

Крстан Ђ. Ковјенић

************************************************************************
P. S.

Мој одговор јаднику који жели да убије:


Postovani i uvazeni gospodine,

Bog mi je svedok da svakodnevno dobijam na stotine e-mail poruka Srba i Srpkinja koji dusom citaju ono sto srcem pisem, ali nijedna me nije uznemirila kao Vasa. Pobogu brate, jedan hriscanin ne sme ni pomisliti, a kamo li napisati:

"Ili cu da ubijem njih ili cu da
ubijem sebe?"

Molim Vas napisite mi bilo sta, recite mi sta god Vam padne na pamet, vredjajte me koliko Vam volja, psujte, pljujte, pretite mi ali nikada vise ne recite i ne pomislite da napisete ovo sto ste napisali. Poštovani gospodine, ako ste hriscanin sigurno cete to razumete, da je atak na covekov, bilo ciji, pa i svoj, zivot atak na Gospoda, jer zivot nam je svima On podario. Nasa bogolikost nije telo (U Bibliji je napisano da je Adam (Zemljanko) sotvoren od zemlje, a da mu je Gospod udahnuo dusu), vec dusa nasa. Setite se da i Gospod ima velikog neprijatelja, svog odmetnutog vrhovnog andjela (demon), setite se da bi ga mogao uništiti kad-god to pozeli, ali to ne cini samo zato sto je milostiv, sto stvara, a ne unistava niciji zivot i sto se sa neprijateljem svojim takmici, tako ga i pobedjuje, a ne unistava ga. Razlikujmo se i mi od neprijatelja svojih tako sto cemo stvarati, a necemo unistavati. Nesmemo da budemo kao krvolocni neprijatelji nasi, postovani brate. Pobedjujmo ih svojim cinjenjem,svojim recima i dubokom hriscanskom Verom, Nadom i Ljubavlju. Da, mnogopostovani, samo ljubavlju se mrznja moze pobediti. Kod nas Srba je uvek bilo veoma izrazeno COJSTVO (odbrana drugih od sebe) i JUNASTVO (odbrana sebe, svojih najmilijih, svog Naroda, Vere i Otadzbine od drugih).

Molim Vas, postovani i uvazeni gospodine, pokusajte da bar razmislite o ovome sto napisah, jer jedino na taj nacin postovacemo sebe i Gospoda kojim je protkana dusa nasa. Verujem da je coveka nemoguce ubiti (dokaz: u troparu posvecenom Hristovom vaskrsenju izricito se kaze: "SMRCU SMRT POBEDI I DAROVA NAM ZIVOT VECNI !"), jer covek je dusa njegova, a telo je samo omotac te duse. To sto nam Crkva, pa i ova nasa, SRPSKA PRAVOSLAVNA, to malo drugacije interpretira i plasi nas Ocem nasim, Ljubavlju na ljubavlju, je samo dokaz vise da su se mnogi zamantijali zbog cara, prestiza i vlasti, a ne zbog Hristova stada, stamene vere i zelje da budu sluge svom Narodu, Veri i Otadzbini kako bi dobili kljuc nebeskosti i ostali da zive u srcima Srba i Srpkinja vo vjeki vjekov. Duboko verujem da je nase ovozemaljsko bitisanje samo uvertira nase vecnosti. Kakva ce nam vecnost da bude sigurno to odredjujemo mi sami svojim ovozemaljskim cinjenjem. Setite se BLAZENA i u njima cete naci sve ovo o cemu pisem. Dakle, postovani gospodine, pobedjujmo neprijatelje svoje svojim ZNANJEM, LJUBAVLJU i VEROM, jer jedino tako cemo zasluziti zivot vecni. Razlikujmo se bar za debljinu dlake od jadnika kojima je dusu uneredio demon i cija se "vera" zasniva na krvi, mrznji i ubijanju. Oni kojima je kukavica u srcu, demon u dusi i ludilo u glavi nisu primeri koje treba slediti, vec razlog vise da sve cinimo kako ne bismo postali njima slicni.

S postovanjem,

Krstan Dj. Kovjenic
 
Ne boj se krstan,to je verovatno probni balon, malo te pritiska da vidi kako ćeš da reguješ.
Ja bi se držao one narodne :"Pas koji laje ne ujeda",ali toplo preporučujem
ako do toga dođe da obavezno primite tetanus,ako ne znate gde, tu je dok.
ima laku ruku nećeš ni osetiti.
U svakom slučaju takve pretnje su za svaku osudu.
 
Даме и господо,

Колико је велика, безочна и анимална мржња, углавном ТАДИЋЕВИХ ЖУЋА, а нарочито каки-офарбаног жуће Драгана Ђиласа, ми Срби стално имамо велике проблеме са некаквим Ђиласима, Милован нам одузе готово половину српске земље (сетите се ко је (Ам)брозу био „главни консултант“ у вези са границама бивше Југе, а овај садашњи Ђилас хоће да нам одузме и оно што нам је још увек остало, довољно ће да буде уколико Вам то поткрепим са једном од порука које ми та нарко-гамад непрестано упућује. То што у задњих неколико дана ти и такви србомрзи искоти кокодачу о некаквом „говору мржње“ СРС-а је само доказ више да кукавица опет жели да снесе јаје у туђем гнезду.

