japanke ili nase

Yabashi San

Početnik
Poruka
16
meni su japanke super! strasno ljubazne, vesele, vole sex, uzivaju u njemu. ali, nekako sam se uzeleo nasih devojaka. ajde, pokazite malo inventivnosti, recite mi: sta to imaju nase devojke cega ja ne mogu da se setim i sto bih opet probao?
 
Yabashi San:
meni su japanke super! strasno ljubazne, vesele, vole sex, uzivaju u njemu. ali, nekako sam se uzeleo nasih devojaka. ajde, pokazite malo inventivnosti, recite mi: sta to imaju nase devojke cega ja ne mogu da se setim i sto bih opet probao?
Sta imaju, a Japanke nemaju?

1. Manje "krive" oci
2. Kosa im je uglavnom svetlobraon
3. Za koji cm su vise
4. Po statistici vagina im je oko 2 cm dublja nego kod Japanki
5. Za razliku od Japanki, prosecna Srpkinja ne zna Japanski

PS "Nase" devojke su najlepse?

Hahahahahahahahahahahahahahah... kako da ne...
 
Jedan moj hmm zivio je izvjesno vrijeme sa Japankom i kaze da mu je strasno isla na zivce njena bespogovorna pokornost... Onda joj je objasnjavao da Srpinje i kad ti cangrizaju, rade to zato sto te vole... :lol:
 
Pa ne govorimo u apsolutnim kategorijama..ali procentualno....ako se gleda na 100% moj lichni utisaq je da na 100 devojaka kod nas dodje najvishe lepih..ma shta se pod tim podrazumevalo....shto je posledica genetske raznolikosti,shto se vishe mesha to je vishe lepote a ovde je kroz istoriju yebo ko i kad je stigo.....zato mislim da su npr.Jevrejke ono bash gabori(retko kad sam video neku da je "riba"..i znam,znam sigurno ih ima ali retko) upravo iz razloga ne meshanja sa drugma...
 
Silent Bob:
Nemoze se reci za neku etnicku grupu da je lepa ili ruzna, jer lepih i ruznih ima svuda...
ne moze...
ali dozivljaj lepote je veoma lican.
meni je recimo retko koji kinez ili kineskinja,japanac ili japanka lep...ne volim tu vrstu lepote.

btw,nisu nase zene najlepse.neko vas slago :roll:
 
mmmmm japanke.... gledao sam neki klip pod imenom TV show kad ono.... neka njihova za*ebanicija al na sledeci fazon (ide posle laku noc deco) ribe se takmice koja ce brze da po.pusi liku i sl i onda srecnicu koju izvuku lik povali pred kamerama...
 
Yabashi San:
meni su japanke super! strasno ljubazne, vesele, vole sex, uzivaju u njemu. ali, nekako sam se uzeleo nasih devojaka. ajde, pokazite malo inventivnosti, recite mi: sta to imaju nase devojke cega ja ne mogu da se setim i sto bih opet probao?

Hm,poshalji mi stotinjak japanki pa cu ti 100% sigurno reci u cemu koje prednjace :)
 
latica:
Nase su najbolje ribe na svetu. I mi smo najbolji narod na svetu. Izdajnici :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .........ehehehehehe....da ne vidjam ove gaborchine od srpkinja svakog dana mozda bih ti i poverovao....sa ortakom sam juche sedeo 3 sata u knezu i od 20000 riba koje su proshle svaka je imala na sebi pet loshih stvari i saaaamo jednu dobru....katastrofa bre...odvratno smo ruzni kao narod...genski smo sjebani
 

Back
Top