da je bio Totalni rat protiv NATO-a 1999

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vuk.k:
Deca su to nece te razumeti, nema rata bez krvi,niko ga ne voli ali ako ga neko nametne i napada te moras da se branis

naravno i po tome se razlikuje diplomata(mada mi retko kojeg imamo da valja) od divljaka. do koje crte se sme ici diplomatijom, a dalje od nje vec postaje povlacenje. treba napraviti balans izmedju ta 2. rat svakako treba izbegavati, ali ne i po svaku cenu. pa sta je trebalo 1914. uraditi?? pustiti svabe unutra da siluju ruse i pale sto su kasnije i radili?? kopali su oci sekli usi i nos, masakrirali i sakatili ljude, R.A. Reiss je zbog toga upravo i dosao u srbiju da izvesti o tom divljastvu. u neznam kom selu, citam izvestaj, od 50ak civila nadjeno mrtvih, svi iskasapljeni!
 
markovozd:
Ma, da ,,,,,,,,,Tihi , Prle, Mirko i Slavko...........taj rad............

"idi druze, ostavi mene nemcima........" :roll:

26101dl3.jpg


p.s.

Moram da se branim od gluposti zezanjem, izvinavam se , ali ovako pricati o ratu sa najvecom svetskom vojnom masinerijom, od koje zaziru Rusi i Kinezi.........a vi se guzite...........je debilno.......

Uzmite dzojstike, i igrajte se rata, deco........ne prizivajte isti.......... :evil:
neznam da li si ti slep, kako onda koristis komp, ili si mutav?
rekao sam vrlo egzaktno da rat treba izbegavati, ja ga ne prizivam, ali ako ti ga neko nametne, treba da odgovoris na njega! inace si sisa i svi te j*** kad hoce.
ne znam da li znas, jedan od zvanicnih zadataka vojske jeste i da sluzi kao preventiva, tj. da svojom pojavom stanjem i naoruzanjem odvraca potencijalnog neprijatelja! tako pise.
a ako se zna da nas moze ko hoce, ne vidim sta onda nekoga sprecava da radi nama sta hoce
 
i nebojte se za ruse i kinu. pre ce biti da nato preza od njih. jer rusi drze i naftu i gas. ako njih pocnes da ljutis, a oni samo uvate onaj tocak pa malo pritegnu ventil a cene odma hopa.
ako je nato toliko superioran ko sto neki tvrde ovde, zbog cega je napad trajao 77dana a ne 7?
i rekao sam da iako nato ima teorijski najvecu masineriju, treba da odes u US kongres i da zatrazis jos par milijardi da isteras sve to iz hangara, dobices k u zube a ne pare. oni ocigledno nisu spremni da koriste sve to, vec sam objasnio, zasto bi njih par stotina hiljada islo da osvaja neku tamo srbiju i gine pritom od nas "divljaka" za koje misle da jedemo jedni druge
 
SIGNATURE..........dete, uspeo si..........smorio si me glupostima...............
U pravu si, odrali bi one ****** natovske, samo da su smeli da sidju medju junake...........

Cuti kad nas nisu napali Slovenci , oni su nam vec dali po dupetu..............sreca, pa Nato nema tako jaka lovacka drustva i teritorijalnu odbranju...............

Ne bi da se vise zamaram ..............pobedili ste NATO.........svaka cast, JUnaci !!!
 
SIGNATURE 350:
neznam da li si ti slep, kako onda koristis komp, ili si mutav?
rekao sam vrlo egzaktno da rat treba izbegavati, ja ga ne prizivam, ali ako ti ga neko nametne, treba da odgovoris na njega! inace si sisa i svi te j*** kad hoce.
ne znam da li znas, jedan od zvanicnih zadataka vojske jeste i da sluzi kao preventiva, tj. da svojom pojavom stanjem i naoruzanjem odvraca potencijalnog neprijatelja! tako pise.
a ako se zna da nas moze ko hoce, ne vidim sta onda nekoga sprecava da radi nama sta hoce
Federer nedavno rece:"Pravila su tu da bi se koristila, a Djokovic ih zloupotrebljava".
Za one koji ne prate sportr,ovo su teniseri.
Ako imas vojsku,ne znaci da je moras i upotrebiti.
Nakon rata u Hrvatskoj i Bosni,bilo je jasno da mi vojnim putem necemo nista vise postici,narocito ne protiv NATO pakta.Na stranu to sto Milosevic nije nikad ni nameravao nista postici,osim produzetka vlasti.
Zbog "pogresne" upotrebe vojske,sada smo ozbiljno kompromitovani u svetu,pa je svaka opcija bolja od rata i tako ce biti jos dugo.Treba se organizovati tako da se mirnim putem moze postici resenje,pa jos ako se i prebaci "kvota",puna kapa.
 
markovozd:
SIGNATURE..........dete, uspeo si..........smorio si me glupostima...............
U pravu si, odrali bi one ****** natovske, samo da su smeli da sidju medju junake...........

