Farescape

odlicna serija, pratim je redovno na studiu b samo nezodan termin vikendom posle dvanaest ali namestim da mi se snima kad nisam kući

nije mi se dopala kada sam je video pre par godina na rts izgladala mi je kao neka parodija, ali ok je kad se navikne na tu neozbiljnost. Potpuno je drugačija od onoga što smo navikli.
inače produkcije je, pored halmarka, Jim Henson Company (mapet show) pa otud onoliko lutaka :)

@Miki 13991
posto spominjes film verovatno mislis na Farscape: The Peacekeeper Wars, to je tv film koji se nadovezuje na seriju u stvari to je njen završetak. Ne verujem da ima smisla kad se gleda odvojeno od serije verovatno ti se zato nije svideo
 
knez srpski:
odlicna serija, pratim je redovno na studiu b samo nezodan termin vikendom posle dvanaest ali namestim da mi se snima kad nisam kući

nije mi se dopala kada sam je video pre par godina na rts izgladala mi je kao neka parodija, ali ok je kad se navikne na tu neozbiljnost. Potpuno je drugačija od onoga što smo navikli.
inače produkcije je, pored halmarka, Jim Henson Company (mapet show) pa otud onoliko lutaka :)

@Miki 13991
posto spominjes film verovatno mislis na Farscape: The Peacekeeper Wars, to je tv film koji se nadovezuje na seriju u stvari to je njen završetak. Ne verujem da ima smisla kad se gleda odvojeno od serije verovatno ti se zato nije svideo

Гледао сам мало и серију и филм :) Али данас кад сам гледао оне птичурине, и још кад су узели оно мењање мозгова... :roll: Не знам, укуси су различити :) А ја баш волим спејс-опере :)
 
meni je ta epizoda bila genijalna, bas sam se lepo nasmejao, odlično su odglumeli promenu karaktera naročito D'Argo

Miki 13991:
и још кад су узели оно мењање мозгова...
klasičan sf kliše, praktično nema naučno fantastične serije koja ga nije upotrebila. Najvažnija izvodba, ovo je jedna od boljih

Miki 13991:
Не знам, укуси су различити
naravno, postoje subjektivna mišljenja ali zna se šta je kvalitet :) Farscape već ima kultni status
 
da to sa tim pticurinama je bilo odlicno...ko vam je omiljeni lik...?meni ona zena(ne znam kako se zove) valjda je mirocuvar.Ona najbolje glumi, a i onako lik joj je dobar...najgora epizoda je neka sa vampirom, koji se hrani strahom ....koji klise.... :confused:
 
areon sun, ok je, i ja je biram za omiljenog lika. Astronaut je dosta dobar, one njegove fore koje niko ne razume, to je jako. U poslednje vreme mi je i pilot jako interesantanm, u početku je bio više ukras nego lik u seriji.
 
jedan interesantan kviz

Which Farscape Character Are You?
http://home.earthlink.net/~kngobern/farscapetest.html

ja sam ispao
quizaeryn.jpg
 
...ili Farskejp kako je prevedeno kod nas, ali nikako "Farescape" :) Ma dobro važno je da znamo o čemu se radi :)

uh sad pogledah program, nedeljom počinje u 1.00h naprevili su od užasnog termina još gori. Barem su otkupili sve sezone, potvrđeno je da će biti prikazano svih 88. epizoda, sada je negde 35-ta ima toga još dosta.
 

Back
Top