Milo odlazi?

Hebo opoziciju kontam da su oni veca skupina luzera i od radikala ako je to moguce i mogu smo da pljunu pod Milov prozor sto je dobro za nas jer ti nesrecnici ionako mastaju da nam se vrate na grbacu al gotovo je sa njinim pustim zeljama Srbija je konacno nezavisna.
 
Valjda se nakrao dovoljno. Sad oće malo da uživa. Jedino, ako ga dohvate oni žabari
da mu sude za "šverc".
Možda nam se priključi na forumu - poznaćemo ga po njegovom "R"
 
Milo može u istoriju da ode kao pobednik i da provede ostatak života ispijajući koktele na nekim egzotičnim ostrvima. Osvojio je svojoj politici apsolutnu podršku i kreirao je opoziciju tako da ga nikad ne može ugroziti.

A na intoniranje himne nisu ustali predstavnici srpske manjine i time ugrozili interese Srba u toj državi.
 
Eraserhead:
Milo može u istoriju da ode kao pobednik i da provede ostatak života ispijajući koktele na nekim egzotičnim ostrvima. Osvojio je svojoj politici apsolutnu podršku i kreirao je opoziciju tako da ga nikad ne može ugroziti.

A na intoniranje himne nisu ustali predstavnici srpske manjine i time ugrozili interese Srba u toj državi.
zato su komunjarsku "Ej slaveni' pevali na sav glas :mrgreen:
 
Eraserhead:
Milo može u istoriju da ode kao pobednik i da provede ostatak života ispijajući koktele na nekim egzotičnim ostrvima. Osvojio je svojoj politici apsolutnu podršku i kreirao je opoziciju tako da ga nikad ne može ugroziti.

A na intoniranje himne nisu ustali predstavnici srpske manjine i time ugrozili interese Srba u toj državi.
Sad su Srbi tamo manjina?
Nisam znala, ja sam mislila da su konstituivni narod :roll:
 
Jesu li Crnogorci konstitutivni narod u Srbiji?
Manjina u etničkom smislu.Neustajanje njihovih predstavnika na himnu države u kojoj žive direktno ugrožava njihove interese.

zato su komunjarsku "Ej slaveni' pevali na sav glas

kao i svi velikosrbi jednom nogom komunisti a drugom nacionalisti. :D
 
@Eraserhead

Razlika je u procenttima. Naime...Srba u Crnoj Gori ima oko 30%...sasvim dovoljno, da po nekom, nepisanom pravilu koje se primenjuje u civilizovanim i demokratski drustvima, traze status konstitutivnog naroda.
Zar isto to pravo, sa manjim procentom,nisu dobili shiptari u Makedoniji? Nismo li malo licemerni, kada im to pravo zelimo uskratiti,a, zalazemo se za evropske standarde?
 
*BILJA*:
Sad su Srbi tamo manjina?
Nisam znala, ja sam mislila da su konstituivni narod :roll:

Нису Срби ни једно ни друго, уопште не постоје у Уставу, то је основ дискриминаторног односа према њима и апартхејдске власти, активно се боре против тога, то јест за свој статус, било какав, конститутивни или мањински.

Деспот се не повлачи, тако каже, 2008. истиче председнички мандат, највероватније ће се поново кандидовати као председник.

Срби граде однос према Црној Гори какав она гради према њима, не устају током интонације усташког напева, коме смета може да цркне од муке, српски слободоумни грађани свакодневно пале и кокошке, нажалост кришом јер је то кажњиво законом (управо да не би људи масивно спаљивали државне симболе).
 
svetolik trpkovic:
Hebo opoziciju kontam da su oni veca skupina luzera i od radikala ako je to moguce i mogu smo da pljunu pod Milov prozor sto je dobro za nas jer ti nesrecnici ionako mastaju da nam se vrate na grbacu al gotovo je sa njinim pustim zeljama Srbija je konacno nezavisna.

Пацијенту, говориш о српском народу. :evil:

Ви сте већи фанатици од радикала. Није ни чудо да шта год ураде и кажу јачају. А слушајући тебе, и теби сличне падам у искушење да их и ја гласам.
 
po nekim najavama koje sam ja cuo a za koje nisam siguran da su tana Crna Gora ce biti definisana kao drzava svih gradjana Crne Gore bez posebnog nabrajanja ni jednog naroda pa tako ni crnogorskog ni srpskog a u tom smislu nema razloga za bilo kakave primendbe
 
King David:
@Eraserhead

Razlika je u procenttima. Naime...Srba u Crnoj Gori ima oko 30%...sasvim dovoljno, da po nekom, nepisanom pravilu koje se primenjuje u civilizovanim i demokratski drustvima, traze status konstitutivnog naroda.
Zar isto to pravo, sa manjim procentom,nisu dobili shiptari u Makedoniji? Nismo li malo licemerni, kada im to pravo zelimo uskratiti,a, zalazemo se za evropske standarde?

Koji je to procenat potreban ad bi narod bio konstitutivan?
Albanaca u Srbiji ima između 15 i 20%, da li bi možda njima trebalo ponuditi da budu konstituitivni.

Milanče je u pravu, takvo definisanje je najbolja opcija posle toga da se "vlasništvo" nad državom uopšte ne definiše.
 
King David:
@Eraserhead

Razlika je u procenttima. Naime...Srba u Crnoj Gori ima oko 30%...sasvim dovoljno, da po nekom, nepisanom pravilu koje se primenjuje u civilizovanim i demokratski drustvima, traze status konstitutivnog naroda.
Zar isto to pravo, sa manjim procentom,nisu dobili shiptari u Makedoniji? Nismo li malo licemerni, kada im to pravo zelimo uskratiti,a, zalazemo se za evropske standarde?
Шта тај зна о доследности и лицемерју? Позиваш се на неке ствари које његов мозак не региструје.

Овај, да, Срба има 32% а Црногораца 43%, разлог више да и Срби буду конститутивни мада могу да буду и мањина, свеједно, само да буду нешто.
 
_Milanche_:
po nekim najavama koje sam ja cuo a za koje nisam siguran da su tana Crna Gora ce biti definisana kao drzava svih gradjana Crne Gore bez posebnog nabrajanja ni jednog naroda pa tako ni crnogorskog ni srpskog a u tom smislu nema razloga za bilo kakave primendbe

То нису најаве које си чуо већ пробни балони. Досадашњи Устав је дефинисао РЦГ као грађанску државу а била је грађанска таман колико и еколошка.
 
Oputne-Rudine:
То нису најаве које си чуо већ пробни балони. Досадашњи Устав је дефинисао РЦГ као грађанску државу а била је грађанска таман колико и еколошка.
mozda ali i moje misljenje ide u tom pravcu i mislim da bi bilo pogreso definisati Crnu Goru kao drzavu crnogorkog naroda naroda tim pre sto se manje od 50% drzavljana tako izajasnjava.
Crna Gora kad se sve uzme u obzir je bas tipican primer za ono sto bi se moglo definisati kao gradjnaska drzava bez apsolutne vecine jednog naroda.
 

Back
Top