Izbori u BiH

Биће иначе занимљиво када се обелодане све привредне везе која Србија има са РС. Многи ће се чудом чудити. Али оставимо да време каже своју реч.
 
juznivetar:
SDS napusta kormilo (napokon), a dolazi nam SNSD, na celu sa trenutno najjacim politicarem u RS Miloradom Dodikom.
Zivjela Srpska !

Ja. Dugo ce ti i zivjeti sa tim hostaplerom. Zar ne vidite da je ovo sve samo predizborna kampanja i da je Dodik isti onaj Dodik koji je omogucio Vestendorpu da smjeni Poplasena, koji je skoro doveo do bankrota Republiku Srpsku 2001 samo da bi Ivanicu ostavio sto gore finansijko stanje i koji je prodao Jasenovacku Zbirku. O njegovoj korpuciji ne treba trositi rjeci.
 
UofC:
Ja. Dugo ce ti i zivjeti sa tim hostaplerom. Zar ne vidite da je ovo sve samo predizborna kampanja i da je Dodik isti onaj Dodik koji je omogucio Vestendorpu da smjeni Poplasena, koji je skoro doveo do bankrota Republiku Srpsku 2001 samo da bi Ivanicu ostavio sto gore finansijko stanje i koji je prodao Jasenovacku Zbirku. O njegovoj korpuciji ne treba trositi rjeci.
Cim prices ove gluposti sigurno da nisi iz RS, il' si zadrti SDS-ovac.
SDS je taj koji nas je doveo na dno, odmah na kraju rata smo prodati, ja sam licno morao svoje imanje da napustim kao i mnoge druze srpske porodice koje su napustile Sarajevo i ostala "prodata" mjesta, zbog toga sto se neko u Dejtonu igrao rizika. Ogroman je novac bio obezbijedjen da se na novonastalom "Srpskom Sarajevu" izgradi moderan grad, za sve izbjeglice iz Sarajeva, al' velecasni SDS je sve to opuvao, da ih zbog ovoga dizemo u nebesa !? Tebi koji si vjerovatno u Beogradu il' negdje drugdje nista ne znaci sto je Sarajevo prodato, sto je narod opljackan i prevaren, al' meni znaci i to mnogo kao i mnogima ovdje takodje, dosta je bilo, narod se hvala Bogu opametio, i Srpska moze da krene naprijed.
 
oooooo


ljakse malo ljudi...

Prije svega moje misljenje..

Vrijeme heroja, patriota, i zadrtih ljudi polako prolazi.. Cini mi se da je vrijeme da se mnogi povuku sa pozicija na kojima su, na kraju krajeva i silni JBT se morao povuci, *ebi ga umro je, pa samim tim i SDS... Sto su ucinili ucinili su..
Istina je da su stvorili RS, ali ne SDS vec ljudi, borci i oni koji su dali zivot za istu i oni koji su prezivjeli..

Posle rata SDS je napravio vise stete nego koristi svom narodu, stalno poginjuci glavu pred raznim pritiscima..

Sad je konacno doslo vrijeme promjena, a moj ogroman je utisak da se nesto mucka iza paravana, a to je da postoji neki tajni dogovor Dodika i Cavica.. Ne mogu jos da vjerujem da srbi mogu da se sloze kako je izgleda vec duze vrijeme sa Dodikom i Cavicem..

Sve u svemu, NAPRIJED RS... i vrijeme je bilo...
 
juznivetar:
Cim prices ove gluposti sigurno da nisi iz RS, il' si zadrti SDS-ovac.
SDS je taj koji nas je doveo na dno, odmah na kraju rata smo prodati, ja sam licno morao svoje imanje da napustim kao i mnoge druze srpske porodice koje su napustile Sarajevo i ostala "prodata" mjesta, zbog toga sto se neko u Dejtonu igrao rizika. Ogroman je novac bio obezbijedjen da se na novonastalom "Srpskom Sarajevu" izgradi moderan grad, za sve izbjeglice iz Sarajeva, al' velecasni SDS je sve to opuvao, da ih zbog ovoga dizemo u nebesa !? Tebi koji si vjerovatno u Beogradu il' negdje drugdje nista ne znaci sto je Sarajevo prodato, sto je narod opljackan i prevaren, al' meni znaci i to mnogo kao i mnogima ovdje takodje, dosta je bilo, narod se hvala Bogu opametio, i Srpska moze da krene naprijed.

