Prinčevi i Žapci
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Prinčevi i Žapci

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Prinčevi i Žapci

Pitam se koliko istine ima u tome da SVAKI muškarac može biti PRAVI, bukvalno, a da to zavisi pre svega - od NAS samih.
    Štamislite o tome da svaki može biti žabac kojeg ćemo pretvoriti u - princa sa kojim nam može biti dobro ( jer nam je na raspolaganju sve živo, od umeća komunikacije, high EQ, SQ, flert, erotikae, putovanja, haj-tek gedžeta....)?
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano Re: Prinčevi i Žapci

jadna li mu majka onom ko pristane da mu ti vrshish eksperimente...nesh se ti nikad udati!!! iako da bicesh gadno nesretna...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Nema istine uopste, Beti, ne znam odakle ti ta glupost, nisi mala jbte... Da je tako, onda bi to znachilo da je svako svakom prilagodljiv, tj da svako moze dijamteralno suprotno da se promeni. A kad bi tako bilo, ko bi onda uopste imao svoje Ja? Kako bi izgledalo to Ja?... Kakva bi to bezlicna raznolikost bila, kad bismo svi mogli da budemo svako.
    Realno...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Ja sam ovu tezu pročitala u Cosmopolitenu, proletos. I bila sklona da poverujem da se ljudi menjaju na bolje, althoght mi je zvučalo malo cinično to da treba da pigmalionišemo nad nekim da bismo bile - jednostavno srećne.
    However, mene zanima mišljenje korisnica ženskog kutka (dakle ženskog pola!).

naravno da je ogromno pitanje kako se oseća potkovana žaba....
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Primećen član Charlotte (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Ne moze bas svaki biti pravi. Mora postojati neko slaganje u karakterima, u interesovanjima, neka hemija... To bi osetila ako bi probala nekog pogresnog zapca da pretvoris u princa.

Zapitas se "Da li je ovo pravi zabac za mene?".

chika_doktor
    Guest

stipu to vish da je tasa tica))) ja stvarno volim da se zayebavam ali svi znaju da je to zayebancija i niko me ne uzima za ozbiljno..al ovo je boleshtina ljudska...ja ne bih napisao ovakav post na tabli tripa pred smrt....i na kraju samo mogu da kazem LEPRSHAVIJE LEPRSHAVIJE...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Nema istine uopste, Beti, ne znam odakle ti ta glupost, nisi mala jbte... Da je tako, onda bi to znachilo da je svako svakom prilagodljiv, tj da svako moze dijamteralno suprotno da se promeni. A kad bi tako bilo, ko bi onda uopste imao svoje Ja? Kako bi izgledalo to Ja?... Kakva bi to bezlicna raznolikost bila, kad bismo svi mogli da budemo svako.
    Razumno zboriš, čo'če Ali: ovde je, verujem, pre bilo reči o prihvatanju i prilagođavanju muškarcu s kojim smo, nego o tome da se (njemu ili bilo kome!) radikalno menja struktura ličnosti. Nije o tome reč.
    Ja mislim da jeste svako svakome prilagodljiv, samo ako želi NARAVNO da mora da ti se dopada neko da bi ti se dopale i mane!!!
    Jel grešim?

chika_doktor
    Guest

Ja mislim da jeste svako svakome prilagodljiv Jel grešim?

ma jok..u pravu si...a da...psihitj je druga vrata desno))))))))))))

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Charlotte
    Ne moze bas svaki biti pravi. Mora postojati neko slaganje u karakterima, u interesovanjima, neka hemija... To bi osetila ako bi probala nekog pogresnog zapca da pretvoris u princa.

Zapitas se "Da li je ovo pravi zabac za mene?". :
    super Thanx, Šarlot!!

pajamaca
    Guest

jednom sam čula
    tražila je princa n abelom konju,
    a dobila konja u belim princu
    nemam pojma, ali mi došlo da napišem

chika_doktor
    Guest

ufff ufff shto me ignorishe...nemoj seko drzati u sebi dobitjesh rak...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ne znam da li se ovde misli na mašine ili na ljude?
    Ili se, uopšte uzev, više mašta o tome da će, u doglednoj budućnosti npr, . biti moguće od robota napraviti idealnog muškarca... O, danas gospodine imate, zato što ja tako želim, zelene oči, a tuki ćemo da vam smanjimo na podnošljivih 23 centima.
    Nemoguće.
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

i ondak je žaba zavila princezu u krofnu.....i bacila je u vrelo ulje

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Citat Original postavio Betty
    Štamislite o tome da svaki može biti žabac kojeg ćemo pretvoriti u - princa..
    (moze ako ga poljubite na pravo mesto)
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Zainteresovan član asasello (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

ma nee.. od mene zavisi da ce biti bas taj pravi muskarac? o cemu razgovarati ako se uvek slaze sa mnom. kakav je to muskarac.. :wink: to mora da bude takav zabac koji ima svoje misljenje, da ne bude dosadno :smile:

Učlanjen
    31.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

aha, prilagodljiv - licno smatram da je to istina da se covek moze prilagoditi drugome, ali ne moze to tako da ce se samo jedan prilagoditi. to je ovako medjusobno, mislim. i tada su svi srećni

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Svaki može da bude pravi.....Spremna da uložiš vremena i strpljenja? A da li si spremna i da pružiš dovoljno motiva (zadovoljenja) muškarcu (okrenuto njegovim shvatanjima , a ne tvojim) i spremna da menjaš skup tih zadovoljenja i motiva kako se muškarac "razvija" u "željenom" smeru.