Cuti kad nas nisu napali Slovenci , oni su nam vec dali po dupetu..............sreca, pa Nato nema tako jaka lovacka drustva i teritorijalnu odbranju...............

Ne bi da se vise zamaram ..............pobedili ste NATO.........svaka cast, JUnaci !!!
strasno se gubis i nezrelo ponasas. ja bih voleo kada bi ti moje stavove kontrirao argumentima a ne glupostima i iskarikiranim stvarima.
ono sto je u sloveniji dobilo po dupetu jesu deca na odsluzenju vojnog roka, 18-22god, oni jadni zbunjeni nisu imali pojma ni sta se desava, i iskreno nebih ni ja znao verovatno tada.Da su slovenci zapucali na mene, nece vise u jugoslaviji samnom, neka ih ja ih necu sprecavati, jer ako oni mene nece ne vidim zasto bih ja njih hteo. Medjutim sa natoom bi stvar bila vrlo jednostavna. Upad strane oruzane sile na tvoju teritoriju.

ja nisam hiperbolisao kao ti (junaci, odrali...) ja sam rekao kao krajnji ishod sta bi se desilo. i naglasio sam da bi bilo puno zrtava na obe strane, i rekao sam da bi krajnji ishod rata ipak bio nasa pobeda. i onda sam rekao, da u poredjenju sa danasnjom slikom nas u svetu, bolje bismo prosli da smo dobili nato i zvanicno.
nisam rekao da smo nato sada pobedili... buduci da smo mi potpisali ono, to ne moze biti pobeda. ali svakako nije ni poraz iz vise razloga. kao prvo, "problematicna vojska" (ta koja je kao cistila kosovo) na KiM sa izgubljenih 13 tenkova je ostala prakticno netaknuta, drugo ipak smo primorali nato da promeni uslove iz rambujea
- UN trupe ulaze, nikako NATO,
- ne ulaze u celu Srbiju, samo na KiM
 
DB 06:
Federer nedavno rece:"Pravila su tu da bi se koristila, a Djokovic ih zloupotrebljava".
Za one koji ne prate sportr,ovo su teniseri.
Ako imas vojsku,ne znaci da je moras i upotrebiti.
Nakon rata u Hrvatskoj i Bosni,bilo je jasno da mi vojnim putem necemo nista vise postici,narocito ne protiv NATO pakta.Na stranu to sto Milosevic nije nikad ni nameravao nista postici,osim produzetka vlasti.
Zbog "pogresne" upotrebe vojske,sada smo ozbiljno kompromitovani u svetu,pa je svaka opcija bolja od rata i tako ce biti jos dugo.Treba se organizovati tako da se mirnim putem moze postici resenje,pa jos ako se i prebaci "kvota",puna kapa.

da je milosevic hteo, mogao je sa JNA(nakon nemacke francuske i ruske, 4. vojna sila evrope) komotno ugusiti svake hrvatske i muslimanske pobune u drzavi. ali nazalost, imao je drugih planova:roll:
nisam ja rekao da treba vojsku upotrebljavati tek tako. naravno da se prvo diplomatijom resavaju problemi. vojska se koristi kao odgovor na nametnut rat, tipa onog 1914. i onog 1999.
 
Evo, jos ovo cu da prokomentarisem , i neka vas , pobednika.............

i rekao sam da bi krajnji ishod rata ipak bio nasa pobeda.
i onda sam rekao, da u poredjenju sa danasnjom slikom nas u svetu, bolje bismo prosli da smo dobili nato i zvanicno.

LUPETAS GLUPOSTI, KAO DA IMAS 10 GODINA, STO JE VEROVATNO I SLUCAJ

Ovo je najozbiljniji argument, koji moze da se napise , na tvoje nebuloze, o pobedi vojske Srbije nad NATO paktom................

Ti lud, a ja jos ludji sto se s tobom raspravljam............. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top