Kad se posvadjate sa drugovima...

Crazy in love 2

Obećava
Poruka
75
Ovde ostavite poruku kada se posvadjate sa drugom / drugaricom. Isklaite se ovde, napishite zbog chega ste se posvadjali, s kim (nemojte spominjati puna imena), i sve shto mislite o toj osobi. ...I samo bez ruzhnih rechi.

Da ja zapocnem temu prva:

Veceras sam se tako gadno podjapala sa mojom ``drugaricom`` marinom samo zato sto se ona naljutila zbog neke nevazne sitnice. Naravno, po cemu je ona u razredu (i celoj skoli) i poznata odmah je otrcala svima da me ogovara. HA HA HA HA, svi su naravno meni verovali jer toj glupachi vishe niko ne veruje... Po klasici sutra ce hteti da se pomiri, eh pa necemo tako... sutra cu tek da se malo zhesce iskalim na njoj.... 8)
 
ja sam prekinuo odnose sa ortakom, zato sto mi je reko da ako hocu da jbem neku ribu da treba da njemu platim 20 evra, a da njoj ne spominjem to jer ne voli da ispada qrva............
a riba se daje svima opusteno, kad sam ga ispsovao zbogtoga ispro je mozak toj ribi i vise me ona ne cima na mob :cry:
 
a sam prekinuo odnose sa ortakom, zato sto mi je reko da ako hocu da jbem neku ribu da treba da njemu platim 20 evra, a da njoj ne spominjem to jer ne voli da ispada qrva............
a riba se daje svima opusteno, kad sam ga ispsovao zbogtoga ispro je mozak toj ribi i vise me ona ne cima na mob HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAA
 
jedan stefan iz odeljenja debil....ja imam fobiju od buba i kada ih vidim blizu sebe bolje da niste u blizini...i taj stefan hteo da baci bubu na mene...i ja plakala i histerisala...(koji blam je.bote)i taaaako...uzhas...bash me nervira :cool: :x :x :x
a sa mojim dushanom se stalno svadjam bash smo se u busu posvadjali i hteo da me izbaci....ali nije narafno...:D
 
Ma ja i naj ortak se svadjamo od...kad...smo zajedno srali u pelene :lol: :lol: :lol:
ali uvek se pomirimo. Dosta puta je to bilo zbog takvih debilnih stvari, a dosta puta zbog nekih ozbiljnijih stvari. Nikad se nismo oko devojke(hvala bogu) svadjali, tako mi nesto stvarno netreba. On mi dodje kao brat, ljubav dodje i prodje ali on i ja smo uvek na kraju dana braca, i to ce tako uvek biti.

Ali sto se tice svadje, moja rec je zadnja UVEK :lol: :lol: je.biga strelac sam...to mi je u krvi :p
 
Zemunac_90:
a sam prekinuo odnose sa ortakom, zato sto mi je reko da ako hocu da jbem neku ribu da treba da njemu platim 20 evra, a da njoj ne spominjem to jer ne voli da ispada qrva............
a riba se daje svima opusteno, kad sam ga ispsovao zbogtoga ispro je mozak toj ribi i vise me ona ne cima na mob HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAA
stvar je u tome da necu da radim nista preko posrednika.........
drugo, nekog mog ortak ta riba cima, ali ni njemu ne vredi jer ovaj ortak ima apsolutnu vlast nad njom, a onaje glupa ko ****.........
njemu nije smeo da kaze za 20 evra jer njega postujeza razliku od mene
 
Crazy in love 2:
Ovde ostavite poruku kada se posvadjate sa drugom / drugaricom. Isklaite se ovde, napishite zbog chega ste se posvadjali, s kim (nemojte spominjati puna imena), i sve shto mislite o toj osobi. ...I samo bez ruzhnih rechi.
Ma...ja ne volim da se svadjam...jednostavno loshe se osecjam kad se svadjam s nekim i obichno ako se posvadjam brzo se pomirim....osim ako me neko bas jaaako ne naljuti/povredi....e onda je gotovo...mada obichno isqliram...:cool: sad nedavno sam se izderala na tog Nikolu iz razreda jer me je smarao vecj od ranog jutra....i posle pet minuta k'o da nije nishta bilo....:lol:
 
ja sam se danas, ali ne nesto strasno, posvadjala sa "drugaricom iz klupe" inace mojom "najboljom" drugaricom...rekla sam da cu da se premestim jer sa njom nista ne mogu da ucim,ona samo melje,a i nista nema pojma...samo bi da prepisuje od mene i da se kako kaze "pomazemo" gde vise ja pomazem njoj nego ona meni...
i ona meni kaze,sedi slobodno,kao ono ljutito...bas si neka drugarica...a drugarstvo nije samo prepisivanje i cavrljanje na casu...:roll:
ima da se premestim...zabole me za nju...sad se ona pita..a od koga cu ja da prepisujem,nemoj da ides.... :mrgreen: i to mi je neko drugarstvo...a kad sma bolesna tesko joj da em pozove da vidi kako sam,bar to,kad sma je pitala,imala sma ja precih obaveza...pa dobro,ako cemo tako...tako cu i ja ...
 
ja ne volim da se svadjam...zadnji put sam se svadjala,cek...osim sa bratom...svadjam se sa drugom koji mi glumi caleta,i koji kaze:kad tvoj brat nece da vodi racuna o tebi ,ja cu...ma daj ja kad sam cula to htela sam da padnem u nesvest i svadjamo se oko svakodnevnih problema.
pre sam se stalno svadjala sa drugaricom koja me nikad nije slusala,ona je kucni tip i nista joj se ne desava a meni avnture i onda joj je krivo i nece da me saslusa i tako...
i sa lazom ali to je dugacije...
 

Back
Top