Да ли Србији треба домаћин који има чврст стисак руке али мило лице?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS

Obećava
Banovan
Poruka
89
Трагом вести да се актуелни домаћин спрема да ускоро напусти ту функцију
због обавеза у Олимписком комитету Србије,и бројних понуда модних кућа
да почне са приватним послом (манекена) у земљи и иностранству,а пошто му те додатне активности не би биле у складу са функцијом коју врши из разлога сукоба интереса (па не може човек свугде да стигне)
па сходно томе питам да ли ми уопште имамо неког ко би поменутог могао да замени на тој функцији?Јасно ми је да је то јако тешко с обзиром да напред наведени стварно врши своју функцију савесно и на радост оних који су га ту и поставили,али с обзиром да ће можда напустити ту функцију, шта да радимо?
 
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS:
Трагом вести да се актуелни домаћин спрема да ускоро напусти ту функцију
због обавеза у Олимписком комитету Србије,и бројних понуда модних кућа
да почне са приватним послом (манекена) у земљи и иностранству,а пошто му те додатне активности не би биле у складу са функцијом коју врши из разлога сукоба интереса (па не може човек свугде да стигне)
па сходно томе питам да ли ми уопште имамо неког ко би поменутог могао да замени на тој функцији?Јасно ми је да је то јако тешко с обзиром да напред наведени стварно врши своју функцију савесно и на радост оних који су га ту и поставили,али с обзиром да ће можда напустити ту функцију, шта да радимо?


Aktuelni domaćin je u politiku i ušao samo zbog dodatnih aktivnosti.
Voli čovek po svaku cenu lepo da se oblači!
Ali i to je demokratija, ima pravo da prati modu kao i ona njega!
 
Ni Ja večeras ne bih da ljutim demokrate, nekako su ovi iz skupštine uspeli da mi prenesu euforiju
oko usvojenog predloga za Ustav Republike Srbije.
But, kako sam već negde napisao, Predsednik Republike bi trebao da bude neko ko je manje-više
nestranačka ličnost, i ko se dokazao u svojoj profesiji (koja kod da je). Dogod je to neki političar, "neće ga voleti" svi oni koji su drugačije obojeni.
Međutim tek sad su šanse za to male, jer će se , kako čujem birati u Skupšini.
 
Lacibg:
NPredsednik Republike bi trebao da bude neko ko je manje-više
nestranačka ličnost, i ko se dokazao u svojoj profesiji (koja kod da je). Dogod je to neki političar, "neće ga voleti" svi oni koji su drugačije obojeni.
Međutim tek sad su šanse za to male, jer će se , kako čujem birati u Skupšini.


Kako u Skupštini?
Da li bi malo pojasnio?
 
Па чекај онда они нису демократе,ако тако реагују.
Ваљда је нормално да можемо да дискутујемо на сваку тему
(ако не користимо увредљиве рећи и "језик мржње")
А што се панике тиче у то не верујем,није њима никаква паника
они и не желе да преузму било какву одговорност,зашто би ризиковали када им је лакше да овако из позиције "као"нисмо власт а мало и јесмо критикује све живо.
Па јасно је сваком да им није стало до власти јер су свесни да би то кратко трајало и да ништа не могу да промене(па то им је рекао и шеф),боље им је овако док траје а и када престане опет стижу донације , мало се сликају мало се љубе,ја мислим да моле Бога да их не бирају(ма и ја причам глупости ко ће да их бира када је лифт у квару).
 
Lacibg:
Ne prati on samo modu, prati on i utkamice ... a, onda mora i da se putuje ...

Ма то је ок ,што прати моду то нас чини поносним.
И то што лепо изгледа и то је супер,али ми се нешто чини да је то једино што ради.
И мислим да треба да прати утакмице ако то воли,ако је то део његовог живота и ако има за то времена,али мора да има бар мало везе и са својим послом,
па није све у изгледу,сликању,осмеху,мрштењу,
пољубцима,итд...
Не знам али мислим да старији у кући није баш задовољан само тиме.
Мислим да није тако васпитавао наследника,биће да се млађи мало заиграо?
 
