IZVINI SE BOKIJU !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aleksej, sad stvarno preterujes. Prestani sa pominjanjem utoke, koja kako si vec rekao nije tvoja.
Ako vec neces da se izvinis, nemoras bas da provociras. Bokija si (veruj mi) opasno nacepio. Napisi to "izvini" makar i ne mislio tako.
POZZ.
 
STa sada opet ja? Pa nisam ja otvorio ovu temu :lol:

Osim toga ko ne shvata salu, neka ne kontaktira sa ljudima. STa mislite da cu da pretim nekome utokom i to preko neta?? Pa ko to ozbiljno shvati ima velikih problema sa mozgom.
 
Aleksej_BASO:
STa sada opet ja? Pa nisam ja otvorio ovu temu :lol:

Osim toga ko ne shvata salu, neka ne kontaktira sa ljudima. STa mislite da cu da pretim nekome utokom i to preko neta?? Pa ko to ozbiljno shvati ima velikih problema sa mozgom.

Da, htedoh reci : jesu danasnji kriminalci neobrazovani u smislu da nisu gledali ni obican krimi film (sa znate onim: rukavice se nose zbog otisaka, a maska da te neko ne prepozna, i tako to...), ali kad pretis, pa stavis svoju sliku??? pa na kraju posta stavis i smajlija??? Ko to onda shvata bas, bas ozbiljno?...Pa verovatno onaj ko i sam tako razmislja u stvarnosti. Ne branim Alesejevo ponasanje , jer iako je inteligentniji od proseka nije lepo da to nadmeno istice, jer iako neki misle da treba zezati sve koji su manje inteligentni, to nije lepo jer predstavlja uvod u fasizam. E da , mozda je nekom fasizam lep, ali on nema veze sa idejom vestine koju vezbaju polemicari diskusije.
A i Boki je izgleda pogresno protumacio rec BGdjani, i odmah malo pripretio, sto mozda nije fasisticki , ali mi deluje totalitaristicki ili bar fobistiski , a ni to nema veze sa vestinom zvanom Aikida, tako da se pokazuje da ova vestina kod nas jos dugo nece biti shvacena na pravi nacin i treba ukinuti sve teme vezane za nju. Eto i ja sam netolerantno nastrojen...Ua ja! :oops:
 
Aleksej_BASO:
STa sada opet ja? Pa nisam ja otvorio ovu temu :lol:

Osim toga ko ne shvata salu, neka ne kontaktira sa ljudima. STa mislite da cu da pretim nekome utokom i to preko neta?? Pa ko to ozbiljno shvati ima velikih problema sa mozgom.

Sta te kosta da kazes "IZVINI BOKI", jer aikido nas ne uci da stvaramo sukobe nego da ih izbegavamo i smirujemo situaciju.A tvoje neizvinjenje moze da prouzrokuje neke veoma lose stvari(jer tvoje pretnje po zakonu se sakcionisu,ali to ti je vec "oichi" napisao).A ako je ova cela tvoja price usmerena prema SAF-u(onda kazi tako).I mislim da trebas da se IZVINIS BOKIJU a mislim da treba i "oichi"-u jer ipak je ona zensko(a rekao si veoma vulgarne stvari).A ako si hteo da se dokazes da si bolji majstor od Bokia trebao si lepo da dodjes u Hadzi Prodanovu 24 ,udjete ti i Boki u salu i pokazete ko je bolji majstor(mislim da je vreme utoka i kajli proslo).Misli da se svi slazete sa tim.Pozz za SAF
 
Brlvrlac:
tako da se pokazuje da ova vestina kod nas jos dugo nece biti shvacena na pravi nacin i treba ukinuti sve teme vezane za nju. Eto i ja sam netolerantno nastrojen...Ua ja! :oops:
Ja misli da je ova vestina kod nas veoma dobro (i ozbiljno shvacena) jer Srbija ima veoma dobre majstore(Vesa,Njegos.Mirko,Rade...)kojima moze samo da se skine kapa,pa i sam Boki je veoma dobar mladi majstor.Samo ima pojedinaca koji svojim ishitrenim(nekulturnim)reakcijama kvare atmosferu koja treba da krasi aikido.Jer po meni jedan majstor aikidoa nesme sebi da dopusti da preti drugom majstoru pistoljem.A da pri tome se ponasa kao da mu nista nije rekao(mislim da se svi slazemo oko toga).Pa ako se salio kako ti (Vi) kazes ipak je kulturno da kaze "izvini".Pa bi mogli onda svi zajedno da odemo na pivo(ko ne voli pivo moze i vino).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top