***************************************************************************
Preneta poruka upućena mojoj malenkosti sa: http://www.bgdcafe.com/modules.php?name=Vas_nalog&op=userinfo&uname=Dejan011

Dejan011
upozorenje (Poslato: 18:46 - 24. Sep 2006.)



Gospodine Krstane primetili smo da na internetu već duže vreme vodite kampanju u kojoj permanentno omalovažavate i vredjate naše rukovodstvo,a posebno predsednika Tadića.

Od Vas zahtevamo da prekinete smesta sa takvom kampanjom i da više nespominjete vlast Srbije u negativnom kontekstu,jer kao što verovatno znate postoje tehničke metode kojima Vam možemo ući u trag i izmedju ostalog onesposobiti Vaš kompjuter za dalju upotrebu u skladu sa članom 32,stav 4 Zakona o borbi protiv organizovanog kriminala.Imajte u vidu da intenzivno saradjujemo sa slovenačkom obaveštajnom službom.

Nadamo se da više neće biti potrebe da ovo ponavljamo.

Ukoliko se oglušite o ove zahteve smatrajte se stavljenim pod mere.


S poštovanjem

Dejan Jočić,Načelnik 13. uprave BIA

Odeljenje za borbu protiv sajber i saobraćajnog kriminala[/B]

**************************************************************************

Созерцавајуће, умилно и понизно молим Господа да ти помогне и спаси од тоталног уништења погану, демоном опседнуту, душу твоју !

С вером и надом у твоје излечење понизни раб Господњи,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
jomini:
Krstan je jedan od vrhunskih forumaša. Za primer ostalima... ;)
Ја сам лично изненађен,квалитетом одговора оном што је помињао претње убиством...Свака част!
Али,мислим да то до њега неће допрети,јер је он већ давно у машини под називом "дарвинистички поглед на свет",са дозом психичког поремећаја. :-(
 
jomini:
Moraš odati priznanje takvom čoveku Krstane. 27 godina ima, a već načelnik Odeljenja za sajber i saobraćajni kriminal u BIA.
Malo li je? :lol:

Поштовани господине,

Па ево, то сам и учинуо. Зар ово што написах није управо признање који ти и такви заслужују !?

Поздрав !
 
Zaebavaju ga. A on se siroma' namešta...
Ali od tih je, pa mu teško pada. Već je banovan trajno odavde, sa još jednom histeričnom snajkom koja mu drži stranu, ali on je kao mačka... Devet života. Pustiću ga malo. Da se nasmejemo.

Vidim da je stigao, sad sam nadrljao. :?
 
jedite_kod_Joa:
Не знам ништа о човеку!
Највише сам изненађен порукама које прима...Па то је хаос! :D

Поштовани,

Нешто више о тим и таквим порукама, имам их на стотине, ћу сутра написати када издвојим две-три "најсочније". Надам се да ће ми модератор бар то допустити да обелоданим.

С поштовањем !
 
Otadžbinoljubac:
Даме и господо,

Колико је велика, безочна и анимална мржња, углавном ТАДИЋЕВИХ ЖУЋА, а нарочито каки-офарбаног жуће Драгана Ђиласа, ми Срби стално имамо велике проблеме са некаквим Ђиласима, Милован нам одузе готово половину српске земље (сетите се ко је (Ам)брозу био „главни консултант“ у вези са границама бивше Југе, а овај садашњи Ђилас хоће да нам одузме и оно што нам је још увек остало, довољно ће да буде уколико Вам то поткрепим са једном од порука које ми та нарко-гамад непрестано упућује. То што у задњих неколико дана ти и такви србомрзи искоти кокодачу о некаквом „говору мржње“ СРС-а је само доказ више да кукавица опет жели да снесе јаје у туђем гнезду.

***************************************************************************
Preneta poruka upućena mojoj malenkosti sa: http://www.bgdcafe.com/modules.php?name=Vas_nalog&op=userinfo&uname=Dejan011

Dejan011
upozorenje (Poslato: 18:46 - 24. Sep 2006.)



Gospodine Krstane primetili smo da na internetu već duže vreme vodite kampanju u kojoj permanentno omalovažavate i vredjate naše rukovodstvo,a posebno predsednika Tadića.

Od Vas zahtevamo da prekinete smesta sa takvom kampanjom i da više nespominjete vlast Srbije u negativnom kontekstu,jer kao što verovatno znate postoje tehničke metode kojima Vam možemo ući u trag i izmedju ostalog onesposobiti Vaš kompjuter za dalju upotrebu u skladu sa članom 32,stav 4 Zakona o borbi protiv organizovanog kriminala.Imajte u vidu da intenzivno saradjujemo sa slovenačkom obaveštajnom službom.

Nadamo se da više neće biti potrebe da ovo ponavljamo.

Ukoliko se oglušite o ove zahteve smatrajte se stavljenim pod mere.