Martin.:
Kako u Skupštini?
Da li bi malo pojasnio?
Pa lepo, nije to naš pronalazak. Toma je i to sinoć pomenuo žaleči se nesklad institucije Vlade i Predsdnika Republike. 2 opozitne stranke ...
Nakon usvajanja Ustava , izbora, Predsednika će birati Skuptina većinom glasova.
Kao i sve ostalo, i to ima svoje dobre i loše strane.
 
Lacibg:
Pa lepo, nije to naš pronalazak. Toma je i to sinoć pomenuo žaleči se nesklad institucije Vlade i Predsdnika Republike. 2 opozitne stranke ...
Nakon usvajanja Ustava , izbora, Predsednika će birati Skuptina većinom glasova.
Kao i sve ostalo, i to ima svoje dobre i loše strane.
nece se brati u skpstini nego neposredno kao i do sada.
U skupstinama opstina i gradova ce se birati gradonacelnici.
 
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS:
Трагом вести да се актуелни домаћин спрема да ускоро напусти ту функцију
због обавеза у Олимписком комитету Србије,и бројних понуда модних кућа
да почне са приватним послом (манекена) у земљи и иностранству,а пошто му те додатне активности не би биле у складу са функцијом коју врши из разлога сукоба интереса (па не може човек свугде да стигне)
па сходно томе питам да ли ми уопште имамо неког ко би поменутог могао да замени на тој функцији?Јасно ми је да је то јако тешко с обзиром да напред наведени стварно врши своју функцију савесно и на радост оних који су га ту и поставили,али с обзиром да ће можда напустити ту функцију, шта да радимо?
idi na onu temu gde si me pitao za strsljenbgd-a i odgovori mi a uz to mi pojasni na sta si tacno mislio.
 
SRPSKI ZAŠTITNI KORPUS:
Ма то је ок ,што прати моду то нас чини поносним.
И то што лепо изгледа и то је супер,али ми се нешто чини да је то једино што ради.
И мислим да треба да прати утакмице ако то воли,ако је то део његовог живота и ако има за то времена,али мора да има бар мало везе и са својим послом,
па није све у изгледу,сликању,осмеху,мрштењу,
пољубцима,итд...
Не знам али мислим да старији у кући није баш задовољан само тиме.
Мислим да није тако васпитавао наследника,биће да се млађи мало заиграо?
Malo fali pa da liči na Lilića - čoveka za koga su govorili "Ne meša se u svoj posao".
Nije tako drastično, ali umesto da zauzima čvrste stavove u korist svoje zemlje, on
ima vremena da prati sportske utakmice, piše bolećiva pima Bušu, širi (u funkciji Predsednika) mržnju prema Radikalima, deli sopstvenu zemlju na 2 Srbije i
"kohabitira" sa omraženim SPS-om, a nema problema s Vukom Draškovićem
koji i bi i majku prodao za jedan Bušov osmeh, ili priliku da progovori na Engleskom ...
 
develope:
Ma ne u brzini, nego .........imaš li ti svoj stav o ovoj temi ili si službeno ovde?
Mislim videh na nekoj temi da voliš presvlačenja....pa pomislih da te moda ipak zanima...ili grešim...
Ne, stav nemam. Čak i malo slabije kapiram temu. A te doskočice u par postova... Pa recimo da probaš da ih preskočiš? Važi?
 
Тако је ја прелажем да скупштина изабере не страначку личност за ту функцију
и да то у будуће буде пракса да се бирају људи који имају углед,квалитет,
знање,итд...А не само зато што су страначки обојени.
Могли смо да видимо да свугде у свету владе падају,одлазе и долазе
али они коју брину о виталним функцијама друштва њихова политика ,то се ретко мења,не мислим на домаћина и владу да се не мењају мислим на
политику земље,националне интересе итд...То на слеђује свака следећа влада
политичари на функцијама се мењају али политика остаје иста.
Па људи нацонални интерес неке преко океанске земље је већи овде него нас самих
који смо ту вековима,може ли то дуго да траје?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top