obaveshtenje...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
pre dva dana upoznah juliana i kao krenemo neshto da prichamo i slozhimo se da bi bilo diiiivno da se sqpi dosta ljudi s krstarice...al ne onako javno kao tu i tu pa kao ajd svako ko otje nek dodje...vetj onako da se malo probere jel te...bez sluchajnih retarda i tako to...dakle ako dobijete poziv chisto da znate o chemu se radi...
 
AntunTun:
pre dva dana upoznah juliana i kao krenemo neshto da prichamo i slozhimo se da bi bilo diiiivno da se sqpi dosta ljudi s krstarice...al ne onako javno kao tu i tu pa kao ajd svako ko otje nek dodje...vetj onako da se malo probere jel te...bez sluchajnih retarda i tako to...dakle ako dobijete poziv chisto da znate o chemu se radi...

:D :D :D :D :D
 
AntunTun:
pre dva dana upoznah juliana i kao krenemo neshto da prichamo i slozhimo se da bi bilo diiiivno da se sqpi dosta ljudi s krstarice...al ne onako javno kao tu i tu pa kao ajd svako ko otje nek dodje...vetj onako da se malo probere jel te...bez sluchajnih retarda i tako to...dakle ako dobijete poziv chisto da znate o chemu se radi...


uuuuui ovo je motjno:))))
 
Borg_Queen:
chisto da znamo ako ne dobijemo poziv da znamo da smo retardi :lol:
mybrainhurtscd9.jpg
 
AntunTun:
pre dva dana upoznah juliana i kao krenemo neshto da prichamo i slozhimo se da bi bilo diiiivno da se sqpi dosta ljudi s krstarice...al ne onako javno kao tu i tu pa kao ajd svako ko otje nek dodje...vetj onako da se malo probere jel te...bez sluchajnih retarda i tako to...dakle ako dobijete poziv chisto da znate o chemu se radi...
Znači samo se slučajni zaobilaze. Ovi namerni će ipak dobiti pozivnicu? :shock:
 
AntunTun:
a ne ne...vishe tipa sprechiti da se ne pojavi niki il neko tako...
E tutune stvaaaaarno..ovo ti nije trebalo.. :roll:
Jbt,ne znam nikoga ko je upoznao nikija i zazhalio zbog toga... on je super lik i neverovatno dizhe atmosferu,koja je prilichno..onako...zategnuta kad se skupi veci broj nepoznatih ljudi.. :D
Ali eto..izgleda se kao takav ne uklapa u tvoj shablon odabranih.. :? Whatever.. :roll:
Ovo nisam ochekivala od tebe.
 
Peta W.:
E tutune stvaaaaarno..ovo ti nije trebalo.. :roll:
Jbt,ne znam nikoga ko je upoznao nikija i zazhalio zbog toga... on je super lik i neverovatno dizhe atmosferu,koja je prilichno..onako...zategnuta kad se skupi veci broj nepoznatih ljudi.. :D
Ali eto..izgleda se kao takav ne uklapa u tvoj shablon odabranih.. :? Whatever.. :roll:
Ovo nisam ochekivala od tebe.

on se boji vjerovatno chovjeka...i uniformi...chova izgleda bash ko zajebant...a mislim i da je moralan...i patriota...iako ja vishe nisam...
 
AntunTun:
a ne ne...vishe tipa sprechiti da se ne pojavi niki il neko tako...

znachi svi koji nisu Pozvani su Retradi koji +/ili vuku nekog nickija za sosbom :lol:
joj.... ja nisam Pozvana..... :shock:
a 'ocjesh ti da shaljesh te pozivnice onako javno da svi vidimo ko su ti shto su Pozvani, da se lepo napravi podela Retrdi i Pozvani...... pa da onda Pozvani mogu da gledaju na Retrde sa visine :D
 
jeste da... al to ako me pozove.... a ako ne, sama sam sebe zakopala medj forumske Retarde..... joj.... moram vishe na svashtaru..... nisam ja za ove slozhene forume.....
sad cje se ovde uvesti ustavna monarhija....
opet nema jagode, sutra polazhe.....
 

Back
Top