ASTOLOSKI KODEKS, STA RECI KLIJENTU I NA KOJI NACIN?

iznogud:
od cega bre da me bude sramota!? a niti idem u skolu niti predajem veronauku da bih se pronasao u tvojim redovima. vec mi nije jasno odakle ti pomisao da si stalno u pravu i da bi trebalo program u shkolama krojiti po tvom ukusu. jezivo je je sto neki ljudi misle da bi svet najbolje funkcionisao kada bi zemljom hodali samo njihovi klonovi.
Iznogude....ti ili se pravis lud ili ne kapiras uopste o cemu ja govorim.
U pitanju je "kultura komunikacije"...Vidis ni ti je nisi savladao, tome je kriva tvoja porodica jer te nije naucila osnovnoj kulturi ...ali zato je tu skola ,koja je trebala da nadomesti taj nedostatak kod tebe i ostalih koji nemaju srece da to ponesu od kuce.
 
iznogud:
od cega bre da me bude sramota!? a niti idem u skolu niti predajem veronauku da bih se pronasao u tvojim redovima. vec mi nije jasno odakle ti pomisao da si stalno u pravu i da bi trebalo program u shkolama krojiti po tvom ukusu. jezivo je je sto neki ljudi misle da bi svet najbolje funkcionisao kada bi zemljom hodali samo njihovi klonovi.

Iznogude, ja mislim da zemljom hoda i previse klonova i to onih negativnih....to je Djura htela da kaze, a najvise jeste kriva crkva....koja vernicima unapred bukvalno kaze "sve vam je oprosteno pred bogom, apsolutno sve, unapred, jer je hrist [kao] krvlju platio vec nase grehe, samo je dovoljno da se pokajete za greh i oprosteno vam je "
a izmedju redova se cita "e ona mozete da idete da ubijete nekoga, pa samo svrnite u crkvu i pokajte se i sve vam je oprosteno"
i tako:)
zato ima toliko mrznje, zla i podlosti, nekulture i ostalih negativnosti u ljudima, posebno nasim, srbima....e 90% tih negativnih klonova hoda planetom, to su programirani zombiji , ona prosecna klasa, mislim intelektualno prosecna koju je moguce programirati....
 
iznogud:
e 'de si bebo? ma nista, hoce da mi kaze da sam glup ali ne zna kako.

e ja stvarno ne zelim da se mesam...ustvari i ne znam kako ste se vi to zakacili i oko cega, nisam ni pratila pazljivo:)
ali Djura je dobra jako, a uopste ne mislim da si ti los....samo ste se potkacili bezveze i bez razloga:)
a slazem se sa Misijom da lepa rec i gvozdena vrata otvara...:)

Pitam se kakve su bile planete tog dana i minuta kad ste se posvadjali vas dvoje na krv i noz....sad cu da vidim, dok cekam taxi da me vozi na terapiju:)
 
iznogud:
...pre polaska prvo procitaju horoskop pa da vide da li da idu uopste u skolu...
preterujes, bas niko nista slicno nije ni spomenuo, bas si iznoGAD :roll:
sta ti je covece, sto nasrces i posrces? samo je rec o tome da se, kako beba gore rece, treba nauciti onim lepim recima (Molim, Hvala, Izvolite) sto ih beba gore spominje. stvarno si se sigurno prepoznao u napisanom o nezahvalnim i nemarnim ljudima cim toliko skaces kao tazmanijski djavo.
 

Back
Top