Nirvana

Ne slusam Nirvanu.
___________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
 
Nirvana je skroz OK band...otisli su u legendu sa svojim pesmama i textovima. Licno, volim Nirvanu, samo ne mogu dugo da ih slusam jer su dosta depresivni i onda se brzo smorim. Ali valjda bas zbog tih depresivnih pesama i jesu vredni.
 
volim nirvanu, ali sto rece die happy, uzasno su deprsivni. al mene to ne smmara, ja kad ih pustim mogu da ih slusam do sutra, samo ako sam tako raspolozena. ima nesto u toj muzici sto bas...pogadja
 
Depresija...bio je labilna licnost koja nije mogla da podnese teret slave. Droga je takodje imala veliku ulogu u svemu tome.

PS, ali najbolji odgovor bi ti on dao :) Vozdra
 
Freddurst:
Tu pricu sam cuo josh pre 4-5 god
Ubio se posle jednog koncerta zato sto su ga pre toga
naterali da peva neku pesmu koju on nije voleo i posle te pesme je razneo sebi glavu metkom iz pistolja



bilo mi je drago da ti ispricam POZ svima

Prvo, nije pištoljem, nego puškom, veoma sumnjivo i dalje se sude a kao glavni osumnjičeni je ona njegova domaćica.

Drugo nije bilo nikakvog koncerta pre toga.

Prečešljaj malo net, ima opasnih sajtova o ovoj temi
 
prvi i treci odgovor su tacni:)
a ovaj drugi(freedust)..pojma nema sa zivotom....a kamoli sa time sta se desilo i zasto:))...btw. ako zelis malo bolje i preciznije informacije preporucujem neki drugi site :))...
 
Ja mislim da se on nije ubio, to je uradio neko iz pohlepe, ili je to uradila njegova zena iz razloga da bi dobila nasledstvo. Dokazi lepo kazu da je Kurt bio toliko nadrogiran da nije bio u stanju da povuce obarac i da je u njegovom oprostajnom pismu dodato par recenica za koje je utvrdjeno da nije njegov rukopis
 
Ne samo da slusam i obozavam NIRVANU nego sam i zavisnik od nje. Mnogi sadasnji muzicari su pozeri i govore da su nesto i neko, a mogu se kladiti da bi dali sve sto imaju da mogu da budu predgrupa NIRVANI. Kurt je legenda kakva se samo jednom radja! Kao mali je bio veoma dobro i tiho dete. Sve se to promenilo kada su mu se roditelji razveli i prestali da brinu o njemu. Tada je spas i potrebnu ljubav nasao u muzici. Jako je zeleo da postane zvezda i u tome je uspeo. Mnogi misle da je sa njim gotovo, ali ja znam da ce on vecno ziveti kroz svoje pesme.
 
usput jos da dodam da je bio veliki fan sex pistolsa i da je masato o turneji sa njima jos dok nije znao ni kako zvuce. i njegov najprodavaniji album NEVERMIND je bio aluzija na NEVERMIND THE BOLLOCKS HERE COMES THE SEXPISTOLS.
kult nirvane je zauvek ziv
 
Nirvanu sam slusala vise kad sam bila u srednjoj i osnovnoj skoli,sad nesto manje. Ali narocito sam se obrabovala ovom stvari prosle godine izdatoj 'You know You're right '
 
Eh da li slusham nirvanu? NARAVNOOOOOO!!!!!!!
Slazem se oni su najbolji!!!! A sto svi pricate depresivni tekstovi? Zavisi kako ih shvatite.... u svemu treba nacji dublji smisao... Ja mogu i dan i nocj da ih slusham i ni malo se ne smorim...A nisam ni depresivna ...posebno je super album incesticide on me dize iz mrtvih!!!!
 
