striptiz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lolita90:
da li volite da izvodite striptiz(pred dečkom ili kad ste same),kakav veš volite najviše da skidate sa sebe i koje pesme su po vama stvorene za striptiz??

da izvodimo striptiz kad smo same? jesi ti normalna? i majke ti, imash 16 god o tome pishesh??????????
 
Kako li ovo spada na teene?
Ma da,ja tako luda,dodjem kuci uvece,mrzim ceo svet,bila u skoli,na predavanjima,nit sam jela,nit sam pila,inemogla do besvesti,zagusim malo svetlo pustim down boy od Holi Vilans i lepo krenem da vrckam guzom na sve strane skidajuci se polako.I to za cije babe zdravlje?Ocigledno nicije. :roll:
 
ne razumem ,ali zaista ne razumem šta sam vam uradila?nit me znate,mislim čemu takvi zlonamerni komentari??vi ribe koje ste sad tu našle da me prozivate ne znam da li je zaista ovo najbolje rešenje da se rešavate frustracija?čemu to?ako imaš nekih problema ideš kod psihologa,psihijatra gde li već..nije to ništa ružno..razgovor sa stručnom osobom ume da pomogne.ali zaista je krajnje ogavno da se lečiš ovde.to kolko ja godina imam, to nije tvoj problem.a još manje je tvoj problem dal ja izvodim striptiz pred dečkom ili ne.znaš,nemaju sve devojke san da uđu netaknute u brak zato ćuti.ako ti živiš pod staklenim zvonom mala,ok,poštujem to i nemešam se u to.nemoj ni ti da se mešaš u neke moje stvari koje te se ne tiču.i da,ako je ovo glupa tema ne odgovaraj na nju.pitanje je bilo sasvim ok,i očekujem normalne konkretne odgovore a ne neke budalaštine koje su na moj račun a ne na račun teme.(4 soffy,nency )...
 
xexexe..a izvini soffy onda trebalo je to da se odnosi samo na ovu malu dronfulju..mislila sam da smo se nas dve upoznale ..na ne baš lep način.al nema veze pogrešila sam!pomešala sam te sa ovom maloumnicom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top