GIMNAZIJE

khm...iskljuchi jbni caps lock, !ebe ochi...

ne moze se govoriti o najtezoj tj najlakshoj gimnaziji jer najvishe ima uticaja od toga kakvi ti profesori 'zapadnu'...

ali kad se vec govori tako o tome, smatram da je jedna od tezih prva [bar je nekad vazila]...

a za petnaestu svi znaju da je laganica....

ali opet kazem, to je sve relativno...
 
xpforswodniw:
Lutko,
Najteza skola u BG, i u cijeloj Srbiji je vojna gimnazija. Vojna gimnazija je tukla i tuce sve skole u bilo kojem takmicenju. Sport, matematika, fizika. O disciplini da nepricam. POZ
Rekla sam ti vec jednom da je vojna osrednja SASVIM osrednja ista kao i gim samo sto imaju strucne koje vise forsiRAJU A KAO ZELIS DA SE UBIJES DISCIPLIMOM tu je prva to stoji Sve gimanzije osim XV su u neku ruku teske i sve zavisi od profesora mislim primer ja prosle godime jedva odlicna i vukla dvicu iz mate a ove dine prva ocena 4.Pola mi se profana izmenjalo pa je sad sve lakse.znam osobe iz moje skole koji su bili jedva ono vukovci ali ljudi skola je stvarno bila raspad sistema pa su kod drugih profesora imali 5 ja 3, sad kad su im pali moji profani prve ocene dvice....to nek ti je za nauk...
 
xpforswodniw:
Lutko,
Najteza skola u BG, i u cijeloj Srbiji je vojna gimnazija. Vojna gimnazija je tukla i tuce sve skole u bilo kojem takmicenju. Sport, matematika, fizika. O disciplini da nepricam. POZ

je l' moze neko da mi potvrdi da li vojna stvarno formira odeljenje zenske populacije?
ja sam im slala email dok je jos bio aktuelan upis...prijemni itd.
ali oni su mi uctivo rekli ''ne'' zamaskirano sa tim da ''nemaju dovoljno kandidata''
 
Ma najbolja gimnazija je po meni XIII... Tretja je OK, ali... Znam da tjete me pljuvati, ali XIII ima i tradiciju i vazhi za elitnu shkolu, bez obzira na tracheve...
Ja sam mislio da mi je u osnovnoj drushtvo extra i da ne mozhe biti bolje, a kada sam doshao u XIII nisam mogao da poverujem da je toliko extra.... I posle 2 nedelje osetjao sam se kao da ih sve znam 100 godina.
 
xpforswodniw:
Lutko,
Najteza skola u BG, i u cijeloj Srbiji je vojna gimnazija. Vojna gimnazija je tukla i tuce sve skole u bilo kojem takmicenju. Sport, matematika, fizika. O disciplini da nepricam. POZ

Ako ti idesh u tu gimnaziju, odma' moram priznati da sam sebi uskachesh u usta...
Ahem... posveti malo pazhnje negaciji...
 
vi ne shvatate da mi je potreban odgovor ocajnicki...
a da ako otvorim temu neki koji me znaju ce me saleteti i ocinkariti...ovako sam sigurna da ne citaju bas svaku temu u kojoj postujem (valjda...)

ajde molim vas
 
vi ne shvatate da mi je potreban odgovor ocajnicki...
a da ako otvorim temu neki koji me znaju ce me saleteti i ocinkariti...ovako sam sigurna da ne citaju bas svaku temu u kojoj postujem (valjda...)

ajde molim vas
ne znam stvarno... Ako hoces mogu ja da otvorim tu temu? :)
 
Ne kapiram vas koji idete u gimnazije, mnogo su zajebane a moras na fax posle... a i sa strucnim skolama koje su 50% lakse (lupam sad, al mnogo su lakse) mozes na skoro bilo koji fax, samo sto imas vecu sansu da budes odlican i ides na budzet....a znam sta pricam, isao sam i jednu strucnu i u gimnaziju...
 
XIII se raspada.....Uzas..A do pre koju god(tacnije 3)je bila jedna od najjachih gimnazija...Steta.A mi koji idemo u gimnazije idemo zato sto uglanom ne znamo za sta da se opredelimo(sto je ipak vazno ako iz strucne zelis fax),zato sto zelimo opshtije obrazovanje(boze zvucim kao streber najgori) i/ili sto nikad nismo ni pomislili da idemo u strucnu jer se ceo zivot podrazumevalo da po redu idu-osnovna,gimnazija,fax...Tako je to nekako.
 
eh XIII.... Ove godine je mnooooooogo opustenija sto se tice ucenja. Iako niko nece to da prizna ocito je da je tako zbog ovih novih "dzibera" ( 60 bodova ) koji su upisali ove godine.
Ljudi se opredeljuju za gimnaziju samo ako nisu zainteresovani za nesto toliko da mogu da zagarantuju da ih taj posao, predmet zanimacije nece smoriti do kraja zivota. Dakle gimnazijalci su obicno ljudi koji sve znaju i u sve se razumeju ali nemaju konkretnu sferu u kojoj su najbolji, ljudi koji su vodjeni pravilima roditelja; tipa odlican si djak logicno je da ces upisati gimnaziju bash me briga ako te zanima veterina, jer tamo idu loshiji djaci ne mozes ti da se meshash sa njima. ustogljeni ljudi koji nemaju hrabrosti za neki veci rizik.
Dobro mozda sam malo generalizovala ali u vecini slucajeva je tako
 
Hmm dobra objasnjenja. Nego, i ja idem u gimnaziju :D Nije vazno koja je, recimo samo da sam upisao zato sto je to jedna vrlo jedistvena gimnazija koja mi odgovara, a i iz tog razloga da ne znam tacno sta cu posle... ali pre bih upisao nesto strucno sto me ne zanima nego recimo sestu gimnaziju, najcesce pola moje osnovne ode tamo svake godine, svi kukaju, umiru od rada, ne izlaze napolje 4 godine, i onda sledeca generacija-isto... ne kapiram ih...
 
Posto sam keva jedne gimnazijalke (zemunska) mogu samo da kazem da u svakoj mora zesce da se uci. Razlika izmedju osnovne i gimnazije je oooogroooomna. Kazu da je XV najlaksa, ali je bezveze da ides u takvu skolu :( . Bolje onda otici u neku strucnu skolu :-? . Ali, ako si spremna za gimnaziju, onda ti najtoplije savetujem da izbegavas VIII, jer je kaubojska, XV jer je losa i VII. Sve ostale su OK. Teze su manje ili vise, ali u I godini je uvek tesko, sem ako nisi neki genijalac. :roll: Ja zavrsila Matematicku, pa mislim da je to najbolja skola na svetu, a ovaj sto prica o Vojnoj gimnaziji je obican pacer :-| , jer ocigledno ne zna ko je naj...u matisu i fizici. O zezanju da i ne pricam. :razz:
 

Back
Top