Sta lupas majmune jedan! Nemas pojma, vidi se da nikad nisi slusao Nirvanu! Zato bolje idi diskutuj o narodnjacima! Kao prvo nije se ubio iz pistolja nego iz sacmare, kao drugo on nije bio razmazena p..... kao sto si ti pa da se ubije zato sto ga je neko naterao da peva neku pesmu, a kao trece on je bio legenda i autoritet i nije bilo sanse da ga neko natera da peva neku pesmu koju on nije voleo!!!
 
misa:
Ja mislim da se on nije ubio, to je uradio neko iz pohlepe, ili je to uradila njegova zena iz razloga da bi dobila nasledstvo. Dokazi lepo kazu da je Kurt bio toliko nadrogiran da nije bio u stanju da povuce obarac i da je u njegovom oprostajnom pismu dodato par recenica za koje je utvrdjeno da nije njegov rukopis

J*BEM TI MATER PEDERSKU - KOJI SI TI RETARD SELJAKU JEDAN , DUV4J KRETENU
STA IMAS PROTIV MENE I KO SI TI DA UOPSTE IMAS NESTO PROTIV MENE ! ! ! .!. .!. .!.
 
Nirvana:
Sta mislite, koji je razlog Kurtovog ubistva u 27 godini???
Well, ima mnogo pricha zashto se on ubio.Tokom svog zivota on je imao 2 raspolozenja: ili maksimalna histerichnost ili maksimalna depresija. Njega je zena (Courtney Love) unishtila. Ono shto su ljudi ovde pisali nije tachno "ubio se posle nekog koncerta...".Taj dan je bio na svakodnevnom skidanju sa heroina.Pobegao je z bolnice, otishao je u brvnaru iza kucje ostavio pored sebe svoju vozachku dozvolu i oproshtajnu poruku i pucao sebi u glavu sa pumparicom (sachmarom).Ja mislim da nije mogao da podnese lechenje i zenu i da mu je bilo svega dosta.Jednostavno, HTEO JE SEBI DA SKRATI MUKE. Ali iako je mrtav, o ce uvek biti sa nama. PEACE, LOVE EMPATHY, KURT COBAIN!!!!!!!!
 
Nirvana:
Kakvo vam je misljenje o Nirvani, Kurt Cobain-u i da li podrzavate tu muziku??? \oo/
To je smeshno pitanje! NARAVNO DA IH SLUSHAM.Chekaj, ja ih ne slusham, vecj se drogiram njima. To shto neki kazu da su tekstovi depresivni, ja mislim da neki jesu, ali ni ti ne mogu nikada da me smore. NIRVANA RULES
 
die_happy:
Nirvana je skroz OK band...otisli su u legendu sa svojim pesmama i textovima. Licno, volim Nirvanu, samo ne mogu dugo da ih slusam jer su dosta depresivni i onda se brzo smorim. Ali valjda bas zbog tih depresivnih pesama i jesu vredni.

Potpuno se slazem sa tobom, jeste da su dobri ali stvarno su tekstovi depresivni!!! Kada malo duze slusham nirtvanu obavezno se smorim, ali mozda to nije samo do muzike vec do mene samog!!! Kurt je postao legenda kao i Jim Morrison i Hendrix, zbog svog stvaralashtva!!! Ja sam na primer uz pomoc Nirvane poceo da slusham tvrdji zvuk josh u 4 razredu osnovne!!!!!!!
p0z
 
Au bre sto ste odlepili.Pa jel ima neko da ne voli NIRVANU.
Drago mi je sto sam se prvi upisao u listu...

Verovatno ce sada da pitaju pa zasto....Gomila se njih przi na stvaraoce.I to, ne na Nikolu Teslu(kao sto bi trebalo) nego na NIRVANU, EKV, DOORS-e .Sve same grupe smaraci, ne-vidjene FLEGME.Pazi ti kada vi mislite da oni imaju dobre tekstove.Znaci da ste ne ODLEPILI, nego ODLEPALI.Svaki muzicar koji pise, tekstove i pesme preko droge je SUPALJ.

Ocete da se kladimo da cu napisati bolju stvar od KURTA kada mi budete dali da smuckam(pazi sad)
Meskalin, Acid, Crack, Pejote, Pecurkicu, Vutru, Cocain, Hors, Weed, Speed, i bla bla bla bla..

Znaci na tim stvarcicam bicu takav post moderan umetnik da ce te ne ODLEPITI nego ODLEPATI!!!Koliko sam dobar aaaaaaaaaaaaa!!!

Gomila se nije nikad drogirala pa zavidi Kurtu i ostalima....Samo sve to zgutajte i shvaticete kako ce Kurt postati smarac i lik koji vas je sve zajebo..

OUuuuuu jeaaaaaaaaaaaa
 

Back
Top