S poštovanjem

Dejan Jočić,Načelnik 13. uprave BIA

Odeljenje za borbu protiv sajber i saobraćajnog kriminala[/B]

**************************************************************************

Созерцавајуће, умилно и понизно молим Господа да ти помогне и спаси од тоталног уништења погану, демоном опседнуту, душу твоју !

С вером и надом у твоје излечење понизни раб Господњи,

Крстан Ђ. Ковјенић



AAAAuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........... uhvati me paranoja od ovog pisma.... hehe da mozda ja nemam veze sa tim posto vodim snaznu proevropsku kampanju na krstarici!!!

zasto Slovenackom obavestajnom??? zasto bas ta zemlja???

o cemu se radi??? pa zar ljudi nemaju pravo na slobodu misljenja.... koliko ja znam mozes da kucas sta ti god padne na pamet , ja sam Slovenac i zivim u srbiji... ko mi sta moze ... ko mi sta sme evo sada cu malo da psujem po vlasti republike slovenije i bas da vidim dali ce mi se nesto desiti

janez jansa je gov*o izdajnicko!!!!
janez drnovsek je *****!!!
trenutna Slovenacka vlast je fasisticka , ni u samoj Sloveniji niko u nju neveruje

hehe... i sta ce mi biti sada???

ajde sada cu malo i po lokalnoj gamade!!!

Voislav Kostunica je sranje komunisticko u odelu demokrate!!!
Boris Tadic je ustovljeni americki pion!!!


Ko mi bre sta sme zbog toga????

jelte????
 
jomini:
Zaebavaju ga. A on se siroma' namešta...
Ali od tih je, pa mu teško pada. Već je banovan trajno odavde, sa još jednom histeričnom snajkom koja mu drži stranu, ali on je kao mačka... Devet života. Pustiću ga malo. Da se nasmejemo.

Vidim da je stigao, sad sam nadrljao. :?

Молим Вас покушајте неколико пута да прочитате ону моју прву поруку оном јаднику који је веома сличан Вама па ћете се нешто паметно и научити. Човек је онолико велик колико може да опрости, а не колико може коме да напакости. Можете ме опет, наравно трајно, бановати, но тиме мени нећете нанети никаву штету, јер имам мирну савест. Не нећу Вам узвраћати на начин који бисте Ви волели, јер, као што многопута до сада написах, ја љубављу побеђујем мржњу, храброшћу кукавичлук и ученошћу мрак неукости...

Поздрав и свако добро !

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Otadžbinoljubac:
Молим Вас покушајте неколико пута да прочитате ону моју прву поруку оном јаднику који је веома сличан Вама па ћете се нешто паметно и научити. Човек је онолико велик колико може да опрости, а не колико може коме да напокости. Можете ме опет, наравно трајно, бановати, но тиме мени нећете нанети никаву штету, јер имам мирну савест. Не нећу Вам узвраћати на начин који бисте Ви волели, јер, као што многопута до сада написах, ја љубављу побеђујем мржњу, храброшћу кукавичлук и ученошћу мрак неукости...

Поздрав и свако добро !

Крстан Ђ. Ковјенић
E moj Krstane, ništa ti ne kapiraš... Šalju ti poruke da se sprdaju s tobom... A uzvratio si ti, malo je reći mržnjom, seti se samo...
 
rokavec:
AAAAuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........... uhvati me paranoja od ovog pisma.... hehe da mozda ja nemam veze sa tim posto vodim snaznu proevropsku kampanju na krstarici!!!

zasto Slovenackom obavestajnom??? zasto bas ta zemlja???

o cemu se radi??? pa zar ljudi nemaju pravo na slobodu misljenja.... koliko ja znam mozes da kucas sta ti god padne na pamet , ja sam Slovenac i zivim u srbiji... ko mi sta moze ... ko mi sta sme evo sada cu malo da psujem po vlasti republike slovenije i bas da vidim dali ce mi se nesto desiti

janez jansa je gov*o izdajnicko!!!!
janez drnovsek je *****!!!
trenutna Slovenacka vlast je fasisticka , ni u samoj Sloveniji niko u nju neveruje

hehe... i sta ce mi biti sada???

ajde sada cu malo i po lokalnoj gamade!!!

Voislav Kostunica je sranje komunisticko u odelu demokrate!!!
Boris Tadic je ustovljeni americki pion!!!


Ko mi bre sta sme zbog toga????

jelte????


hoce li neko da mi odgovori na ovo pitanje !?!?!?!?!?!?!?
 
rokavec:
hoce li neko da mi odgovori na ovo pitanje !?!?!?!?!?!?!?

Obećavam da ći Vam sutra odgovoriti na svako pitanje koje ste postavili koristeći i dokaze koji će i moderatora ubediti da se stvarno već nekoliko godina vodi haranga protiv moje malenkosti samo zato što ih se ne bojim, što sam od njih pametniji i što mi je ljubav do mog Naroda, Vere i Otadžbine uvek na prvom mestu...

S poštovanjem,

Krstan Dj. Kovjenić
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top