kako nacji sponzora???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
.....u ovo danashnje vreme???
eto lina i ja smo razmishljale... 'ocje cura da snimi kasetu.... a mi na vracharu nemamo njivu za prodati..... panduri se, veli ona, ne isplate....
i shta njoj sirotoj preostaje??? :roll:
naime... trudimo se da nadjemo nekog oridzinal... al ovi su se sad pritajili i drukchije izgledaju.... sasvim chovekoliki i sve....

molim vas pomozite..... :|

kako prepoznati potencijal??? :confused:
 
ni ja sasvim... vi'sh.... lina bi da snimi kasetu... a nema para, pa je mislila da to sredi sponzorom....
a najopasniji su oni koji se tako shishaju... tako da je izbr pao na mafijasha... a luckaste nema da nju pitamo.....
elem... lini treba pomocj.... to je najbitnije.... :|
 
Zavisi koliko vremena imate...podmladak DSS-a ili DS-a za par godina tje prokrchiti put ka visinama piramidalne hijararhije svoje stranke....pa ako "ubodete"perspeqtivnog koji obetjava puna qapa....ako ne yebiga,aj i ovo na novo....
 
livija:
ni ja sasvim... vi'sh.... lina bi da snimi kasetu... a nema para, pa je mislila da to sredi sponzorom....
a najopasniji su oni koji se tako shishaju... tako da je izbr pao na mafijasha... a luckaste nema da nju pitamo.....
elem... lini treba pomocj.... to je najbitnije.... :|

Pa bacite se na mafijasa.I ovako u ovoj zemlji samo oni imaju pare ali su se preobrazili u tzv biznismene.
 
livija:
pa s obzirom da si savladala gradivo, prichaj shta i kako??? da gradimo karijere :lol:
Prvo,morash dooobro da upakujesh razloge njegove investicije.... da mu objasnich zbog chega je pametno da investira u tvoje nove cipele kad imash maltene identichne i to bar 3 para... e sad,kako da ga ubedish - to me ne pitaj..ako si zhensko treba da znash... u principu,strategija treba da bude koncentrisana na to da prenesesh svoju percepciju na njega..tj. da on percepira isto shto i ti.. dalje... treba da mu objasnish da ce mu se to ubrzo isplatiti,tj. da ce mu se ulozhena sredstva vrlo brzo vratiti i da ce biti na dobitku..(naravno,morash onako usput napomenuti da ce sretstva biti nenovchanog porekla)
Naravno,predochish mu obavezno i to kakve ce on koristi imati npr. od tvojih cipela "Ali dragi,svi ce se okretati za mnom i mojim cipelama,i kada shvate da su skupe,shvatice i da si mi ih ti kupio,jel to se vidi po tebi..znash,da si tako dobar,brizhan i nezhan... i da ne bi dozvolio da idem apa-drapa (nije adekvatan izraz,ali je praktichan) kraj tebe... i tebe ce smatrati izuzetno velikim chovekom i dobrom dushom (naglasiti CHOVEKOM,ne "tipom" ili "frajerom" )" ... i tako..nastavicu kasnije... :D

..ili ove shto znaju BP neka dopune :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top