Virtuelni lov

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Bas sam se primio na ovakve igre, ne'am pojma zasto, ali skroz su mi strava! Ovim necu da kazem da volim da ubijam zivotinje. Do sada sam igrao Cabela's Dangerous Hunts i Deer Huntera. Ima li ovde virtuelnih lovaca?
 
...jašta mori...:D

...kada me deca iznerviraju jedna od stvari koja me nalakše opusti je klanje veceg broja što krupnije što sitnije divljači...
...dok ne napravim pomor medju stanovništvom šume,ne gasim...
...samostrel preferiram u šumi...snajper po stepama i livadama...
...ili lov na slonove...ne znam koji ju to kalibar u pitanju...ono je vise top nego puška...
...a da...Hunting Unlimited 2 mi je omiljena...

http://www.gamespot.com/pc/sports/huntingunlimited2/


...ne pucaj dok im ne vidiš beonjače šinko...hihihi....
 
Hehe. Prva igra na temu lova koju sam igrao je bio dobri stari Deer Hunter. Stojis u mestu, imas snajper, i raznim cudesima zoves jelenke......u nedelju dana igranja sam ubio 2 komada, posle me smorilo....

@Cale
Probaj Cabela's Dangerous Hunts, vrlo je atmosfericna, zanimljiva i ima lepu grafiku. Ima i jedan nastavak.
 
e sad dolazimo do jako zanimljivog psiholoskog pitanja.
Zasto bi pucanje na zivotinje u igrama bilo lose i ljudi odmahuju glavom a u isto vreme u svakom FPS-u ljude ubijaju na tone i to je normalno :lol:
 
Ja sam najvise cepao Hunting Unlimited 3, pre je bio njihov sajt na netu, pa skinem turnir, ulovim neku mastrapinu od zivotinje i uploadujem na net, al je to bilo jako, a sad im sajt vise neradi. Ne znam jel sad ima nesto slicno, to je stvarno extra stvar !
 

Back
Top