Perverz Mušaraf: MI6 dirigovala krizu na Balkanu i pomagala Islamiste

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
U svojoj autobiografiji Pakistanski predsednik mušaraf navodi da je MI6 tajno regrutovala muslimane koji su kasnije prešli u Al kaidu da protestuju "Zbog Srpske agresije na Bosnu" i poslala ih u Džihad na Kosovo.

Tako je MI6 regrutovala poznatog teroristu Al Kaide Omara Šeika dok je bio na prestižnoj londonskoj Ekonomskoj Školi London School Of Economics LSE, i uputila ga da priprema proteste protiv "Srpske agresije u Bosni", kasnije ga poslala na Kosovo u Džihad.

http://www.gulf-times.com/site/topi...=110171&version=1&template_id=41&parent_id=23
 
Колега Александре, то је само врх леденог брега. Причало се о томе и раније. Такође, причало се и у Хагу кад је сведочио бивши и садашњи високи официр МИ6 Педи Ешдаун. Када га је господин Милошевић испрескакао са питањима, живи пренос је хитно прекинут. Бановали су истину од јавности.
 
Alekasandar2:
javno je objavljeno sada je to adut u našim rukama
Hoce li to nesto da izmeni :confused: Verovatno ce posle ovoga da se Engleski parlament izvini Srpskom i za uzvrat odustace od podrske nezavisnom kosovu.
Pa vi ste gori od dece u predskolskom.Kad god nesto "zavrse"uvek neko napise autobiografiju u kojoj iznese"istinu"na videlo.Mozda ce Klinton da napise kako je potpomognut Albanskim narko parama dosao na ideju da bombarduje Srbiju.I tad ce adut biti u nasim rukama pa da ih tuzimo sudu u Rimu :roll:
 
King David:
@goxy

A sta si ti mislio, sve je transparentno kad je zapadnjacka politika u pitanju? Pa, covece, stvarno ti je naivno razmislajnje, onda.

Знате како колега, вероватно је мислио да Американци желе добро свету. Такође сам чуо да неки верују у Деда Мраза.
 
gde njega nadje....gospodin Brown suit
DragosKalajic.gif
.......Intersantno je kad guglate i otkucate njegovo ime....Izadje ova slichica
images
...Zavera? :roll: .........Mislite o tome..... :confused:
 
King David:
Henri Kisindzer, kolega. To je pokojni Kalajic samo citirao sivu eminenciju Amerike u drugoj polovini prosloga veka.

Видите колега, кад су они тако цинично самокритични (а то је уметност коју су измислили Енглези) доводе нас пред један Раселов парадокс у малом.
Ако Кисинџер каже да се Американцима никада не треба веровати (рецимо да та изјава иде у том смеру) онда ако му поверујемо, поверовали смо Американцу... ;-)

То значи да не треба бити острашћен и екстреман, а закључке треба изводити из емпирије. Ако је истина да се амерички савезници (са изузетком Израела) нису много овајдили, а истина је и видимо да сама сива еминенција тако вели, онда треба оспорити сваки пут у савезништво са Америком.
То ипак не значи да треба избегавати чак и оне тактичке договоре који нам могу бити у интересу. А да бисмо размишљали о својим интересима, морамо сачувати свест. Да би сачувалчи свест морамо МИ да останемо МИ.
Дакле одупирање пре "мекој" него "тврдој" моћи.
 
King David:
@dr hirurg

Vidite kolega, u ovom slucaju, ja sam taj raselov paradoks razresio kao nekad Aca of Macedonia, presecanjem gordijevog cvora.
Hocu reci, Jevrejinu Kisindzeru i ostalim sivim eminencijama, ne verujem ni kada istinu govore, dakle NIKADA!

Хајде да се и ја негде сложим са тобом :razz:
 

Back
Top