Komp sam igra......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markoca

Poznat
Poruka
7.190
U zadnje vreme mi se desava svasta sa igrama. Najveci mi je problem kada mi komp sam kontrolise lika..... npr igram neku pucacinu, i odjednom lik stane, pa posle par sekundi se opet seta i gleda unaokolo - a ja nista ne diram! Zna li neko sta je ovo?
 
uuuuuu oce to kad pobrljavi.......pa sam ti lepo reko da ga ne zalivas onom rakijom, a ti navaliJo pa oces....pa eto vidis sta ti se sad desava :lol:
kad krene sam jel mozes ti da preuzNes kontrolu ili jok
 
Ko zna - mozda je od tvog prvelikog igranja i kliktanja po tastaturi vremenom nastala neka prosta vestacka inteligencija . Tvoj komp pocinje da razmislja logicki . Jel ti kad dobro odigro ? Sad AI mozda ima emocije pa zeli malo da se zabavi... :lol:

* * *

Verovatno ti komp malo zakuje na 2-3 sec. ( nesto AntiVir pocne da radi , ili dok procita sa diska ), a medjuvremenu zapamti sve komande koje si zadao - onda kad odkuje i vrati se u normalu odigra to sto si zadao pa ti deluje kao da komp sam igra - trip ...
 
aje sala an stranu,nego daj da mu pomognemo.....meni se to desavalo u Simsu2 kad sam igrao
npr.kad kliknem frizider on mi ode do frizidera pa onda se pojavi slicica krevet,pa gledanje tv-a......i onda sam skenirao komp.......detektovao mi je viruse..........zato brate skeniraj.....virusi su to...........
 
gremlins-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top