I ja sam izgubio svu imovinu zbog SDS i prema tome nemoj mi ovde srati o tome jer znam kako je isto kao i ti. Ako vec ne znas nemoj ni prosipati svoje gluposti! Ja nisam rekao ni da je SDS bolji od njega. Oni su svoje pokazali u ratu dok su trgovali teritorijama kao da se radi o podjeli baste a ne drzave. Medjutim ti izgleda mislis da ako nekao ne voli Dodika automatski obozava SDS. ****** vidi se da si potekao iz Komunisticke zemlje! Ne mogu da vjerujem da ima jos uvjek likova koji misle da su nekakve pare obezbjedjene za izgradnju Srpskog Sarajeva. Odakle su ih mogli skupiti? Znas li ti koliko bi kostalo da se izgradi grad koji bi primio sve Srbe iz Sarajeva? :shock: Pa morao bi biti velicine jedne Banja Luke. Eeeeeeeeeeej pa tu bi trebalo nekoliko milijardi dolara...Skupljena je neka "sica" koju su naravno pokrali, al' nikako ogromne pare. Jedina stvar koja je pozitivna u SDS je rastuca moc Ognjena Tadica koji bi mozda konacno mogao postati krupnija riba. Ostali hostapleri tipa Jelica, Dodika, Cavica itd. prije zasluzuju dugu robiju nego neku visoku funkciju. Narod se nije opametio jer da jeste ne bi vjerovao Jelicu da ce Rafinerija biti prodata Rusima, vec bi u toj jalovoj prici vidio svu trulost SNSD-a isto kao sto je trebao to da vidi u SDS tokom rata i misterioznog prezivljavanja 5. Korpusa. Vidio bi narod da je Silajdzic daleko ispred ovih neznalica po pitanju obrazovanosti i prefgranosti i izabrao bi nekog ko mu je dorastao, kao sto je to Ognjen Tadic. Narod je glup, na zalost, pa se upeca na jeftine fazone koje Dodik prodaje isto kao i SDS tokom rata.
 
UofC:
:shock: Pametno je bilo znaci smjeniti DEMOKRATSKI izabranog Predsjednika i dozvoliti Zivku Radisicu da prosiri nadleznosti Visokom Fasisti a Dodiku da Republiku Srpsku dovede skoro dovede do bankrota... :roll:
pametno je bilo skloniti orinarnu budalu Nikolu Poplasena uz ciju politiku i ponasanje imali bi verlo brzo ukidanje RS
 
_Milanche_:
pametno je bilo skloniti orinarnu budalu Nikolu Poplasena uz ciju politiku i ponasanje imali bi verlo brzo ukidanje RS

A sta cemo sa cinjenicom da je njega Srpski narod izabrao kao Predsjednika? Zar se to ne racuna? Ili mozda mislis da se misljenje naroda ne treba uzimati u obzir. Cemu onda izbori? Kakva je to Demokratija? Jel' to znaci da podrzavas ono sta je Dodik radio dok je bio Premijer?
 
UofC:
A sta cemo sa cinjenicom da je njega Srpski narod izabrao kao Predsjednika? Zar se to ne racuna? Ili mozda mislis da se misljenje naroda ne treba uzimati u obzir. Cemu onda izbori? Kakva je to Demokratija? Jel' to znaci da podrzavas ono sta je Dodik radio dok je bio Premijer?
racuna se ali je za taj narod bolje sto je taj nestao sa scene....Dodik nije idealan ali je bolji od svih ostalih zajedno....znaci podrzavam.
 
_Milanche_:
sad imamo RS koja je jaca nego ikad pre
Створена је муслиманска армија,док је војска РС укинута.Сада се тражи и растурање полиције РС...Не видим како је то добра позиција.Питам се шта би потурицама пало на памет када би РС изгласала независност?
 

Back
Top