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Učlanjen
    31.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

necu da ga menjam. ovde zene pisu da svaki moze da bude pravi i to zavisi od zena. a sta bi bilo ako bi tako nesto rekao muskarac: da svaka moze da bude prava, samo je treba 'vaspitati'? jer ja na to mislim kad citam da to zavisi od mene. kao da muskarac nije covek, kao da nema svoju vlastitu licnost, svoje osobine, vrline i mane. ne dopada mi se to. :???:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ja sam to čula GOMILU puta od muškaraca :?

chika_doktor
    Guest

ja sam to čula GOMILU puta od muškaraca :?

divlja
    Guest

Ne verujem u onaj trip "ja cu da ga promenim", pa jos iz korena. Npr. ako je covek zenskaros, pesimista, pasivan, lenj necu gajiti nadu da ce presati to da bude kad mu se desim ja.
    Ljubav moze da regenerise, da vaskrsne coveka, ali to su retki slucajevi i pre svega je potrebno da neko ima jaku zelju da "vaskrsne". Obicno se to desava tek kad sve postane pitanje zivota i smrti.
    Ukratko, ljudi se retko zaista menjaju.

I nikad me nisu zanimali zapci, a ni princevi. :-P

Primećen član terapeut (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Svaka veza ostavlja engram i na muskom i na zenskom bicu,ali modifikacija partnera.....po mom misljenju veoma tesko ako govorimo o krupnim zahvatima.
    Prilagodjavanje potrebama druge osobe je normalno,pozeljno i opravdano u jednoj zreloj vezi,ali naravno samo do odredjene granice.
    Pigmalion je dobar kao knjizevno delo,ali Elajza Dulitl u stvarnom zivotu nikad ne bi bila srecna ......mislite o tome.....
    Poslednji put ažurirao/la terapeut : 02.10.2006. u 19:25

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Ja sam ovu tezu procitala u Cosmopolitenu, proletos. I bila sklona da poverujem da se ljudi menjaju na bolje, althoght mi je zvucalo malo cinicno to da treba da pigmalionišemo nad nekim da bismo bile - jednostavno srecne.
    However, mene zanima mišljenje korisnica ženskog kutka (dakle ženskog pola!).

naravno da je ogromno pitanje kako se oseca potkovana žaba....
    Cosmopoliten...
    To mnogo toga objasnjava, zalutalo dete, posla si pogresnim putem, zlo je to veliko, oprosteno ti je

Potkovani zabac se oseca kao da su mu malo zeshce otezale noge i smanjila mu se mobilnost

Citat Original postavio Charlotte

Zapitas se "Da li je ovo pravi zabac za mene?".
    Hemija...
    I fizika i matematika i informatika itd itb... sve smo to mi
    Znas kako... dobro je dok god su vam zapci simpatichni

Razumno zboriš, co'ce Ali: ovde je, verujem, pre bilo reci o prihvatanju i prilagodavanju muškarcu s kojim smo, nego o tome da se (njemu ili bilo kome!) radikalno menja struktura licnosti. Nije o tome rec.
    Ja mislim da jeste svako svakome prilagodljiv, samo ako želi NARAVNO da mora da ti se dopada neko da bi ti se dopale i mane!!!
    Jel grešim?
    Gresis , gresis silno , sine!

He, sta kazes, prihvatanje i prilagodjavanje, pre nego radikalno menjai njegovu strukturu licnosti?
    Pa, sta ces ti zbog nekog radikalno da se menjas, da mu se prilagodis jel, umesto da od njega trazis to isto. Realno, to ti je isti racku. Ako ste, recimo, 80% razliciti, u toliko procenata stvari i odnosa ne mozete da se poklopite, znachi neko od vas mora da se promeni 80% da bi ste se idealno uklopili... a kad promenis 80% sebe, koliko si onda ti Ti?
    Mane ne trebaju da ti se dopadaju, nego treba da ih prihvatis u pocetku. Mane se vremenom isprave, pogtovo uz pravu osobu. I onda svoj procenat uklapanja, izbacivanjem tih mana popravite za toliko i toliko. Al' suludo je ocekivati od nekoga da ce da menja i svoje dobre osobine zbog tebe, da bi se tebi prilagodio... isto vazi naravno i za tebe. Hoces li se odreci sebe, da bi imala nekog tamo... i dal' ce se onda toj novoj Tebi, taj takav svideti (:
    Jednostavno je, sa nekim ljudima smo na istim "talasnim duzinama", sa nekima nismo. Talasnu duzinu nema potrebe menjati, ako je dobra, samo treba izbaciti shum
    Realno...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Жене не воле прилагодљиве мушкарце, презиру их...могу да живе са њима, али није довољно .. ало, бре, дечаци..
    Роден је мушко, а вајарство је од тада мртво..
    Једино прилагодљиво биће које жене трпе поред себе су пси и лажне пријатељице..
    Пустите ви Бет, то јој дуууууунула тема, па као...да приупита публикум...
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Primećen član terapeut (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Jednostavno je, sa nekim ljudima smo na istim "talasnim duzinama", sa nekima nismo. Talasnu duzinu nema potrebe menjati, ako je dobra, samo treba izbaciti shum

Ova mi se teorema bash svidja!!!
    A uz nju mi nekako i Roden pase!
    Poslednji put ažurirao/la terapeut : 02.10.2006. u 20:46

Slične teme

1. "Princevi tame" opet nasrcu na Iran
    Autor Provokator70 u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 25.01.2007., 22:30
  2. "Princevi tame" opet nasrcu na Iran
    Autor Provokator70 u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.01.2007., 16:11