etnlogija i antropologija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
80
ja se izvinjavam sto smaram, ali ne shvatam sto ste mi zatvorili temu..
niko mi jos nije ni odgovorio.. mislim sazanla sam sta se polaze ali 100 drugih stvari koje sam pitala nisam...
to muvalo: znam sta je faks i naravno da sma svesna da koliko cu morati da ucim.. i ne pretstavlja mi to problem.. samo ja koliko sam (ocigledno malo) bila obavestena to moze da upise ko god je zavrsio srednju skolu i trebalo bi da bude za sve moguce da upisu.. jos ja zavrsavam gimnaziju.. i nemoj da budes takav.. moras priznati da retko na kom faksu imas toliko ispita za prijemni, a posebno ne predmete koji se ni u jednoj srednjoj nisu izucavali!
dakle ako nije problem: koliko upada na budzet?
sta moze posle da se radi s tim?
 
Gimnazijalka Žad:
ja se izvinjavam sto smaram, ali ne shvatam sto ste mi zatvorili temu..
niko mi jos nije ni odgovorio.. mislim sazanla sam sta se polaze ali 100 drugih stvari koje sam pitala nisam...
to muvalo: znam sta je faks i naravno da sma svesna da koliko cu morati da ucim.. i ne pretstavlja mi to problem.. samo ja koliko sam (ocigledno malo) bila obavestena to moze da upise ko god je zavrsio srednju skolu i trebalo bi da bude za sve moguce da upisu.. jos ja zavrsavam gimnaziju.. i nemoj da budes takav.. moras priznati da retko na kom faksu imas toliko ispita za prijemni, a posebno ne predmete koji se ni u jednoj srednjoj nisu izucavali!
dakle ako nije problem: koliko upada na budzet?
sta moze posle da se radi s tim?
Posto je ovo forum filozofije, Ja bi voleo da pitam nekog etnologa " Kakav su bre ti Siptari narod ? al' misim cele nacija, kad god im pruzis ruku, oni je ujedaju "
Da li jos negde ima takvog sveta ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top